Neden yaptin bunu basari mekanizmasi anlamak

Ne yazik ki, çogumuz yasamin erken dönemlerinde bazi çok olumsuz giris aldi ve, sonuç olarak, kendimizi oldukça düsük ve yanlis görüs etrafinda yürüyor. Bir sonuç olarak, bu dogru olduguna inanilan, çok akilli ya da yetenekli ya da çekici degildi söylendi ve olabilir. Ben inanilmaz, akilli yetenekli ve onlar, tam bir basarisizlik toplam karmasa vardi inanan çekici olan insanlarin tanistim. Onlarin zihin bilinçalti kismi, bizim bilinç radar altinda fonksiyonlari, sadece dogru ve gerçek olarak kaydedilmis olarak çocukluk döneminde alinan bilgileri kabul ettigini parçasi.

Böylece ilk soruya cevap olarak, “Bunu neden yaptin?” cevabi oldukça açik hale gelir. Otomatik olarak o kisi ya da duruma tepki önceden programlanmis edildi. Herhangi bir düsünce ya da degerlendirme olmadan tam bir sekilde cevap vermeye edildi.

Bilinçaltinin sorumludur!

Bazi iddiali ve heyecan verici hedefler belirleyerek deneyimi vardi, ama meyvelerini getirmek için koyamadik bulduysaniz, bilinçaltinin alinan programlama en kesinlikle sorundur.

Bilinçaltinin aslinda, bilgi üzerinde çalisan bir hedef arayan mekanizmasi, ortaminizda sizin düsünce, duygu, ve geçmis klima alir vardir. Onun isi aldigi talimatlari veya programlama yürütmek için ve emin olmak için oldugunu orada saklanir verilerle hatlari yapmaya gayret her seyi. Kendinizi bir basarisizlik olduguna inandigimiz asagi derin Baska bir deyisle, bilinçaltinin basarisiz devam “yardimci” olacak.

Sizin özelestiri karsi iç kendini

Burada ihtiyaçlari, arzulari, degerleri ve duygulari ikamet, gerçek su ki, iyi ve güzel ve olmanin temel olusturan benzersiz bir iç benlik olmasi. Buna karsilik, sizin özelestiri sadece size gelen tüm ön programlama dayali kendinizi kafanizda tutun bir resmi vardir.

Aslinda her insan üç farkli insanlar olusur:
Ben · bana, gerçek ve yaratici iç benlik
Ben oldugumu düsünüyorum · bana, ön programlama dayali benlik imaji
· Bana ben olsaydim, kisi olmak isteyen

Iç kendini ve özelestiri yakindan uyumlu ise hedeflerinize takip ve istediginiz kisi olacak ise, son derece yaratici ve yetenekli olacak. Iç kendini ve özelestiri uzak olan, ancak, sizin görünümü bozuk ve degerli hedefleri gerçeklestirmek mümkün olmayacaktir. Bir çarpik özelestiri basarisizlik yerine basari ulasmada size yardimci olmak için kurs degistirmek için kullanilacak yararli bilgiler olarak görme gibi aldigi herhangi bir olumsuz yorumlar.

Sorumlu kendinizi koyarak!

Eger cesareti olsun önce, bu ikilem disinda bir yolu yoktur sizi temin ederim. Hayatinizin yönünü degistirmek için, sorumlu kendinizi koymak için gerekli adimlari atabilirsiniz. Cevap affirmations ve görsellestirme kullaniliyor.

Bir olumlama size hedefe ulasmis zaman henüz süreci baslamamis olsa bile, olacak gibi durumunuz tanimlayan bir ifadedir. Eger ögrendigimiz gibi, kafanizda o gerçek olarak duyar ve bir gerçek olarak kaydeder ne olursa olsun kabul eder. Yani yüksek sesle simdiki zaman kullanarak derken, akliniza zaten gelmis kabul “Ben yeni bir is tanitim ve onun getirdigi artan maas zevk duyuyorum”. Affirmations terzi belirli hedefler için yapilan ve daha sonra yazili ve etkili oldugu sik sik ve sürekli onlar için tekrar olmalidir.

Görsellestirme neredeyse zevk ve zaten hayalleri ve hedefleri basarili olan göstermek bir film, gibi, kafanizda resim gözlerinizi kapatarak ve yaratma sürecidir. Olarak affirmations ile sadece, size etkili oldugu onlar için genellikle görsel yapmalisiniz.

Eger kalici zamanda, zihninizi affirmations ve görsel gerçek olarak hem de inanmaz. Eger bilinçalti için göndermeye devam yeni veri önceki olumsuz programlama geçersiz kilmak ve size hedeflerinize gerçeklestirmek dogru pozitif, proaktif bir sekilde ileriye hareket saglayacak. Neden bugün baslamak degil!