is yeri için çesmeler sakin bir atmosfer yaratir

Hem ziyaretçi ve çalisanlarin is hayatinin günlük acele bir stres giderici atmosfer gerekir. Is bu gün çok stresli olabilir, geliyor ve bütün gün devam, ya da bütün gün bir masanin arkasinda oturuyor. Neden en iyi sekilde o kadar isler bizim gün ve hafta büyük bir kismi olusur. Rahat ve giris alaninda ofis veya büyük su çesme küçük bir su çesme ile mümkün oldugunca sakinlestirici gibi olun.

Is yerinizde bir sakinlestirici bir ortam yaratin. Bir bahçe çesme ögle yemegi molasi alanda veranda disarida yerlestirilebilir, is ofis koridorlari ya da lobi duvarlarina veya katta bir duvar çesme. Is gelmeden bu sekilde herkes girdikleri ve ziyaret üzerine refah bir anlik duygusu gelistirmek olarak dinlenmek, ya da baska bir is günü basinda olabilir. Girisinde bir yakisikli bahçe çesme birakarak üzerine gerekli gerilim giderme atmosfer girer ve herkes için sakinlestirici etkisi oldugunu.

Biz sik sik günlük yogun hayatin yogun talepleri ile kendimizi örtü. Biz geceleri uykularim ve iyi otomatik olarak bizimle kalmak için gittigini düsünce bu olma duygusu ile temas kaybediyorlar.
Mimarlar yillardir ofis binalari için planlarini içine su çesmeleri içeren edilmistir. Is yerinde bir su çesme yerlestirilmesi olusturur:

• yavaslatmak ve günün öncelikleri yeniden degerlendirmek bir ihtiyaç.
• irade bugün çok ihtiyaç duyulan gerilim giderme ödün hakkinda iki kez düsünmek.
• Gün boyunca görev daha kolay bir, daha dogal denge. (Biz bu çok gerekli dengeyi tutmak önlemler almak gerekir bu yüzden genel olarak hayat, çok hizli bir sekilde denge disari çikar.)
• çalisanlar ve müsteriler arasinda daha iyi bir iletisim sakinlestirici hava.
• iç mekanlarda ya da disinda olsun bu görsel hos görme görünce ruhlari kaldirdi.
• yardimci olur sakinlestirici görsel efekt düsüncelerin açik düsünme ve organizasyon kolaylastirir.
• sakince günün olay ile basa çikmak için motivasyon.

Bir mimar bir kez isyerinin girisinde rengarenk çiçekler ve yesillik bir manzara güzel bir bahçe çesme günün zor sartlar altinda süreklilik ve gerçegi sembolize ettigini söyledi.
Ne bizi motive ve günlük yogun yasamin telasli acele bize yardimci olur? Bu Su Çesmesi yapabilirsiniz.