Eger degisim korkmamali neden 5 nedenleri

Eger degisiklik korkuyorsunuz? Bunlari yüz kendi yetenek belirsiz çünkü yeni umutlari korkutmak mi? Kendinize yeni bir çevre, belirsizlik ile hüküm sürüyor içine yerlesmek zorunda endise buluyor musunuz? Birçok kisi onlar bunu normal günlük hayatimizin parçasi oldugunu hissediyorum böyle bir ortamda olmasindan dolayi, bozukluk ve belirsizlik üzerine durgunluk anlamina gelse bile, normallik duygusu razi egilimindedir. Onlar seyleri degistirmek ve kendilerini rut çikmak arzusu olabilir, ama gerçek su ki kolay yapilir daha söyledi var, onlar rutin içine degisiklik tanitmak hayatlarindan çok rahat oldum özellikle.

Eger hayatinizda bir degisiklik için hayatinizi ve özlemek durgunluk yorgun insanlardan biri iseniz, o zaman okumaya devam edin. Eger konum rut disinda bir yolu yoktur sanki size basari zafer gelismeye ve sabit emekçi bol meyve zevk yerine birlikte geçinip ve belirsizlik ve kaos dil baligi mahkum oldugunuzu, hissedebilirsiniz hayat. Eger hayata degisiklik tanitan sizin Sherpa rehber tarafindan dövülerek olurken Everest Dagi tirmanmaya zorunda meshur esdeger oldugunu düsünebilirsiniz.

soguk.

Hayatinizda degisiklik Tanitimi kolay, agrisiz geçis olabilir. Degisim mutlaka topsy turvy dünya açmak zorunda degildir. Hala sadece bazi küçük ayarlamalar ile, hayatinizi yasamaya devam, ve belki de sistem üzerinden bir sok göndermez kademeli bir hizda ayarlayabilirsiniz.

Aslinda, bu yasaminiza degisiklik tanitan yapmaniz gereken tam olarak budur. Kendinizi hizi, siz sadece onun tarafindan korkutmak için gidiyoruz biliyorum degisim ani bir deli miktari zorlamayin. Bu senin hayatin bir gün dilimi içinde sökülmüs sanki degil, neden bir zaman gülünç kisa bir süre içinde degisiklik uygulamak gerekir?

Size hayatinizi saran olan sorunlari tanimak ve tanimlamak için izin verir, çünkü Degisim iyidir. Bir kez bir degisiklik yapmaya karar, size engel olan bazi seyler oldugunu fark, hatta bilmiyordum bazi seyler hayatinizda böyle bir olumsuz bir çagrisim vardi. Degisikligi ile, sizin için basari kapali tutarak olan tüm gereksiz seyler safra atmak edebiliyoruz. Degisim de hayatinda yeni bir bakis açisi verir ve farkli bir sekilde seyler görmenizi saglar. Degisim umut verir ve bu hedefe ulasmaya çalisin her gün gibi, daha fazla ve daha heyecanli olsun yeni bulunan enerji verir. Degisim hayatinizi canlandirmak için gereken çok sey oldugunu.

Degisim için çok iyi nedenleri ile, daha fazla insan daha fazla korkuyor hale geliyor neden bir mucizedir. Bazen onlari suçlamak degil. Biz konfor bölgeleri içindedir ve bazilarimiz biz sorun patlak oldugunu bir rutin içine yerlesmistir. Ama bu degistirmek gerekiyor. Biz bunu için kullanilir, sirf bir rut tüm hayatimizda sikismis edilemez. O gün ele geçirmek için ve degisim bize gelmek için biz sabirsizlaniyorum, biz kendimiz baslatmalidir zamani.