basari bazi faith_ almak istiyorum

Kendinize inanin ve digerleri iman edecek! Kendinizi inanmiyorum, bu anlamak, kim olacak? Kendinizi inanmiyorum olmadigini nasil, baskalarinin inanmak bekleyebilirsiniz. Bu evrenin en büyük güçlerinden birine tanitiliyor bu makalede burada. Inanç olarak bilinen maddi olmayan enerji formu.

(- 1969 oyuncu Judy Garland 1922) “Her zaman kendinize bir birinci sinif versiyonu yerine biraz bir baska bir ikinci sinif versiyonu”.

Peki Inanç tanimliyorsunuz? Inanç saf enerji ve daha fazla enerji kontrol edebilirsiniz eger, o zaman daha da inanç kontrol edebilirsiniz izler. Bu enerji olusur … farkli frekanslarda titresen küçük parçaciklar. Biz enerji kontrol etmek için bir araç var ve bu araç sadece bizim düsünceleridir. Her sey nasil düsündügünü baslar!

Çok bilimsel almadan, kendinizi içinde Inanç size hayatiniz boyunca topladiklari bu inançlara dayali düsünmek ve kendiniz hakkinda nasil düsündügünü ne tabidir. Eger sahip oldugunuz daginik inanç çözülmeye mümkün olacak nerede çünkü uzun bir süre bu düsünmek. Bir sey elde sizi geri tutan bu ayni daginik inançlari oldugunu. Olumsuz sürekli ekler enerji, ya da yemlerin gerçek özünü olumsuz düsünceler, diger insanlarin olumsuz konusma, negatif insanlarin tutum ve olumsuz durumlar orada yatiyor çünkü kafanin içinde sürekli sohbet eden dinlemeyin. Iste bir ipucu … onlar çogu zaman olumsuz olarak aksam haberleri izlemek ya da gazete basliklari okumaz!

Nasil daha fazla Faith (saf pozitif enerji) sizin için çalismaya alabilirim? Bir yolu olumlama geregidir. Size isteyen ne tablolar ise Beyan çalismaz. Onlar zaten dogru oldugunu bildiklerini tablolari ise affirmations sizin için çok iyi çalisir! Burada kullandiginiz bir olumlama bir örnektir. “Ben arzu herhangi bir görev tamamladiktan iman”. Benim için, onun dogru oldugunu biliyorsun.

Hayatta yeni güçlü ortagi olarak Inanç mesgul baska bir yolu seçmektir. Üzerine seçin ve tekrar tekrar … ve senin olacak. Görüyorsunuz, Inanç gelisinden için hazirlanmis bir zihin ile oyun oynamayi seviyor. Inanç eglenceli seven, Inanç sadece kendinden süphe gibi olumsuz düsünce mesgul ne zaman terk edecegini Inanç ulasmak ama anlamak için nasil bilir. Eger kendinden süphe duygulari ve hizli bir sekilde baska bir daha güzel olumlu düsünce ve Inanç her zaman, sizinle kalacaktir düsündügünüzde kendinizi yakalayin.

Inanç aklin bir halidir. Eger Inanç ileriye itmek nasil biraz daha bilgi almak istiyorsaniz, ücretsiz e-kitap özeti http://www.richlifepoorlifeyouchoose.com ve indirmek için gitmek.

Bu arada, size Inanç ve Basari hakkinda daha fazla bilgi edinmek istiyorsunuz?

Http://www.richlifepoorlifeyouchoose.com: Eger öyleyse, Buradasiniz seçin benim yeni e-kitap özeti, Zengin Yasam Poor Hayat indir