üstesinden burn out

Burn out, bu herkesin basina gelebilir. Burn out ortak belirtileri bazilari, küçük seyler, olumsuzluk, is / yapilmasi gereken görevler üzerinde endise eksikligi, hayal kirikligi asiri tepki, (her ne kadar her sey dahil liste) depresyon, zihinsel, duygusal ve ruhsal yorgunluk olabilir öfke, güçsüzlük, kilo kaybi ya da alimi, uykusuzluk duygulari.

Bu adimlari sizin yasam hedefleri ve yöne büyük bir etkiye neden olur önce yakmak üstesinden gelmek için yapilmasi hayati önem tasimaktadir.

Burn out ile anlasma yardimci olmak için yapilabilir birçok sey var. Mümkünse hiç degilse, bir tatil yapmak. Bu mümkün degil, ya da en azindan bir süre içinde ihtiyaciniz olanlar için, en uygulanabilir baska seyler bakalim.

1. Toplam zorunluluk degil bir süre için her seyin takvim temizlemek için deneyin.
2. Yardimci olmak için fiziksel seviyede bazi seyler yapmak, ekstra uyku almak, bir süre için sadece organik yiyecekler yemeyi deneyin bazi kaliteli vitamin almak ve özellikle biraz temiz hava almak bazi egzersiz olsun.
3. Hem drenaj ve veren olan hayatta görevler / durumlari kesin olarak belirlemek için çalisirken biraz zaman harcayin. Eger yaptik sonra, belki de yardim istemek ya da bir drenaj güç olan bu seyleri devredebilir. Canlandirici faaliyetler artirin.
4. Durumun disinda, baska biriyle konusmak, bir arkadas, aile, yasam koçu, danismanlik, vs göremiyorum görüs ve öneriler sunmak mümkün olabilir olabilir. Bazen orman agaçlari görmek zor.
5. Tükenmislik çikis yolu açiksa bu önerilerden bazilari yapmanin bir süre sonra, bakin. Eger degilse, gerçekten Belki de bir kisi olarak ve bir degisiklik yapmak iyi olurdu kötü bir maç var sizin yasam yollari, kariyer, vs degerlendirmek için bir zaman olabilir, ama bir konumdan yapmak daha iyidir gücü degil, çaresizlik sadece degisim askina bir degisiklik yapmak.

Bazen, burn out hayatimizin bir sekilde dengesiz ve ayarlamalari iyi ve çok saglikli ve hayatimiza gerekli oldugunu bir gerçeklik kontrolü olabilir. Her kisinin yasamlarinda gerçek mevsim ‘olduguna inaniyorum ve belki de yeni bir bire bir sezon bir degisen olabilir. Bu geri adim ve biz yakmak karsilastiginizda vücudumuzun bize anlatiyorsun görmek için, ancak önemlidir. Kim bilir, belki de bile daha sonraki yillarda tekrar bakmak ve düsünmek, bu “gizli bereket” biri olabilir “hayatimda gerçek, olumlu bir degisim baslangici oldu, biliyorsun.”