bolluk tezahür hakkinda yaygin bir efsane

Tüm dünyada genel bir fikir birligi Amerika firsatlar ülkesidir olmasidir.

Ve biliyor musun? Dogru oldugunu söylüyor herkes. Bu dünyanin gördügü bu en zengin, en müreffeh millet olmustur. Amerika aslinda, Amerika’da milyoner sayisi birçok küçük uluslarin nüfus daha büyük, dünya üzerindeki herhangi bir ülkenin daha milyonerler vardir. Hatta Bati’nin öteki “zengin” ülkelere göre, bu ülkede her sey bir bereket çok sey var. Insanlar genelde Ingiltere gibi bir ülkede göre bana söyledigi her sey “büyük” ve burada daha fazla “bol” dir. Eger her iki ülkede de süpermarketler karsilastirdigimizda bile söylendi, sen et burada kalin ve suludur ve gida arzi büyük oldugunu nasil göründügünü bile fark edeceksiniz.

Amerika yukari dogru hareketlilik tesvik eder. Kanunlar diger ülkelere göre bu ülkede kendi isini kurmak isteyen insanlara karsi çok daha kolay ve daha az bürokrasi dahil bir çok sey var. En çok milyonerler konusmak eger kendiniz için zenginlik yaratmak için KEY serbest meslek ediliyor, onlar size söyleyecektir, çünkü bu, zenginlik yaratmada önemli bir faktördür. Ayrica, bu ülkede vergi sikayetleri ragmen, vergi vergi etrafinda veya kisinin gelirinin% 50 üzerinde olan Kanada gibi bir ülkede söylemek çok daha düsüktür.

Hatta zengin ülkelerin insanlari, firsatlardan yararlanmak için buraya akin bu gibi nedeni vardir.

Ancak, tüm bu konuda bir yanlis anlasilma fark ettik. Dünyada birçok insan, onlar bu ülkelerin çogunda, o ülkenin büyüme bastirmak ekonomi politikalari empoze baskici rejimlerle beceriksiz liderleri var, Simdi emin yasadigimiz ülkeye kendi yoksulluk ve basari eksikligi suçlama tesvik degil . Ekonomik büyüme ve refah tesvik edecek yatirim yapmak için devlet fonlari kullanarak daha ceplerine ve Isviçre bankanin kasasina astar daha fazla ilgi dünya çapinda birçok lider vardir. Süphesiz, bu liderlerin daha sonra bu ülkelerde yasayan kitleler için daha görünür firsat olacagini ekonomilerini gelistirmeye yönelik bir vizyonu vardi.

Ayrica, savas tarafindan parçalanmis birçok ülkede vardir, ve Amerika ve diger Batili ülkelerin aksine, EN uluslar nedeniyle savas degil, zengin daha yoksul hale gelir. Böyle bir durumda, o zaman bir kisinin savas parçalanmis ülkeyi terk etmek olsaydi, onlar firsatlara fazla erisim olurdu beklenebilir.

Söyleniyor, orada kendileri için oldukça iyi yapiyoruz kötü kabul edilebilir Amerika disindaki ülkelerde birçok insan var ve hayatlarinda hiçbir sorun tezahür bolluk var. Tersine, yoksul ve hayatlarinda bolluk tezahür sorunlarin çok sey var Amerika’da birçok, birçok insanlar var. Birçok durumda kötü kabul edilir Üçüncü Dünya ülkelerinde iyi yapiyor bu insanlar nerede olduklarini kalmak için içerik ve Amerika’da yasamak gibi bir arzum yok. Ayrica, bu Üçüncü Dünya ülkelerinde bu insanlarin çogu çarpik yoluyla mesru degil, zenginlik yaratiyor.

Bolluk tezahür bulundugunuz yere degil, sizin algi bagli degildir. HER YERDE çalistigini bollugu tezahür ettirmek için evrensel yasalarinin size Çad, ya da Haiti, ya da Çin’de ister, ya da Hindistan ister, vardir. Son kez kontrol insanlar çok düsünmek istiyorum da, evrenin sadece, Amerika’da yoktu. Sen dünyanin en fakir ülkelerinden biri olmasi, ve tüm çevresinde bolluk görmek, ya da toprak, Amerika en zengin ulus olmak, ve her yerde yoksulluk görebilirsiniz olabilir. Bu gerçeklik belirleyecek sizin algi.

Dünyanin çogunda, insanlarin algilarini etraflarinda gördükleri etkisi oldugundan, bir “zengin” Birinci Dünya ülkede bir kitlik bir “kötü” Üçüncü Dünya ülkede zihniyet ve zenginlik olmasi daha olasidir. Eger her yerde bolluk görmek için zihin tren Ancak, meselenin asli olan, sonradan gittiginiz herhangi bir ülkede bolluk tezahür olacak. Donald Trump bir sey, iki yil sonra (mali zenginlik sadece BIR çünkü o muhtemelen hala hayatinin diger alanlarinda sorunlari olacak yine mali zengin olacak Çad kötü bir ulusun ortasinda düstü olsaydi eminim bolluk yönü). Trump bollugu tezahür ettirmek ve her yerde o gider çalisacak için yasalari anlar olmasidir.

Amerika firsatlar ülkesi olabilir, ama dogru zihniyet ile, gittiginiz her yerde firsat olusturabilir.

Mindset bollugu tezahür ettirmek için anahtarlarindan biridir.