çekim yasasi kullanarak para çekmek için nasil

Etkili Çekim Yasasi kullanarak para çekmek için ögrenmek istiyorsaniz, sadece affirmations yapiyor ve daha derin gitmek zorundayim “pozitif düsünme.” Bu makaleler bir sürü is olmadan çekim kalbine alir para çekmek için Çekim Yasasi kullandiginiz için nadir bir sir söyler.

Çekim Yasasi kullanirken neler yapmaniz gerektigini nasil bilinçli zihin daha derin seviyelerde bulunan hangi, “görünmeyen” ya da “bilinçsiz” yollarla tezahür para ögrenmektir.

Ben ne kadar derin anlama geliyor? Ben bilinçaltinin dogrudan gidip para etrafinda olan tüm olumsuz inançlari ele anlamina gelir. Simdi, senin gibi birçok insan bu duymak ve “Vay be, ben, bu benim için geçerli degildir, ben para etrafinda herhangi bir olumsuz inançlari oldugunu sanmiyorum” veya “, demek, söylemek Ama Paraniz affirmations yapiyorum bu nedenle bu dogru “ya, benim için geçerli degildir, benim bilinçalti degistirmek? Yanlis! Bugün modern toplumda yasayan oldum, büyük olasilikla para hedefleri için cazibe kanunu kullanirken yapiyoruz tüm bu para affirmations karsi düz çalisiyoruz para hakkinda birçok olumsuz inançlari emilir.

Bu “görünmeyen ve duyulmamis” para inançlari aklini ve gözden düsmesi ve arka planda gizlenen tüm bu “pozitif düsünme” siz “kendi bogazina kipirdamak.” Çalisiyoruz Sizin bilinçalti bu kadar degistirmek gerçekten sevmiyor, hem de bu bilinçaltinin tane aykiri tüm bu radikal düsünceleri disinda tutmak için bir “bekçi” (bilinçli zihin) sahiptir. Ve sürekli Attraction Kanunu yardim ancak yanit hangi için para (iyi ya da kötü ya) hakkinda enerjik bir sinyal koyuyor sizin bilinçalti oldugunu.

Peki, ne yapmak istediginiz para çekmek için nasil bilinçaltinin ögretmek ve zaten para affirmations okuyan bunu çalisiyor olabilirsiniz. Simdi, para affirmations sonunda çalisir koyacaktir, ama onlar bilinçli zihin direncini geçmis bunlari elde etmek için sürekli çaba büyük miktarlarda almak.

“Bekçi” (bilinçli zihin) affirmations duyamiyorum çünkü para çekmek için nasil bilinçaltinin ögretmek için daha iyi bir yolu dogrudan bilinçaltinin tarafindan emilir almak için dogrudan bilinçli zihin geçmis gitmek sessiz subliminals denilen bir sey kullanmaktir , bu yüzden gözden alamadim. Bu affirmations direnç büyük bir tabakasi kapali alir.

Eger sessiz subliminals kullansaniz bile Ama, yine de güvenli ve nazik bir sekilde bugünün negatif para inançlari birçok ele “hedef subliminals” kullanmaniz gerekir. Neden? Sizin “para etrafinda olumsuz sosyal inançlari” biri para ile insanlar kötü ve açgözlü olmasidir çünkü eger, yine, bir için ne kaç para affirmations olursa olsun “para büyük miktarda,”, o zaman almak için gitmiyoruz para bu büyük miktarda bir “kötü, açgözlü” insan olmak istemiyorum çünkü. Yani, gemi bile ayakta olur önce batti, ve bu konuda üzücü kismi çogu insan bile gemi içinde bir delik vardir bilmiyorum oldugunu! Neden? Çogu insan toplumdan aldim olumsuz sosyal inançlari farkinda degildir çünkü. Bu inançlari ele ve hafifçe para olan etrafinda iyi duygu içine bilinçalti “koaksiyel” affirmations bulmak ve kullanmak önemlidir nedeni budur.

Bir kez para olan için özel bilinçalti engelleri ele alarak para çekmek için biliyorum, daha sonra zihin “otomatik pilot” devam ediyor ve sadece para çekmek için çalistigi için basarili bir sekilde para için cazibe kanunu kullanmak için hazirsiniz. Bu “para iyi” oldugunu enerjik bir sinyal gönderiyor ve bu “size hak ediyorsunuz” ve Çekim Yasasi baska seçenegi var ama cevap çünkü Çekim Yasasi tüm çünkü nasil uyuyorsun bile tezahür para bilir enerji ile ilgili. Bu cazibe kanunu kullanarak para çekmek için ögrenmek için en kolay ve en etkili yoludur.