eylem makine yorum

Eylem Makine ayni zamanda Adobe Press Yazar olan Derek Franklin tarafindan söndürüldü. Amaci bu dersin nasil size gün disinda daha fazla kilometre elde böylece daha etkili bir sekilde zaman ve hayatinizi yönetmek size ögretmek etmektir. Eger ancak zaman daha iyi yönetilebilir çünkü pazarlama belki daha etkili olabilir Bu ders alarak, internet üzerinden bir sey pazara nasil ögretir Bu derste hiçbir sey yoktur.

Birçok durumda Internet Pazarlamacilar kolay dalip alabilirsiniz. Gelen kutunuzda size söhret ve servet vaat geçen hafta içinde serbest 5 son ürünleri 17 e-posta ile sular altinda görmek için bir hafta sonu gezisi gelen zaman e-posta açmak. Sonraki sizin Myspace ve Twitter hesabi ve tweet arkadaslariniz giris ve tüm yeni Myspace ve Facebook arkadas isteklerini kabul. Sonra da e-postalara cevap ve hafta sonu yapilan Ne kadar görmek için bagli hesaplarina giris. Tüm bu zaman alir ve daha büyük bir is kurmak için bizim temel amaçlarindan bizi rahatsiz edebilir.

Eylem Makine size ögretir en önemli seylerden biri zaman yönetimi becerileri. Sonra size sadece seyler simdi onlari yapiyor olabilir sekilde yapsam olur çok daha gerçeklestirmek mümkün olacak bu ögrenmek. Bu ders planlama ve yapim o gün gerçeklestirmek için hedeflerinin bir listesini ve biraz daha yakin Hedeflerinize onlar dün yaptim daha alacak kadar gerçekçi tanimlayan günlük hedef etrafinda döner.

Sahsen ben son 3 yildir yapiyorum oldum. Ben piyango kazanmak ya da bana milyonlarca birakacak zengin bir yakini kadar sansli olmamistir, bu yüzden olan bize milyonlarca gibi güneste kendi nokta disari oyma sorumluyum. Ben de günlük hedefler belirlemek için önce kendi 3. yil ögrendim sanirim. Ben sadece kanitlanmis pazarlama sistemleri takip eden ve temel almak suretiyle sifir gelir arta $ 25,000 yillik götürdü söyleyebiliriz.

Eger pat asagi zaman yönetimi becerileri almak ve diger kanitlanmis pazarlama sistemleri takip Yani, yavas ama emin adimlarla, zaman ve maliyesi üzerinde iyi kavramak olsun, sizin için kullanilabilir özel avantajlar zorunda varsayarak olacaktir. Bu kurs yolda yardimci olacak çok iyi bir sans var zaman yönetimi bu alanda sorun varsa. Ancak her sey gibi bunun için sihirli bir hile vardir. Burada anahtar hedeflerinize takip etmek ve bu kurs disari çikmak ve hayallerinizdeki geri kalani takip böylece zaman yönetimi temellerini ögretecek zor her gün çalismaktir.