Kabalistik yolu – basari iterek

“Iyi sanslar” firsat ve hazir arasindaki sihirli birlesimi olarak bilinir. Bu firsat kapisini çalar ve buldugunda bunu üzerine hareket etmeye hazir oldugu söylenir – basari saglanir.
Bu vakalarin% 100 dogru isterdim, ama benim tavsiyem aramaya gelen insanlar ile benim engin deneyimlerinden, ben birçok kisi için, hiçbir sey çalisti ögrendim. Onlar becerilerini egitim ve mükemmellestirmek yil yatirim ve oldukça umut verici görünüyordu sonsuz firsatlar karsilasilan degil, kümülatif hayal kirikliklari baska bir sey tasiyordu.
Böyle bir insan sinirli merak: Onlar her seyi yaptim ve kendi basari yaratmada tam sorumluluk alma büyük çabalar.

Nasil Luck “Stuck” olsun mu?

Metafizik bir bakis açisiyla sorunu incelerken, kisinin kaygan basari için birkaç nedeni vardir. Birçok durumda biz refah yolunda tikanikliklari bulabilirsiniz, çogu bolluk veya finansal kazanç çekme sürecini yavaslatir kozmik dengesizlik kökenli vardir. Çevremizdeki enerjileri genellikle kiskanç düsünce ve niyet baskalarinin, ya da ne “Nazar” çagirabilir kaynaklanan olumsuz etkiler, ile “kirli” oldugunda bu dengesizlikler olusabilir.
Burada nesiller boyunca ailem geçti eylem çesitli yöntemler toplanan ve çok sayida kisi basari oldu. Ben finansal kazanç ve, sizin atmosfer açik is yerinde iyi sanslar neden ve kolay seyler akis yardimci olmak için yollari ile ilgili için konu dar edecektir.

Ne Çalisir kilan nedir?

Somut bir eylem, gerçekte bir sey çapa kendisini elde etmek için soyut arzusu ile derin bir niyet birlestirirken: iki büyük maddeler “akan” için “telli” bir duruma dönüstürmek için aktif hale gelir. Size farkli malzeme veya maddelerin uygulamasi ile birlikte elde etmek istediginiz seyler düsüncelerinizi odak noktasi olarak, ruhsal enerjiler dogal bir kanal hayata bulabilirsiniz.
Kolayca herkes tarafindan yapilabilir Asagidaki erdemleri, kendi zenginlik ve Depurasyon nitelikleri bilinen dogal maddeler kullanmayin ve bu nedenle yerine getirilmesi için isteklerini sunmak için fiziksel maddeler olarak hareket ederler.
Süpheciler için küçük bir açiklama: Bu sonuçlari ile iddia edemez. Asagidaki yöntemlerden bilimsel görünmüyor olsa da, temel evrensel yasalari takip çünkü beni ise sizi temin ederim.

çok evde bunu yapmak için tavsiye:

Burada maddi basari için birkaç makbuz vardir. Bu basit “ritüeller” yaparken sizin samimi niyet ve yüksek beklentileri gerekli oldugunu unutmayin:

maddi basari ve geçim için bir erdem:

Iyi geçim ve basari korumak için, bir tutam tuz almak kalay folyo yerlestirin ve cebinizde tasimak.
Tuz her gün degistirilmesi gerekir. Eger büyük degisiklikler hissedebilirsiniz kadar islemi tekrarlayin.
Çekmek ve absorbe yani sira arindirmak için – Tuz bazi güçlü yetenekler.

is yerinde iyi sanslar indükleyen:

Çogu zaman, is basari eksikligi nazar, bazi ziyaretçiler ve diger öngörülemeyen kisitlamalardan kötü enerjileri neden olur.

Burada is yerinde parasal kazanç artirmak için kendi erdem yapmak için harika bir yoldur:
Bir incir yapragi asagidaki metni yazin:

Adiniz
Sizin soyadi
Annenin adi
Dogum tarihinizi

Yaprak bal yayilmis, bir parça kagit alip zeytinyagi daldirma. Kalay folyo ile kagit ile incir yapragi sarin. Yaprak ev veya is yerinde bir Incil içinde tutulmalidir.
Incir yapragi ve zeytinyagi sembolize bolluk. Yaprak üzerinde kisisel verilerin kayit kendinize muska ayiriyor. Kutsal bir kitap içine yerlestirerek ona kelimelerin gücü ekleyin ve etkinligini artiracaktir.

Çalisanlar arasinda Baris ve Uyum için Fazilet

Çalisanlar arasinda baris ve uyum korumak için, her ayin basinda aksam üç beyaz mum isigi gerekir. Bu is bir yerde yapilmalidir. Mum yaninda kirmizi veya pembe çiçekli bir vazo yerlestirin ve onlari tamamen yansin. Ertesi sabah, çiçek çalisanlari veya ziyaretçiler arasinda dagitilmalidir.

is yerinde enerjiler temizligi için bir erdemdir:

, Negatif enerjileri ve kiskanç ziyaretçiler neden nazardan is yeri temizlemek asagidakileri yapmak için:

, 12 zeytin veya incir yapragi almak her yaprak bir tarafinda isletmenin adini yazin ve diger tarafta kelime “basari” yazmak. Aksamlari yer kapanis girisi yanindaki yere bunlari yaymak. Yapraklari ertesi sabah bir torbaya toplanmalidir.
Bu islem arka arkaya iki kez bir yil 7 gece yapilmalidir. 7 gün sonra, yapraklari yakmak ve topraga külleri gömmek.

is yerinde korunmasi:

Sen yedi küçük çanta, (tercihen ipek veya pamuk gibi saf bir malzemeden) hazirlamak zorunda. Tuz bir kasik, üç zeytin yapraklar ve sarimsak bir karanfil: bunlarin her birinde takin. Mavi ve kirmizi konulari ile çanta kravat ve is yerinde farkli gizli köselerinde koyun.

is veya çalisma basarili bir gün saglamak için:

Bu erdem bir sonraki is günü, sinavlar, is görüsmesi veya önemli toplantilar için basari ihtiyaç duyan herkes için amaçlanmistir.
Bu ritüel olaydan önce aksam yapilmalidir:
Zeytinyagi bir çorba kasigi Isi ve küçük bir kase içine dökün. Bir horoz tüy (erkekler için) ya da bir tavuk tüy (kadinlar için) almak, kapiniza yalinayak durmak ve de ki:
“Basari benim evi terk andan itibaren beni bekliyor ve ben nereye giderseniz gidin de, dönmek ve ne kadar yapmak. Ve iyi ruhu içinde dönecegiz. Amin, “amin, amin.

Kapiniza ayakta gibi onunla petrol ve yayma da ayak parmaklarinda tüy batirin. O andan itibaren, bir sonraki sabaha kadar evde kalmak zorunda. Bu ritüel yaptiktan sonra, ayaklarinizi yikayin ve uyku gidebilirsiniz. Bütün Ertesi gün mübarek ve basarili olacaktir.

servet artirmak için:

Bir metal kap içinde kömür üç adet yanik, ve bunlarin üzerine üç orta boy dis sarimsak koyun. Sigara konteyner ile ev ya da is yeri dolasmak ve her yerde duman yayildi. Bunu yaparken, zenginlik ve bolluk getiren düsüncelerinizi odaklanmak. Bu aksam yapilmalidir. Ertesi sabah pencereleri açin ve oda havalandirmak olabilir.

is yerinde sans dönüstürme:

Bu ritüel is yeri etrafinda sans dönüm için amaçlanmistir. Ritüel gerçeklestirmeden önce, negatif sans daha iyi degisebilir dikkate almak, ya da tam tersi – iyi sanslar kötü sans dönüsebilir. Niyetinizi ritüel yaparken basari bu nedenle çok önemlidir.
Beyaz bir tavuk bir yumurta alin ve ilk ve son adi (orijinal adi dogumda verilen) üzerine yazmak. Lütfen dogum tarihinizi ve ayni zamanda annenin adini ekleyin.
“Bu is benim kaderim degistirin, amin, iyi seyler için de kötü isler bu yüzden olacak”: yumurtanin diger tarafta su ayet yazin.
Bir dolunay gece kapilarina yumurta kirin. Günes yükselene kadar yumurta kalintilari temizlemeyin.

geçim tikanikliklari kaldirmak için bir erdem:

Is kisitlama duygusu (tikanma) oldugunda bu erdem durumlar için iyidir ve her sey “sikismis” gibi görünüyor. Bu isler iyi boyunca giderken bunu gerçeklestirmek için de iyi:
Bir Dolar veya Euro veya bes Sekeli para almak ve bir kalay folyo üzerine yerlestirin.
Sarimsak bir karanfil üzerinde isletme adi yazin, bal bu daldirma ve para ekleyin. Kaba bir tutam tuz ekleyin, kalay folyo olarak bütün sarin ve herkes tarafindan görülemez her yerde is bir yerde gizlemek.

Ulasmak Promosyon veya Yeni is alma Basari için Erdem:

Bu erdem bir is görüsmesi basarili ya da bir is tanitimi için uygulamak için iyidir.
Kendi erdem olusturmak için:
Tam adinizi, dogum tarihinizi ve bir yumurta kabugu üzerinde babanin adini yazin. Kabuk bir para ekleyin ve bir incir yapragi olarak yumurta kabugu ve para sarin. Bir kirmizi iplik ile yaprak kravat ve kalay folyo ile sürü sarin. Cebinizde veya cüzdaninizda Bu tilsim ile patron ile is görüsmesi veya toplanti gidin.

iyi sanslar!