Daha iyi is yükü komuta 4 ipuçlari

Biz iyi egitimli isgücü girdi, ancak birkaç iyi vasifli girdi. Isinizin konuyla ilgili becerileri kazanmak çok önemlidir, ama bu yüzden de aslinda isinizi halletmek nasil yönetmek için becerilerdir. Worflow isleme ve organizasyon becerileri is gerçek tamamlanmasi odaklanmak – Eger yapilmasi gereken ne basarmak ne kadar verimli. , Ayni zamanda, en algilamalari baskalarinin size isinizi tarafindan esir karsi komuta görünür olmasina göre var düsünün.

eyleme kavramlari

Is akisi isleme ve organizasyon becerileri – – Asagidaki öneriler bu kavramlari alip bazi üretken davranislar onlari sarin. Onlara bir deneyin:

* Kapali Ögeler kaldirilmasi için bir Mekanizmasi gelistirin. Insanlarin yaptigi en büyük organizasyon hatalardan biri bir sey “kapali” oldugunda belirlemek için basarisiz ve bu sekilde isleyen. Hiçbir sey daha da yapilmasi gerektiginde is kapatilir. Kendinize sorun, bir sey bu konuda yapilmasi gereken nedir? Cevap hayir ise, kapali. Çöp, arsiv veya referans: Kapali çalisma üç seyden birine dönüstürür. Çöp atti / silinebilir. Arsiv ögeler çalisma ulastigi çok daha yere digeri uzun süreli depolama, olmali! Referans malzemeler – isinizi yapmak için sik sik bakin seyler – yakin ama rafa aittir. Lütfen kapali ögeleri isleme verimli bir sekilde çalisma alanindan toplu muazzam miktarda ortadan kaldirir ve görsel is daha büyük bir komut gösterir.

* Elektronik Görev Yönetim Sistemi kullanin. E-posta Gelen Kutusu Gelen ve e-posta islenmemis tutmak için iyi bir yerdir. Bu görevleri tutmak için iyi bir yer degil. Yazili görev listeleri verimsiz periyodik olarak yeniden olma muzdarip. Elektronik görev yönetim sistemi tek bir yerde tüm to-dos koymak ve daha verimli bir sekilde uyuz saglar. Sonuç Gelen Kutusu temizledik alir ve sürekli görev listesi yeniden yazmak zorunda kalmamasidir. Not, çogu elektronik görevleri yönetim sistemleri yerlesik hatirlatma mekanizmasi kullanarak size bir sey asla unutmayacagim saglanmasi gelecege hatirlatmalar yaymak için izin verir.

* Tanimli Tarihler için Sürücü. Bugün her seyi bagli bir aciliyet hissi vardir. Ne yazik ki, aciliyet bu anlamda iliskili en sik görülen tarihi belirsiz. Özellikle, “en kisa sürede” ve “Acil” spesifik degildir. Ne tarihi, ironik bir sekilde, onlarla aciliyet görevlisi anlaminda esitsizlikler takvimler, görünür. Böyle bir süre verilir zaman, diplomatik bir sey gerçekten yapilmasi gereken zaman daha fazla tanimlamak istiyoruz. Örnegin, bu konuda çalismayi dört gözle ariyoruz ve Çarsamba ögle saatlerinde tatmin edici olacagini cevap? , Herhangi bir alay ya da ironi unutmayin. Sadece is yükü komutasini korumak için bir çaba soruluyor dürüst, samimi soru mevcut. Is veren ilk bu kadar açiklikla sunuldugunda kisa kadar durabilir, ama yakinda ayarlariz. Bu sorunu çözmezse, kisa sürede hangi belirlenmesinde is verenin yardim askere en acil olan ve en acil saniyedir. Yine, herhangi bir alay emoted olabilir ya da çabalari zarar olacaktir.

* One More Sey. Biz 220 gün her yil yaklasik çalisir. Bu öneri deneyin: Her günün sonunda, eve gitmeden önce, bir kez daha küçük bir sey yok. Iki ya da bes yapmayin. Sadece birini yapin. Ve küçük bir sey yapmak. Bir hizli arama veya e-posta dönün. , Uzak bir sey koymak kösesinde veya çalisma alaninda küf büyüyen dosyalarin bir yigin islem. Her gün sadece bir küçük bir sey yaparsaniz, en son daha bir sey yil yapilan 220 daha fazla seyler alirsiniz. Bu bir sürü sey var!

komut olmanin faydalari

Organizasyonel ve is akisi yönetim becerileri honlama sadece verimliligi artirmak daha fazlasini yapar. Ayrica basari ve kariyer memnuniyet duygusu artar. Böylece, sadece masa kapali yiginlari almak daha bu is bir gün davranislari daha var.