basari, kisisel gelisim – daha iyi kararlar yapmak için 6 ipucu

Hizli ve kesin kararlar yetenegi basarinin anahtarlarindan biridir. Kararlilik karsi, zaman en büyük hirsiz erteleme oldugunu. Siz sürekli ayarlamak ve daha hizli ve daha iyi kararlar becerileri yapma kararlari gelistirmek gerekir. Nasil bu makalede 6 ipucu karsi ölçüyorsunuz?

Bu kararsizlik ve erteleme formu hayatinizi kovmak gerekir. Bir karar ertelendi her zaman, bunu ve hizli bir karar eger vardi ki gevsek firsati hakkinda zaman düsünme atik.

Burada daha kararli olmak ve daha iyi ve daha hizli kararlar almalarina yardimci 6 ipucu.

1. Kendinizi kolayca baskalarinin görüsleri etkisinde izin vermeyin. Bu bilinçli kararlar gerektigi dogrudur, ancak yalnizca sizin için önemli olan durumlar hakkinda kararlar verebilirsiniz oldugu da dogrudur. Diger insanlarin fikirlerini sadece ve daha fazla bulunmaktadir.

Eger bir karar halinde düsünebilirsiniz hakkinda diger insanlarin fikirlerini ya da daha kötüsü, korkularini dikkat bir çok adamak yoksa daha kolay kararlar bulacaksiniz.

Onlar degil oldugunu unutmayin. Onlarin ihtiyaç ve bulundugunuz durumun algilari size farklidir.

2. Sadece güvendiginiz bir çok az insan tavsiye almak. Bazen baska bir bakis açisiyla karar bakarak yardim almak gerekir. Birini bulmak Bunu gerektiginde, ya da en azindan bunu yapmadan önce yapmak için gidiyoruz karar yorumlayan yardimci olabilecek kisilerin, bir avuç.

Onlar size ulasmak için çalisiyoruz ne iyi bir anlayis ile ve tercihen içeri kendinizi bulmak durumun basari deneyimi olan kisiler olmalidir Bu insanlar genellikle yakin arkadas ve akraba olmayacak, bunun yerine ulasmak için çalisan insanlar olacaktir hayatinizda size benzer seyler.

3. Eylemleri konusmayi ben yapayim. Genellikle bir karar eslik görüs ve olumsuz yorumlar sel önlemek için bir yolu karar ve daha sonra onunla elde etmektir.

Sizi eylem ve almak sonuçlari karar verdik onlara gösterecektir. Yoksa, bunlari söylüyorum önce karar sonucu eminiz kadar, bekleyin.

4. Iyi bir karar vermek için bilgi yok zaman taniyin. Hizli kararlar vermek çok önemlidir, ama bazen sadece iyi bir karar vermek için yeterli bilmiyorum. Daha iyi kararlar almak için yardimci olacaktir “Eger bilmiyorum bilmiyorum” kabul etmek ögrenme. Kendinizi ihtiyaciniz olan bilgiyi elde etmek için bir takvim belirleyin, kendinizi ihtiyaciniz daha bilgi toplama daha uzun bir an geçirmek için izin vermez.

Sonra bu karar!

5. Sizin kararlarinda kararli olun. Karar yapildiktan sonra, onun tarafindan sopa. Gidin ve 5 dakika sonra farkli bir karar yok. Yapacak tüm gerçek ilerleme asla, sonraki bir moda atlamali sonunda oldugunu.

Tabii ki zamanda size mevcut en iyi bilgi ile karar oldugunu fark etmeliyiz. Bu çocuklarin size önemli bir sey gözden olabilir ve sonunda sizin karar yeniden gözden gerekebilir fark olabilir. Ama bunu yapmak için acele etmeyin. Karar ile ile takip etmek için biraz çaba koymak için hazir olun.

6. Karar yazin. Eger daha sonra geri basvurabilirsiniz karar ve ne bir dizüstü bilgisayar oldugunu ya da bir yere yapilmis neden yazin. Bu sekilde her zaman önünüzde karar tutmak ve bunu yapti neden kendinize hatirlatmak olabilir.

Kararli olmak basari için önemlidir. Erteleme zaman ve önünüzde olan atik firsatlari çalacak. Eger uygulama bu makalede ele aldik 6 ipuçlari içine koyarsaniz, daha kararli olmak ve daha iyi kararlar olacaktir. Sizin çaba basari için yolculuk daha kisa ve daha kolay olacaktir.