dis etkenlere internet üzerinden para kazanmak basarinizi etkisi yok

Benim adim Pam Brossman ve ben son 3 yildir internet üzerinden para yapmaktayiz. O zaman benim durumlar, zihniyet, çevre ve benim mali durumu büyük ölçüde basari benim düzeyde etkilemistir bulduk. Oturdum ve düsündüm, ben bu faktörlerin sürece ben hatirliyorum olabilir gibi için hayatimda sonuçlarini etkileyen oldugunu fark Sadece bu degil,. Bu yazida, benim dis etkenlere online ve offline basariniz için bir etkisi olabilir inaniyoruz nasil benim hikayem hakkinda ve. Ne düsünüyorsunuz?

Ne düsünmek ve ne odaklanmak da gerçeklik olusturur ne oldugunu düsündüren yillar içinde birçok bilgi olmustur. Gerçekten 3 yil önce bir girisimci olma kadar bu hakkinda çok sey düsünmüyordu. Ama son zamanlarda çok aklimda olmustur. Bunu daha fazla okumak ve daha çok hayatimi geriye bakmak ve ne bana bir sey oldu, ben düsünmeye basliyorum …. evet ben hayatim boyunca karsi karsiya oldugu sonuç ve gerçekleri üzerinde büyük bir etkisi olmustur .

Insanlarin kendi kaderlerini sorumlu olduguna inaniyor musunuz … hiç süphesiz. Ama ayni zamanda izin verirsen insanlarin basarisini engelleyebilir dis güçlerin bir yeri vardir inaniyoruz.

Ben gerçekten yetistirilmesinde ve ortami dünya görmek sekilde üzerinde büyük bir etkisi olduguna inaniyorum. Ama ben kisisel olarak gerçeklestirmek için geldim bunu gerçekten hayatinizda ulasmak istediginiz ne olusturmak için herhangi bir çevresel, ekonomik ya da islevsiz yetistirme ‘üzerinde yükselen’ olabilir.
Örnegin, ben oldukça rahat, ayni çati altinda yetismis 4 çocuk biri, herhangi bir sey için istemedim, bizim tüm iyi degerler ve ahlak bu telkin büyük anne duyuyorum. Ancak hayatimizin yönü daha farkli olamazdi. Hepimiz çok, çok farkli ve hepimiz farkli yollar, farkli ortamlarda ve ekonomik kosullar (bazi degil seçimler bazi) seçti çünkü neden.

Bu yüzden siddetle bir parçasi olmak için seçtiginiz çevre derece sizin sonucu etkileyebilir inaniyoruz. Ama ayni zamanda da basari düzeyini üzerinde çok büyük etkisi olabilir daha iyi bir yasam ortami ve kalite ‘seçim’ inaniyoruz. Bu demek olarak, bu insanlar kim

onlar talip insanlarin iliskilendirmek tercih

onlar ulasmak istediginiz bir alanda bilgi ve danismanlar bulmak

yasadiklari istediginiz bir banliyösünde yasayan

onlara durumlar, firsatlar ve sonunda onlar gitmek istediginiz yere yönünde onlara rehberlik edecek insanlar çekecek.

Bu bir gerçek kaniti yasiyorum ve bu benim hikayem –

Ben 18 yasimdayken benim kanatlarini ve dünya görmek için zaman olduguna karar verdi. Ben 8 yasindayken ailem Kanada ve Yeni Zelanda arasi göç etmisti. Babam 2 ay boyunca çalisti ve ben sadece sahilde oturdu ve çevresinde lazed Avustralya’ya bir ömür boyu bir tatil götürdü. Küçük Ben bu gezi bilinmeyene bir ömür boyu macera basinda olmak oldugunu biliyor muydunuz.

12 ay sonra cebimde 500 $ benim çanta dolu ve dünya benim için deposunda ne oldugunu görmek için Avustralya’ya bir uçak geri yakaladi.

Peki 25 yil sonra ve az 18 yasindaki maceraperest hala burada oldugunu simdi ve yol düz yelken olmamistir ragmen, ben yol boyunca ögrendigim seylerden kesinlikle bana mevcut basari ulasmak yardimci olmustur. Nasil bu nasil çevre efektleri sonuç …. iyi hikaye daha ilginç olur. Konuyla ilgili yok

Ilk 6 ay korktum ve birkaç arkadas vardi. Ben nefret bankada bir gece is güvenligini saglamak için basardi ve ben bir arkadas salon katta bir uyku tulumu yasiyordu. Bu Avustralya’da benim yepyeni bir hayat için baslangiç ??resimde ve ben sadece eve gitmek istedim nasil degildi. Ama annem – hayatimda büyük bir ilham kaynagidir, hiçbir sey, geri burada 12 ay boyunca disari sopa ve hala memnun degilseniz o zaman eve gelip bana Pam söylüyordu.

Peki ay sonra her seyin bir çiftin etrafinda dönmeye basladi. Ben, ‘Hilton Otel’ de çalisan bir is var su yasamak için bir yer buldum, bazi yeni arkadaslar edindim ve hayat gerçekten çok iyi bakiyordu. – Ben gerçekten mutlu, eglenceli, destekleyici ve olumlu bir ortamda yasiyordu … ve benim basari büyümeye devam etti.

Daha sonra yaklasik 4 yil sonra muhtemelen benim için ideal bir kisi degildi bir adam için düstü, ama hikaye ‘sevgi ile kör’ nasil gidiyor biliyorum. Peki bu size hayatta olmasi tercih ortaminiz ve insanlar sonuçlari degistirmek ve basari ve kisisel mutluluk, saglik ve zihniyet (‘eger izin verirsen’) seviyenizi üzerinde büyük bir etkisi olabilir nasil bir mükemmel bir örnektir.
Peki genç ve aptal olmak ben degerli ve baska bir kisi için inanan her sey degisti. Çok ekonomik meydan bir yere uzakta tüm arkadaslarima tasindi ve yaklasik 6 yildir düsmanca bir iliski içinde kaldi.

Benim çevre hayatimi etkiler mi – büyük ölçüde.
Bir insanin bir anoreksik, sinir kabuk saglikli, mutlu, giden basarili bir birey olmaktan çikti. Arkadaslarim bana bu sagliksiz ortamda kalarak kendime ne yaptigini görmek ama aptalca göremiyordu yardim etmeye çalisti.

Bir gün sadece kendi kendime uyandim ve düsündüm … Bu gerçekten istediginiz hayat tür? Bu bir çocuk haline getirmek istediginiz çevrenin tür? Kim bu mu? Neden baskasi hayatimda sonuçlari karar icar duyuyorum. Bu yüzden bu hayat benim için degildi karar verdi ve biraktim.

Yeniden, plajlara geri hareket modern bir daire alma ve baslangiç ??6 Ay içinde hayatimda bir kez daha büyük gelen, fantastik daha fazla gitmeye basladim. Ben kazanç ne daha 25.000 $ daha fazla bir is firsati teklif var. Bana plaja yolun karsisinda kendi konaginda satin almak için etkin bir tasarruf çok büyük bir ödeme var, basarili olmak için görevimi bana destek olumlu ve motivasyon arkadas tüm ag yapti ve sonunda kilo ve basladi tekrar saglikli görünen.

Benim çevre benim sonuçlar degisiyordu? Aynen öyle!

Zamanda bir yasam koçu oldu Yeni Zelanda’da ablam geri ziyaret etmek için bir yolculuktan sonra, o size hayatinizin içine çekmek istediginiz odaklanan benimle konusmaya basladi. Ben bir kuskucu bir parça oldu ama ben o söylediklerini dinlemeye açikti. Bana bir klasör verdi ve ben de dahil olmak üzere hayatimin her alaninda istedigi ne çok detayli olarak yazmak söyledi, iliski, aile, spor / saglik, maliye, mülkiyet vb Ben de yaptim. O da her gün okumak ve gerçekten hepsi var inanmak söyledi. Ben de onun talimatlari takip ve ben 6 ay sonra yeterli Avustralya emin geri gittigimde kocam bir araya geldi. Ben ablam yapmami söylemisti ne ve nasil dogru o yasamak zorunda yere asagi bir liste yazmisti söyledim. Ona benim liste gösterdi kadar deli oldugunu düsündüm, o saskina dönmüs oldu, oydu. 12 ay sonra evlendik.

Ben gerçekten hayatinda sonuçlar yaratmak inaniyorum çünkü bu yüzden bu yaziyi yazmak nedenidir. Kendi kaderini sorumlu ve ‘eger izin verirsen’ ortaminiza basari düzeyini dikte vardir.

Peki ben 6 yil evli olan simdi, ailemle tamamlar güzel küçük bir çocuk var. Ben plajda Sydney en pahali banliyölerinde birinde yasayan ve simdi ev çevrimiçi para yaparak kendi yasam tarzi seçimleri nasil olusturulacagini ögrenmek için diger kadinlara yardim ediyorum.

Kocam ve ben oglumuz için bir sevgi dolu ve pozitif bir ortam yaratmak için birlikte çalismak ve biz zaten çabalarimizin meyvelerini görüyoruz. 4.5 oglum bir tomurcuklanma girisimci. O bilgisayar, tasarim powerpoint sunumlari ‘süper kahraman olanlar’ kullanabilirsiniz, o bir tasarruf hesabi var, o kendi cebinden para kazanir, o (borsa takip yesil ise bu mutlu degil kirmizi Mummyies ise biz, para kazanmak ), ve o çok gurur duyuyorum ki çok güçlü ahlak ve degerler vardir.

Yani kendi yasamlarinda sonucunu degistirmeye baslamak isteyenler için benim önemli ipuçlari:

Size mutlu olmak için hayatinizda istediginiz ne yazmak
Nerede yasamak istersiniz

Nasil bakmak istiyorum

Var ne spor istiyor musunuz

Sagliginiz

Sizin mutluluk

Eger çocuklar Kaç çocuk yoksa

Senin tek ise, kisinin tür Eger hayatinizda ariyor

Tarafindan istediginiz ve sahip olmak istediginiz zaman ne kadar para

Hayalinizdeki ev gibi görünüyor ne

Götürmek istediginiz araç ne tür, tekne götürmek istiyorum tatil, kendi istediginiz

Eger yasamak istediginiz yere

O zaman yukaridaki tüm ulasmak için yapmaniz gereken ne yazmak
Kendinize bir 12 aylik hedef belirleyin

Daha sonra aylik hedefler

Daha sonra haftalik hedefler

Daha sonra günlük hedefler

Onlari isaretleyerek baslayin …. en önemlisi sadece (bir sablon istiyorsaniz benim web sitesinden indirebileceginiz bir çalisma kitabi var) baslamak gerekir.

Zaten internet üzerinden para kazanmak için nasil diger kadinlar ögretim arti zaten internet üzerinden para yapiyoruz basarili kadinlar hakkinda ilk kitap yazma, internet üzerinden para kazanmak içeren, 2009 için benim 12 aylik hedefler olusturduk. Arti Iskenderiye Brown zaten kendi yasam tarzi seçimleri olusturmak çevrimiçi motive ve tüm dünyada kadinlar yardimci oluyor kesinlikle sasirtici bir kadin benim rol modeli var.

Mevcut durumlarda ya da kosullarda mutlu yapmiyor o zaman degistirin. Asili ve likeminded insanlar (bu Eger hayatinizda degisiklikler göreceksiniz ne kadar hizli üzerinde büyük ve dramatik bir etkisi vardir) ile ag baslayin. Eger yasamak istediginiz banliyösünde bir ev satin almak göze alamaz Ama en önemlisi, daha sonra gidip banliyösünde bir ya da paylasmak bir kira.

Ne anlatmaya çalisiyorum size gerçegi yasayan baslangiç ??’hayallerinizdeki ortami yaratmak’ ise, firsatlar ve durumlar hedeflerinize, hayalleri ve yasam tarzi seçimleri yönünde gitmekte yasaminiza gelecek nasil hayran kalacaksiniz olmasidir .

Unutmayin, yasam tarzi bir seçimdir … ne seçerim?

PS. Zaten okumadiysaniz Ben çok Mark Victor Hansen kitabi ‘One Minute Millionaire’ okumanizi tavsiye ederim. Bu parlak bir kitap oldugunu ve bugün baslamak için motive yardimci olacaktir!

basariniz için.