basari için plani

Duymak için herhangi bir yeni is gelistirici için korkutucu kelime Iki Is ve Plani. Bir ifade soguk bir ter içinde tepeler için çalisan birçok insan gönderebilirsiniz. DUR!

Degil panik. Bir is plani ilk olarak görünse de yaklasik olarak zor olmak zorunda degildir ama gereklidir.

Tipik bir kurumsal tarzi is plani çok çok sayfa uzunlugunda ve genellikle projeksiyonlar, personel maliyetleri, kar ve zarar marjlari ve bacak ölçüsü içindeki MD içerir ve herkes biraz bunalmis hissettirmek için yeterli oldugunu, haklisin. Ama iyi haber is plani böyle bir sey olmasi gerekmez ki.

Öncelikle sana bir olmasi gerekir neden bakalim:

Kendimi spor benzetmeler üzerinde büyük degilim ama favori takim düsünmek ise, bu futbol (Ingiliz ya da Amerikan), basketbol, ??tenis ya da golf gibi büyük bir spor hayrani olmak degil. Her basarili takim ya da oyuncu onlarin oyun en üstüne onlari almak için en iyi sekli bulunmaktadir saglayarak rakiplerini tarafindan benzersiz fiziksel uygunluk bir devlet olarak kendilerini egitim saat harciyor.

Ama bütün yaptiklari bu mu? Kadar önemli onlar gelistirmek oyun stratejisidir. Bir ekip iken ya da sporcunun her zaman oraya almak en iyisidir hangi yol biliyor ligin üst giderken ne olacak tam olarak ne bilmiyor olabilir.

Ve tam olarak sizin için ayni. Eger rastlamak olacak tam olarak ne engeller ve yan yollar önceden tahmin edemez ama sen gidiyorsun hangi yöne bilmiyorsaniz o zaman oraya çok zor bulacaksiniz.

Bir is plani sadece simdi ve nerede ortasinda ettiler yolculuk ile gelecekte olmak istiyorum nerede bir ifadedir.

Nasil is plani yazmak için:
aptal basit tutmak.

KISS kafasinda akilli ve gerçekten tarafindan icra bilinen bir ilkedir, onu öyle yazdigini yapar. Kendi is plani yazmak için gittiginizde basit tutmak. Basinda baslar, simdi nerede? Ne kadar nakit akisi var? Uygunluk nedir?

Sonra olmak istiyorum nerede not ve orada olmak istiyorum zaman. Gerçekçi tutun. Hepimiz önümüzdeki 5 yil içinde milyonerler isterdim iken size daha gerçekçi görünüyor ve kabul için beyin için bu nedenle daha kolay ve elde etmek için sonuçta kolay bir hedefe odaklanmak için daha iyi olabilir.

Simdi yapmaniz gereken tüm bir orada arasinda kaç adim B. noktadan noktaya nasil alabilirim düsünmek mi? Size planin her asamasinda almak için almak için gidiyor düsünün. Eti planiniza sadece birkaç kelime not almak ve bunu biliyorsun önce oldugu gibi dilerseniz üzerine genisletmek ya da sadece tutabilir is planinin uygulanabilir hattimiz var.

Eldeki yakin tutmak, belki de sizin çalisma alani içinde duvara koyun. Eger plan adim adim yazili varsa o zaman ne kadar iyi kendinize hatirlatmak için bunu basarmak gibi her adimda kapali çapraz emin olun. Bu gün kapali birine sahip oldugunuzda ya da kendini motivasyon biraz olarak kullanabilirsiniz.

Ancak kendi is plani yazmak ve uygulamak için karar, kendi açisindan ortaya koydu birine sahip basari sansinizi artirmak için kesin yoludur.

Bu size yol gösteren bir harita varsa önce hiç bir yere gitmek için çok daha kolaydir.