basari sadece bir zaman meselesi

Gider büyük bir alinti var “Zaman ayni anda oluyor her seyi tutmak Allah’in yoludur” ve seyler olduklari gibi neden belki de bu anlayisimizi anahtaridir. Bize deneyim ve bu deneyimi ile, ögrenmek ve büyümek için zaman vardir. Bizim sinirli duyusal algi bize bir seferde sadece olaylarin bir deneyimi saglar. Daha sonra bu olaylar ezberlemek ve bu anilardan bazi eylemler sonucu tahmin edebiliyoruz. Geçmis ve gelecek kavramlari sikica psisik içerisinde gömülü olarak. Sorun onlar mutlak gerçekler inanan içine aldatildigini edilmis olmasidir. Zihin hayatimizi kontrol etmek için zaman kullanarak, bizim itici güç olur!

Yerine tam olarak an ve biz son veya gelecege projeksiyon en hayatimizin konut ya harcama egilimi sundugu tüm yasiyor. Çok az zihin faaliyeti simdi ile ilgilidir. Ancak, bu islerin sadece zaman degil mi? Sürekli ince ve müdahaleci zaman el altinda görev uzak sürüklenen varsa ilgili düsünceler biz zihin kontrolü bize izin verilmez yerine bize zihin kontrolü? Dikkatimizi çok iyi yapiyor saptirilmis degil simdi ne yapabilirim? Geçmiste tutunarak, alisilagelmis devlet bizi tutar. Sürekli gelecekte yasayan hiç biz hayal yere almak bizi tutar.

Biz hayallerimizi büyük yapmak ve oraya bir eylem plani tasarlamak gerekir basarili bir hayat sürmek için hiç süphe yoktur. Biz mevcut gelen ve biz hayallerimizi gerçeklestirmek için gerçeklestirmeniz gereken biliyorum eylem alarak bizim alisilmis durumun tutun kirmak. Biz gelecekteki sonuçlari ya da ne senaryolar eger üzerinde durmak çünkü korku hayatimiza girmesine izin yok. Bu ikinci tahmin her seyi çalisiyor anlamsizdir. Bu sadece hayal kirikligi ve basarisizlik yol açacaktir. Biz sadece oluyor ne ile mücadele etmesi bu yüzden ne olacak her seyi bilemez.

Bizim sartlar degistirebilir için derecesi dogrudan zihin bizi ne kadar güç ile ilgilidir. Biz mevcut gelerek bu gücü üstesinden. Eger mevcut içine kaydirarak bir an için düsüncelerinizi gözlemlemek olsaydi, size aslinda düsüncelerinizi olmadigini fark ederdi. Bunlari gözlemliyoruz olmadigini nasil olabilir? Sen gözlemci olan ve gözlemleyebilirsiniz hangi üzerinde tam denetime sahip. Daha biz düsünmek ve bize zihin kontrol etmek ve zaman sinirlamalari asmak için o kadar kolay olur anda hareket.

Biz mevcut içine mevcut durumundan geçis ne zaman sonsuzluk pencereden bakmak. Hiçbir yerden simdi ve buraya gelir. Tüm yaraticilik yaylar ve nerede düsünüyorum ve bizim çok iyi yapmak hangi bir yer. Basari Bu, Allah’in size bir hediye bulunabilir.