bir bar veya nightclub_ bir kadin toplanti

Tirnak ‘Guys zaman-hiç gelen ve kadinlar nerede-hiç gelmektedir’ sadece gece kulüpleri ve dünya çapinda barlar olacak herhangi bir zamanda bir teyit gerçektir. Bu büyük, duygusal ya da sosyal egilim, dans pistinde belki özel bir kulüpte kisi veya toplanti konusunda, kadin ve erkek sadece farkli dilleri konusan.
Bir adam bir kiz almak için çalisiyor, o bu tepkiler tüm alacak. Adam sadece bir kizla dans etmek istiyor olsa bile, o zaman en az% 75 civarinda onu karmasasi! Bana (bir kadin olmanin), siz için kolaylastirmak için birkaç sey anlatalim.

1. Bir kiz / kadin (4 veya daha fazla) diger bir grup kadin ile bir çubuguna gelince, genellikle kizlar gece oldugu anlamina gelir. O giyiyor ne önemi yok mu? O ayakkabi no-dans tipi ile kot pantolon ve t-shirt üzerinde olabilir, ya da hepsi seksi kisa etek giymis ve kamasi ile düsük kesim tanklar olabilir.

* Önemli degil – Eger alabilirsiniz tüm, çok daha az cebinizde para (tüm içecekler onlari satin alirsaniz), ya da muhtemelen bazilari bir dans ya da iki.

o Onlar bir araya geldi ve birlikte birakacaktir.

1. Simdi, diger yandan, bir ya da iki kadin arkadas gelirse. Ve, onlar yakin dans pistine oturup, kisa etek ya da dar kot pantolon, kamasi ile seksi üstleri giyiyor.

Onlarin hepsi orada kim görmeye geldi ve bir adam bu gece orada olsaydi, onlar tanismak istiyordu bahse girebilirsiniz o.

* Her iki durumda da, bir kadar yürüyüs ve, ‘Merhaba Güzel’ gibi seyler söyleyerek bir hata yapmazlar “Tüm hayatim Neredeydin? ‘ ‘Bu gece burada güzel kadin’; ‘Sana bir içki alabilir miyim?’ Bu liste uzayip gidiyor!
Tabii ki o, ona bir içki satin alabilirsiniz, siz tüm gece boyunca para harcamak olabilir. Hala onun gerçek telefon numarasi olmadan birakin, ve onsuz olacak! Kadinlar dogduklari günden itibaren tüm bu duydum!

Eger dans pistinde onu alabilirsiniz Bunun yerine, hatta havuz bir oyun ates yer görmek. Ona herhangi bir para veya zaman kaybetmeyin önce o (ya da onu sen düsünmek istiyorum) seni görmek istiyor.

* Ilk kulüpte en iyi görünümlü kiz ile bir dans isteyin ASLA ‘. Bu, o ne bekledigini GARANTILI oldugunu! ‘
Eger, karsilamak seninle tanismak istediginiz istediginiz yapacak istediginiz bir, yaninda oturan bir sorun o … , Neden yapilir sadece yol bilmiyorum …

‘Genellikle biz olamaz düsünüyorum ne istiyorsun …’

Bir kez, masaya onu geri yürüyerek kendi tablo yaninda masadan bir sandalye kapmak ‘seninle tanismak istediginiz kizin arkadasi’ ile (dans pistinde) arkadas yaptik, iki kiz arasinda üzerinde bu sandalye çekin ve devam oturup! ‘SADECE DO IT, ASK YAPMAYIN!’ Bu kizlardan biri itiraz edecek mümkündür, ama son derece süpheli!

Adim birini tamamladiktan sonra Tebrikler.

* Yavas yavas masadaki herkesin konusmaya baslar, ancak ilk etapta onlarla oturup sans verdi bir konusmak için asla unutmam.
o bayanlar ile içkinizi bitirdikten sonra, (fiziksel olarak degil) masa etrafinda hareket sadece dans için farkli bir kiz için elini tutmak için baslayabilirsiniz.
o onlara sormak için zahmet etmeyin, sadece elini tutun.

Iki ya da üç danslari daha sonra, sadece bir arkadas tüm sonra içecek bir sonraki turda (degil içecekler her turda) satin almak için teklif.

* Artik ilk dans için çekti kiz sorma firsati kazandik. Ve, seninle dans için çöp olmaz, en azindan için onu göz ardi ½ bir saat.
* Biz göz ardi ediliyor sevmiyorum – seni izliyor ve ilginç her ikisi de ve mevcut gördü … Buna ek olarak, bir meydan okumadir.

‘Bir meydan okuma gibi yapin!’

Sizin gibi kiz daha fazla konsantre baslar. Yine de, (konusma resim) masaya getiren kadina dikkat ödemeye devam.

* Daha sonra kahve için onu alabilir eger seçtiginiz bayan ile dans pistine yakin zaman, ona sor, ya da onun telefon numarasi için (ona telefon numarasini bile sunabilir). Çogu zaman o bahsedilen üç seyden birini yapacak.

Bir arkadasimla da ise tüm yukarida daha iyi çalisir, bu durum çok açik yapmazlar ise.

* Kendiniz bir adim ilk bölümü üzerinden gidin, sonra arkadasiniz tablo yürümek var. Bir sogukkanli sekilde, gibi bir sey söylemek ‘Hey Sam, bu gece burada olmak için gittigini bilmiyordum, buraya gel ve benim yeni arkadaslar!’
kiz onu tanitmak o, bir sandalye kapmak demek ve bize katilin.
o söyleyerek masa açin ve etrafina bakmak ‘oldugunu kizlarla tamam mi?’ Bu olacak!
+ Bir itiraz gerekir Ama, ‘Tamam bayanlar, o benim bir arkadasim’ demek. Simdiye kadar oturuyor!

* Eger sansi sadece artis istediginiz kiz alma. ‘Daha iyi ODDS!’

Sadece normal bir yaklasimla bir kiz kadar yürümek, size elde edilmis sonuçlar bekleyebilirsiniz.

* Guy diyor: Herhangi bir erkek için en karmasik konulardan biri gibi görünüyor erkek kizin fiziksel görünüm hemen hemen her seyi temel gerçegi nedir.
o kiz: o ariyor gibi cevabi Orada sizin için o görünüyor nasil baz her seyi, ariyor edilir. Ama, o dolasiyor ise, o birini karsilamak için orada kesinlikle.

* Guy diyor ki: o kot pantolon ve düz topuklu bir çift ayakkabi, giymis ise o bir adam toplanti hakkinda ciddi degildir. Ya da belki o birini karsilamak istiyor, ama bir adam ona istihbarat yerine onu görünüse göre onu degerlendirmek istiyor?
o Kiz: Bu sorunun cevabi daha sonra o yürüyüs ve elinde bir içki ile oturarak degilse, o birini karsilamak için var kesinlikle, hala. ‘Sen zeki ya da bir kurbaga kadar aptal olup olmadigini daha sonra ögrenmek için firsat alabilirsiniz’.

* Guy açiklama yapar: ‘Bayanlar sonraki Bir bar ya da gece kulübünde size gelir ilgilenmiyor bir adam, o sinyalleri yanlis olabilir anlamak için bazi düzeyde çalisacagiz’.
o Kiz diyor ki: ‘Biz ne istediginizi biliyor ve Bizim Bölüm YOK Yanlis anlama var’.

Onunla birakarak çok daha iyi bir sans olacak – hayallerinizi bir gece kulübü ya da barda olan yakin zaman kadini toplanti bu yöntemleri deneyin!

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~