öz-farkindalik ile kendine güven

Sezgisel özgüven sahip olmak istenen bir özellik oldugunu biliyoruz. Bu kelimeleri duymus olabilirsiniz, daha genç olan zaman yönelik “sadece bazi özgüven gelistirmek gerekir”, bu nedenle, basari elde etmek bir amaç özgüven esit. Bir yerde yol boyunca, ancak, deli var. Kisinin kendine güven ve kisinin yetenekleri: Merriam-Webster gibi özgüven tanimlar.

Benim koçluk bireylerde onlar gerçekten zevk ve yaparak daha fazla zaman geçirmek istiyorum ne için hayatlarini zaman bosaltmak için, kendine güven gelistirme gerçek hedefi asla. Temel odak farkindalik gelistiriyor. Eger Sen ve ulasma yetenegine ne kim oldugunu biliyorum kadar kendinize güven insa edilemez. Ben kisi o degerleri ve davranislari o gerçekten istenen ne yolunda aliyorsaniz ne incelemek için zaman ayirin var. Sizin için neyi, kim oldugunu biliyorum zaman özgüven dogal olarak artacak ve hayatinizi gitmek istediginiz yönde.

Bir Ben onlara kendi ölüm yazmak sahip olmaktir insanlarla kullanmak gibi egzersiz. Bu marazi geliyor ama amaci birçok insan hala ayakta serbest sallamak gerekir çagri, uyandirma olarak hizmet etmektir. Ilk olarak, gitti olsaydi bugün insanlar hakkinda derdi ne düsündügünü yazmak. Ikinci olarak, insanlar hakkinda söylemek istediginiz sözcükleri yazin. Bu yan yana görünce size kendiniz hakkinda barindiran konum inançlari bazi ortaya çikarmak baslar yardimci olur.

Korku hayatta engeller ve zorluklar içinde hareket eden insanlari tutar ne kökünde hemen hemen her zaman: bazen bilinmeyen, basarisizlik korkusu ve korkusu basari korkusu. Eger bu düsünce güç vermek süphe, basarisizlik ve verimsizlik düsünceleri üzerinde durmak zaman ve zaman içinde bilinçaltinin basinizin üzerinden çalisan bu sinirlayici mesajlari inanmak baslar: “Ben yeterince iyi degilim,” “Insanlar gülecek diye denemek ve basarisiz, “” Ben mutlu ve basarili olmak için hak etmiyorum. ”

Kararsizlik korku sik nedenidir. Insanlar yanlis bir sey yapabilir korkusuyla bir adim bir yol ya da diger almak için tereddüt ve kararsizlik ve tereddüt bu ruhu genellikle önleyecegini çok hatalar içine yol açar. Bu yolda bir engel sakinmak için çabaliyoruz, bisikletli bir kisi gibi, ama tüm bir çarpisma kaçinilmaz olacak sekilde engel gözlerini tutarken. Engellerin yerine nihai hedef üzerinde gözlerini tutarak avunma daha basari daha felaket bir sey yok.

Korkunç bir kisi bazen kendini yansitma isi önlemek için gidecek için asiri anlasilir. Eger birkaç yil için tuttum inançlari zorlu ediyoruz. Sasirtici bir sekilde, sadece kendi kendine muayene süreci baslayan serbest birakarak ve kendine güven çok büyük bir destek verir.

Bu kadar güven irk güven bilmek yüreklendirici var. Bir kez kendinizi seçtiginiz yolunda ortaya çikan görmeye baslarsiniz, enerji ve daha fazla ulasmak için motivasyon gelistirmek. Kendine güven insa zor olmak zorunda degildir, kendinizi ve sabir bilmek akilli, sürekli bir çaba gerektirir. Basinizi bu kadar daginikligi var zaman “evi temizlemek” için zaman alir ve degistirmek davranislari var. Eger yasam degisiklikleri geçiren bir arkadas olmak gibi anlamak kendinizi-olarak karsi merhametli olun.

Eger kendinden emin olmak istiyorsaniz, bulldog azim ile tamamlanmasi için takip çözmek. Hiçbir gönülsüz, aralikli çabalari istediginiz amaca çok iyi biliyorum. Kafanizda siz ve kim ve hayatta istediginiz ne taniyarak bunu basarmak olacak ki yüce güvence tutun. Enerji ve azim için ödül hayal her sey olacak.