sansli olmak için nasil

Biz büyük olasilikla alici nerede hepimiz bir konumda kendimizi yer ragmen sans, hepimiz temenni seydir. Birçok kisi bana golf beceri, zihinsel yetenek ve sans bir oyun oldugunu söylemek duydum. Bu golf sadece, ama hayatta hemen hemen her seyi çok dogrudur. Bazi becerileri ögrenme olmadan, fiziksel hem de zihinsel, sen bayan sans bir ziyaret yararlari zevk için “dogru zamanda dogru yerde” olmasi olasi degildir.

Eger ki zihninizin arkasinda belli belirsiz bir düsünce ile güne baslamak ise “hiçbir zaman sansli” o zaman neredeyse sansli olmayacagini garanti edilir. Aslinda bu düsünce sans arkadasiniz olabilir bunun üzerine bir konumda kendinizi aliyorsaniz sizi durdurur. Bir sey olacagini sanmiyorum, neden bile rahatsiz olur?

Bunun yerine size sadece nasil bu karsilasabileceginiz olaylari için etki ve tepkileri üzerinde etkisi olacagini düsünüyorsunuz dünyanin en sansli kisi, oldugu duygu üzerine kendi adim, göz ve merkezleme düsünceleri bir pirilti bir bahar ile yola gün boyunca? Daha fazla çaba ya da bu ekstra mil çalisir? Tabii ki olur. Ulasmak “bunun için gitmek” için daha çok motive olacaklardir içinde basari düsünüyor herkes. Ama sansli oldugunu düsünüyorum yoksa, hatta denemek istiyorsunuz? Muhtemelen degil.

Sans hazirlik ve firsat bulusmak zaman olabilir bir sey olarak tarif edilebilir. Firsat hazirlik eksikligi ile bir araya geldi zaman nadiren görünür. Bu hazirlik günde birden çok kez eksikligi örneklerini göreceksiniz. Ben çok farkli sekillerde fark.

Birçok kisi cadde boyunca yürüyüs ve ortalikta olan bu “sansli pennies” almak degil mi? Nasil O ustaca yoluyla baskalari tarafindan kaybedilmisti para alinir diye mavi-tack bagli oldugu için uzun bir sopa ile sokakta silahli girdi ve yarim saat içinde cebinde neredeyse elli lirayi buldu bir girisimci genç bir bayan ile Kontrast bu izgaralar açin. Kendi para kaybetmis bu insanlar aslinda sanssiz oldugunu hissedebilirsiniz. Öte yandan bu genç bayan o dünyanin en sansli kisi oldugunu duygu eve gittim.

Sans için kendini konumlandirma degil bir baska açik bir örnegi her otopark görülen olmaktir. Eger birkaç kisi sadece onlari görmedim gibi bakarak, düz geçmis alanlarda sürücü kaç kez gördük? Ben sik sik görüyorum, sürücüleri tamamen bir bosluk almiyorum korkusu ile kör olabilir! Bir araba park yeri görmek için beklemeyin Eger düz bunlari geçmiste sürücü olacaktir! Düsünceleriniz gerçekten gerçeklik olustururum. Bunu gerçeklestirmek OLUN çünkü ne bekliyoruz ne olursa olsun gerçekten oluyor.

Eger yol kat sans isterseniz bunu gerçeklestirmek için beklemek ögrenmek gerekir, ve sonra en azindan firsat mucizevi görünebilir bir yerde kendinizi yer alacak. Sizin gibi ne Çagri – pozitif düsünce, inanç, sans ya da güven – aslinda nasil düsünüyorum bu hayatta senin gerçekligin YARATIR kalir.

Hipnoz düsüncelerini kontrol etmek ve yönlendirmek için ögrenmek isteyen birine çok büyük bir yardimcidir. Hipnoz olasiliklara açik ve firsatlar bu nedenle açik oldugu bir ruh halidir. Hipnoz ile daha olumlu oldugu ögrenebilirsiniz ve daha sansli kendinizi konumlandirmak için bu nedenle daha güvenli ve olmak.

Eger hipnoz indirme yardimiyla hipnoz kullanmayi ögrenebilirsiniz. Bu, kolay, hizli ve dogal. Hipnoz sonrasinda ve uyku arasindaki durumu ve tamamen normaldir. Içgüdüsel hareket parçasi, hipnoz bilinçaltinin ön plana, ne yapacagimizi biliyor ve ne kadar bunu yapmak için kismina gelince. Bu nedenle bile en derin köklü inanç ve davranislari degistirmek için yardimci olmak için hipnoz kullanabilirsiniz.

Sansli olmak istiyorsaniz, sansli olmak hazirlanmak zorunda!

Roseanna Leaton, basari, saglik ve refahi için hipnoz mp3s uzman.