hayatinda büyük basariya ulasmak için nihai 4 adim

Basari anlami bir yeri vardir. Bazi insanlar için, basari çok para olmasi anlamina gelir. Bazi insanlar için ise, basari güzel bir iliskimiz ve saglikli olmasi anlamina gelir. Ne olursa olsun basari için tanimi, içinizde derin bir anlami olmalidir. Sadece gerçekten hayatta ne elde etmek istediginizi bilir.

Hayatinda her zaman istedigi büyük bir basari elde etmek için, asagidaki söz tüm 4 adimlari izlemelisiniz:

1. Bunu basarmak için önce Ister inanin. Eger zengin olmak oldugunu düsünüyorsaniz, aklini tam potansiyelini girmeleri ve her sey sizin için mümkün olacaktir. Eger süpheci ve size zengin olmak için imkansiz oldugunu düsünüyorsaniz Ancak, zengin asla. Neden? Zaman herhangi bir firsat vardir size gelecek, bunu sadece bir aldatmaca oldugunu kendin söyle ve gerçeklesmesi mümkün degildir olmasidir. Yani hayatinizda büyük basari elde edebilirsiniz inaniyorum emin olun.

2. Belirli hedefler belirleyin. Eger istediginiz basari elde edebilirsiniz inaniyordu sonra, bunu hedefler belirlemek gerekir. Çogu kisi ile sorun onlarin hedef belirleme gücünü hafife olmasidir. Onlar sadece kendi zihninde kendi hedefler belirlemek, bu elde etme konusunda sadece hayal,, bunu düsünmek bunun için isteyen ve bunun için umut. Eger hayatinizda istediginiz seyleri elde etmek için islenmesi halinde, bir kagit parçasi üzerinde hedeflerinize yazmak gerekir, o zaman oturum ve bir yere sik sik görebilirsiniz yapistirin.

3. Size hedeflerinize ulasmak nasil stratejiler gelistirmek. Sadece bir ev insa gibi, planlari olmasi gerekir. Ve burada da ayni, siz size hedeflerinize ulasmak nasil stratejiler gelistirmek gerekir. Sizin stratejileri dogru ya da yanlis olup olmadigini merak etmeyin, sadece onlari gelistirmek ve son adimda izleyin.

4. Sizin stratejileri dogru kitlesel harekete geçin ve hedeflerinize ulasmak. Hiçbir sey islem yapmadan ne olacak. Herhangi bir eyleme degilseniz, herhangi bir sonuç olusturmak asla. Eger sonuç istiyorsaniz, o zaman gerekli önlemleri almak. Bir kez harekete geçti, 2 sonuçlari, basari ya da basarisiz vardir. Eger basarili olursa, yeni ve daha yüksek hedefler koymak. Eger basarisiz olursa, sizin stratejileri degistirin ve tekrar harekete geçmek. Çogu insan basarisiz oldugunda çalismaya devam eder. Ayni eski stratejileri ile çalisirsaniz, ayni eski sonucu geri alirsiniz. Bu nedenle, geri bildirim almak an sizin stratejileri degistirin.

Bunlar hayatta istediginiz her seyi elde etmek için son 4 adimlardir. Bu adimlari takip ve istediginiz her seyi elde inaniyoruz.