kriz döneminde 2.012 hayatta kalma konusunda kilavuzlar

Sizin 2012 hayatta kalma bu yil gelmek tahmin edilmektedir önümüzdeki afetler ile basa çikmak için ne kadar büyük ölçüde hazir baglidir. Bu hesaplamalar zaten birkaç yildir tarih boyunca geçti ve üzerinde söylendi ve üzerinde mevcut olmustur.

Bizim Incil aslinda bu olayin bilgisi kabul ve Kiyamet olarak çagirir, ancak belirtilen hiçbir tarih yoktur, Çince-ching, Hindular, Druidler ve kimin takvim Mayalar gibi tam olay bakin diger eski eserler de vardir 21 Aralik 2012 yilinda sona erer ve bu ayni zamanda Aztekler gibi bu kültür fiskiran diger medeniyetler kucaklar.

Ayrica, dogmak tahmin edilmektedir kadar çok kozmik olay tüm dünyada bilinen ve gizli volkanlardan heyelan, deprem, tsunami ve volkanik patlamalar sonucu 2012 gelir vardir. Bu tür olaylar kutup vardiya, gezegen konfigürasyonlari, günes radyasyonu ve toprak vuracaktir ve sadece yapacak ve bir fikir vermek için, size kiyamet film izleyebilirsiniz etkisini tahmin edebilirsiniz meteor yagmurlari tarafindan kapali tetiklenir.

Nostradamus daha önce yaptigi süre içinde bir sapkin ve sahte olarak çok iyi bilinen falci baska bir seydir \, ama sonra, simdi soguk savasin kehanetlerinin göre en dogru peygamberlerden biri olan, dünya savasi ve 11 Eylül trajedi.
Aslinda, onun bu kadar çok kitaplardan biri 21 Aralik 2012 tarihinde gelen Kiyamet Günü hakkinda tahmin Milli Kütüphane’de kesfedildi.

Bir sürü insan gitmek için sadece iki yil daha birlikte, alarma ve neden ve çünkü tahminler ve bilimsel hesaplamalar sayisi, bu anlasilabilir bir durumdur, insanlar bu korkunç olay hazirliklarina basliyor. Birçok yasam gruplar olusturarak ve çok nükleer santrallerden, daglarda barinaklar yüksek kuruyor. Digerleri zaten kendi barinaklari kurma ve depolama basliyor ise gida ve temel diger zaten evlerini yeralti yapma ve gida ve araçlari ve tibbi malzeme gibi diger ihtiyaçlar colecting baslatmak için kendilerini tesvik etmistir.

2012 için hayatta kalma rehberleri satislari artmistir ve böylece kiyamet hazirliklari için çevrimiçi topluluklar üyeleridir. Bir kiyamet rehber gerekir Yani, güvenilir bir bulgu hakkinda nasil gitmek?

Yazarin kim oldugunu kontrol edin, o bir kiyamet kitap yazmak için dogru kimlik bilgileri ile gerçekten yeterli mi? Neden kitap yazdim ve nasil onun referanslar ve sadece o biliyor bu bilgileri elde edebilir, ne kadar onun yayin olan kavramsallastirma bu kitabi yazmak için onu sürdü?

Aslinda 2012 yilinda bekliyoruz hakkinda bir fikir edinmek için kitap hakkinda degerlendirmeleri göz atin. Eger olabilir en tutarli yorum muhtemelen bu kisi daha güven çünkü biri gelen biliyorsun olmasidir. Kitabin yeni bir sürüm ve herhangi bir geri henüz yoksa, bu yazarin önceki kitaplarindan degerlendirme kontrol, bir önceki kitap iyi degerlendirmeleri var ise, o zaman yeni bir de olacak olmasi muhtemeldir.

Eger bu tahminler gerçek var oldugunu düsünüyorsaniz, o zaman hayatta kalmak için readying gerekli yapmak için zaman olmalidir. Bu nedenle 2012 hayatta kalma güçlü olanin hayatta kalmasi degil, bir çogu hazirlanmis olan tercih.