bunu kaybetmek zaman bollugu tezahür ettirmek için gereken olumlu duygu geri almak için gizli bir sekilde

Hiç hayatinizin tüm alanlarinda bolluk tezahür üzerinde duruldu deneyim oldu, ve sadece bu inanilmaz duygu doluydu?

Her seyi çalismak için gittigini söyledim bir duyguydu. Bu tüm hayallerinizi mümkün oldugunu söylemistim bir duyguydu. Bu duygu ile, size istediginiz ne olursa olsun sag kösede oldugunu varliginizin en derin özünde biliyordu. Bunu herhangi bir gün ne bagli oldugunu bilerek, arzularini gerçege tezahür için gidiyoruz nasil bir çocuksu merak ile merak her gün heyecanli uyaniyorum.

Dahasi, böyle hissettiginiz zaman, insanlar yerler ve durumlar tezahür bolluk hayallerinizi yol boyunca oldugunu göstermek için bir araya anlasmak. Eger yakin hedefinize bir adim getirmek insanlar çalistirmak, kosullar arzularini gerçege tezahür oldugunu anlamina gerçeklesmesi, ve dogru zamanda dogru yerde olmak kadar rüzgar.

Hayatinda bir kez imkansiz görünüyordu her sey artik tüm olasi görünüyor.

Sen çok mutlu konum.

O zaman olur. Bir sabah uyanmak ve duygu gitti.

Artik daha fazla sizin için imkansiz görünüyor için ne bir kez tamamen mümkün görünüyordu, çünkü kafayi baslar.

Geri Bu duygu almak için hummali bir mücadele. Sen varligi içine düsünmeye çalisin. Bu odaklanma ve konsantre olmaya çalisin. Bu duygu hatirlatmak deneyin.

Ancak, hiçbir sey çalisir. Aslinda, sadece kötü ve daha kötü duygu rüzgar. Dahasi, bolluk tezahür rüya artik bir masal gibi görünüyor.

Hatta daha denemek. Bu lanet duygu geri istiyorum, ve hayatinizda bolluk tezahür sansinizi karisiklik çünkü, gitmek mevcut korkunç bir duygu istiyorum.

Lütfen geçerli duygu karsi gibi Ancak, bu sadece büyümek ve iskence devam ediyor. Hatta tüm bu mücadeleden yorgun almak için baslar.

Dünyada ne oldu? Neden bu duygu uzaga gitti?

Peki ilk kapali, size arzularin sahip hissettim zaman yaptigi gibi duygu zaman, size DOGRU kendini baglanmistir. Gerçek kendini Ilahi bagli ve Ilahi araciligiyla tezahür O istiyor arzulari ile gerçek kendini iletisim kurar ifade edilir. Arzu bir arabaya gaz gibidir. Bu seylerin hareket alir.

Sizin ego sahte kendilik ve Ilahi NO baglantisi vardir. Bu Ilahi hiçbir baglantisi yoktur çünkü inanmak yapmak için çalisacagini söyledi ragmen, gerçekten, arzu hissi ele vardir asla çünkü daha önce neler hissettigini hissetmeden ertesi gün uyandiginda, ego, kafayi basladi o yapar.

, Düsünmek mantikli, analiz etmek ve ortaya arzu zorlamak: Bu nedenle, bu iyi bilir ne yapmaya çalistim.

Bu mücadele o zaman, diyerek biliyorsaniz, karsi ve mücadele için çalisti, ama stres ve kötü duygular üretilen “Eger devam karsi ne olursa olsun.”

Eger gerçekten “düsünmek” için durdu Ancak, Eger arzu için mücadele gerek yok oldugunu fark olurdu.

neden?

Sen zaten bir sey için mücadele edemez. Gerçek kendini zaten Ilahi bir parçasidir ve bir duygu kadar uydurma ile mücadele etmek gerek hissediyor. Gerçek kendini zaten kaynagina baglanir, bu yüzden daha önce tezahür sürecinin bir parçasi oldugunu bilir. Yani, ne olacak ya da tezahür olmaz hakkinda ucube gerekmez.

Bir duygu bagimlisi olsun zaman, umutsuzca hissi yok ise, o ego Ilahi baglanamiyor çünkü, geri almak mümkün asla korkuyor ego var.

Ilahi ego, gerçek kendini yoluyla Kendisi ifade degil.

Yani, arzu hissi bile, bir duygu bagli asla, nasil hissettigini iyi olursa olsun, bunu yaptiginizda, size ego kez daha özdeslesmek çünkü.

Baska türlü sizi ikna etmeye çalisir ama ego, gerçekten yok bir sey tutunur. Gerçek kendini o var zaten bildigi için sarilmak gerekmez.

Bir sey olur ve arzu bu duygu gitti yüzden bir dahaki sefere, sabah uyandigimda, ya da. Nefes ve gerçek kendini her zaman oldugunu biliyorum, disari ucube degil, rahatlayin. Bunu yaptiginizda, o da ego çünkü kötü duygular gelip ne olursa olsun, onlara karsi degil.

Bunu yaptiginizda, er ya da geç, zihin (ego) susturuyor ve gerçek kendini o mutlu ne gerçeklestirmek için Ilahi tarafindan yerlestirildi arzu harika bir duygu ile bir kez daha birlikte yükselmeye yapabiliyor.

Gerçeklik yaratma TÜM sirlarini hakkinda daha fazla bilgi için, asagida okuyun.