Önemli ölçüde sonuçlari artacaktir 5 Evolv basari ipuçlari

Eger modern ise yöntemleri yararlanmak için nasil biliyorsaniz Evolv kazançli bir firsat olabilir. Eger pazarlama agi basari temel ilkelerini anlamak yoksa Ancak, o size ekip olusturma yaparken sorunlarla için gidiyoruz. Ben büyük ölçüde Evolv Su basarisini artiracaktir bes pratik ipuçlari vermek istedim.

Evolv Is basari ucu # 1: Eger pazarlama çabalarinda baslamak zaman bir yil ve daha en az sizin Evolv is sopa ile gidiyoruz bir taahhüt olun. Son zamanlarda, bütün hayatini profesyonel bir ressam olmustur benim is bir distribütör sponsor oldu. Onun yetiskin yasamda basarili bir arka plan vardi olsa da, daha önce pazarlama agi her türlü hiç yapmamisti. Eger basarili olmak için bilmeniz gereken her seyi ögrenmek için 3-6 ay bir ögrenme egrisi bekliyoruz ve size basarinin en azindan temel düzeyde olusturduk kadar arkana bakma.

Evolv basari ucu # 2: Evolv içinde, sadece 3 sey (ne olursa olsun herkes ne diyor) para kazanmak oldugunu anlayin. Sen ise distribütörler, satis ürünleri, ve örgütsel üretimden para kazanmak. Para yapmaz Hiç, herhangi bir etkinlige katilmayin. Bu bir is degil, bir hayir kurumu oldugunu ve lise degil. Sen ise alma ve pazarlama ürünüdür ya da bir bütün para demet, zaman ve enerji harcamak için gidiyoruz temel is gelistirme faaliyetleri, odaklanmis kalmak gerekir.

Evolv basari 3. ucu: size müsteri çekiyor bir sekilde profesyonel is piyasasi ögrenin. Komik tür, ama onun müsteri onu aramak nerede yaptigi gayrimenkul is pazarlama 19 yil geçirdi benim altinizdaki geçen hafta bir adam sponsor, sonra MLM meslekte yer var ve onun arkadaslari ve ailesi için kovalamaya basladi çikiyor. Ben bu konuda onunla bir konusma vardi ve o ne yaptigini fark edince, o gülüyor bozuldu. Zaten ne arayan insanlara önünde is konumlandirarak is insanlari çekmek ve is denklemin disina ikna alir ögrenin.

Evolv basari ucu # 4: Eger satis ve ise odaklanmak gerektigini daha önce de belirtildigi gibi, ve benim sizin için açiklik getirelim. Siz kisisel gelecek yil için isine günde en az bir yeni distribütör ise bir hedefi olmasi gerekir. Her gün yeni bir ekip üyesi sponsor, size bile neler olup bittigini takip etmek mümkün olmayacaktir kadar hizli kritik ivme ulasirsiniz. Kurulusunuz ve is kesinlikle patlayacak içine yetenek çekmek için sponsor ardindan, size potansiyel çekmek için pazarlama ilk enerji% 90 odaklanin.

Evolv basari ucu # 5: Bu firsati ile zenginlik yaratmak için nasil sizin için yeni insanlarla tren yerine geçen bir sistem alin. Eger bir ekip sistemi yoksa, hayal kirikligi, süphe, ve ekibi, gelisiminin erken dönemlerinde hizli büyümek mümkün olmayacaktir yasamaya gidiyoruz. Pazara nasil, yol açiyor umutlari ile takip ve yeni distribütör kayit ve daha sonra ise almak insanlar ögreten bir sistemi alin. Basit bir dublike sistem bir fark yaratacak ne kadar sasirtici ve büyük Evolv basari için yolda iyi olacak.