bolluk tezahür – sizin Tekerlekler dönerken durdurmak ve simdi cazibe çalisma yasasi yapmak nasil

Önce Çekim Yasasi ya da 4 yil veya 3 yil, ya da her neyse duydum beri Tamam, bu nedenle 5 yil oldu.

Önce “The Secret” izlerken, ya da kitap okumak, ya da seminer katiliyor, ya da Oprah izlerken araciligiyla duymus olabilirsiniz.

Kaynagi ne olursa olsun, bu konuda ilk ögrenme üzerine, nihayet size hayatta bolluk tezahür baslar ve hayalinizdeki yasam olusturmak için bir yolu var oldugunu ögrenmek için muhtemelen kendinden geçmis.

Sonunda tüm bu zengin “piçler” siz ve kitlelerin geri kalanindan tutmak oldugunu basarinin “sirri” ögrendim sevinçle dört köse edildi.

Ama henüz, üç, dört, bes yil sonra, sahip oldugunuz her seyi göstermek için zengin ama kesinlikle hiçbir sey almak için nasil kafanizda harika bir fikir.

Evet, size hayatta bollugu tezahür ettirmek için cazibe kanunu kullanmak denedim, evet sessiz bir kösede oturup sizin yasam için istediginiz görsellestirmek mümkün olacaktir, ama ne yazik ki, sen dürüst söyleyemem sizin için çalisti.

Eger herhangi bir sonuç almadan tekrar bir sey üzerinde yapiyor ve tekrar oldugunuzda, size Tekerlekler dönerken ….. ya da, zaman bosa harciyorsun.

Evet, düsündügünüz nedenlerle Attraction Kanunu ile zaman israf, ama oldum.

Ben o küçük bir çocukken hakkinda bir hikaye anlatti, o zengin olmak istedim Robert Kiyosaki, tarafindan “Zengin Baba, Yoksul Baba” okuma hatirliyorum, bu yüzden devam edin ve tam anlamiyla para yapmaya karar verdi. O olabilir bu yüzden aslinda para yaratmaya çalisti “zengin.”

Para yaparak zengin alamadim çünkü Tabii ki, o, çok geçmeden onun “zengin baba” dan ögrendim gibi, tüm konuda onun Tekerlekler dönerken, biliyor deger saglayarak zengin ve gibi para sonunda gösterir size bu degerin bir temsili.

Robert Kiyosaki henüz oyuna tüm kurallari ögrenmis degil ve yaptigi kadar kaldi kirdi olurdu.

Bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadigi için bu, bir “fiyasko” ya da “saçmalik” degil, çünkü Çekim Yasasi degil için çalisti degil.

Eger gerçeklik yaratma tüm kurallari bilmeden bollugu tezahür çalistiginizda, en fazla zaman israf ve hiçbir sey ile geliyor rüzgar. Çekim Yasasi gerçeklik olusturma ile ilgili tek yasa degildir, ancak bu kendi kendine yardim “uzmanlari” bir sürü bunu söyleme.

Eger diger bazi kanun ve ilkeleri ile geçerli yoksa Çekim Yasasi tamamen yararsiz oldugunu biliyor musunuz?

Hayir, “onlar” bunu hiç söylemedim.

Onun dogru kullanimi bilmeden bir “araci” kullanmak her zaman, bunu belirli bir sonuç bekliyor tarafindan Tekerlekler dönerken konum.

Bu sizin Tekerlekler dönerken durdurmak ve hayatinda bolluk tezahür is hakkinda almak zamani, ve nasil size gösterebilirim.