Dogru terapist bulmak için nasil

Ruh sagligi endiseleri gidermek profesyonel terapistler En seçimler, akraba ve yakin arkadaslarinin tavsiyeleri ve görüsleri dayanmaktadir. Birçok kisi almayi bekliyorum profesyonel hizmet kalitesi ve türüne dikkat basarisiz ve bu çok hos olmayan sonuçlara neden devam ediyor. En terapistler tam olarak is yapan ve insanlara yardimci olmak için samimi bir arzu sahip olsa da, profesyonelce etik ile islerini hakkinda gitmek ve olan politikalari ve profesyonel felsefe bir hasta için zararli oldugu bulunmustur durumda sonuçlari olabilir bazi profesyonel terapistler vardir . Akilda dogru hedefler ve idealleri ile profesyonel bir terapist bulma ihtiyaçlariniza ya da sevilen bir olanlar için mümkün olan en iyi bakim almak ve kalp ile bir terapist bulmak için nasil soru cevap yolunda önemli bir adimdir olmak zorunda degildir zor.

Bir terapist tarafindan sunuluyor içten bakim seklinde bulmak için, bu müsterilerin baslamadan önce kendi prosedürü yöntemi bunlari görüsme çok önemlidir. Genellikle bu temel görevi yapiyor, soru sorma etkili bir tedavi garanti dogru uzun bir yol olabilir görevi ile bulunan bir profesyonel ile böyle bir görüsme için talep etmek garip kabul edilebilir olsa da. Bu onlar isbirlikçi olmayan pathologizing tedavi fikrine destek olmadigi gibi terapistin yöntemi hakkinda soran, insanlar bir danisman ile oturumlari bir dizi sopa konusunda daha bilinçli bir karara varmak yardimci olacaktir.

Kisisel kaygilari açiklamalarina bir terapistin ilk tepkileri dinlemek de kendi bakis açisi hakkinda önemli bilgiler gösterebilir. Kendi empati samimi terapistler “hasta” ya da “kirik” insanlar olarak müsterilerine tedavi önlemek, ve müsterilerinden gelen katilim ve kendini kesfetme bol tesvik egilimindedir. Herhangi bir noktada, bir terapist bir istemci seytan hissettiriyor, eger, hakaret, ya da bir oturum sirasinda aksi takdirde kötü muamele, çalismak için yeni bir terapist seçmek akillica olabilir.