her sey öncelikli degildir

Ah evet, bunu her zaman duymak – “. Ilk öncelikli yapmak” Belki öyle, “. Siz öncelik olmalidir” Ya da, nasil “. Ilk ve en önemli öncelikleri belirleyin” Peki, ne zaman ne yaparsiniz her seyi bir öncelik haline gelir? Sakin ol, rahatla, ve derin bir nefes alin. Her sey esit aciliyet ve önem tasidigini unutmayin. Biz olabilir ve biz seçmek ve yapilacak çok daha önemli olan karar vermek zorunda. Hepimiz büyük önem seyler ve nasil katilmak zorunda seyleri öncelik ayirt ve ayirt ögrenmelidir.

Seyler gün için öncelikli olan ayirt gerçekten neyin önemli oldugunu konsantre ve bu süreç içinde, stres azaltmak olacaktir olur. Daha sonra bir öge yapmanin sonuçlarini düsünün. Ayrica, bir öge yapmamanin sonuçlari tespit. Eger bir sabit zaman önceliklerin belirlenmesi yasiyorsaniz, diger insanlardan yardim sormak isteyebilirsiniz. Evde, bir arkadas ya da esiniz gerçekten neyin önemli oldugunu çözmek ve gerçekten bir öncelik olmali ne size yardimci bir yardim eli uzatmak için memnun olabilir. Is yerinde iken, diger isçi acil ne ile size rehberlik mümkün olabilir.

Bir patron ya da yönetici Eger birden fazla görevi atanmis ise, olanlar öncelikli vardir patronunuz isteyin. Ve bu önceliklerin belirlenmesi son derece önemlidir neden ve herkes tek seferde seyler yapabilirsiniz baska bir-kimse yapamaz çünkü bunlari gerektigini söyler neden. Böylece, bir kez olusturduktan sonra yapilacaklar kendiniz için belirlediginiz ne olursa olsun sistemde, simdi kendinize bazi sorular sormak zorunda liste. Ilk “gerçekten yapilir ve bu gün basarili olmalidir?”, Sormak Daha sonra “baska bir zamana kadar beklemek ne olabilir?”, Sorabilirsiniz Ayrica listemde ögeleri bana hedeflere dogru ilerlemek yardimci nelerdir “, kendinize sorabilirsiniz en? Bu sorulari sormak gerçekten öncelikli ve ne degildir ne gerçeklestirmede size yardimci olacaktir.

Bu sorular size planlanan ve sizin için yapilacaklar listesinde ayarladiginiz seyler ordusu geçmesi yardimci olacaktir. Ama herkes kendi parçasi olarak unutmamak gerekir ki bir daha önemli bir seydir listesi ve kendinize bir öncelik yapmak için var! Kendiniz için biraz zaman ayarlamak zorunda – bu da akli basinda ve saglikli tutmak için malzeme sayisiz olusur. Dogru beslenme, faaliyetleri en aza indirerek dinlenme, egzersiz ve bazi stres program dahil gerekir. Kendinizi öncelik için basarisiz olursa, er ya da geç sönecek ve her sey olumsuz etkileri olurdu.

Uçaklarda ise, acil durumlarda, diger insanlara yardim önce, ilk acil maske koymak için size. Her sey hala bir öncelik degil iken nedenle, sen. Gibi kendinizi simartin ve hemen dikkatinizi gerektirir ve zaman kontrolü daha iyi ve özellikle hayat olacaktir çesit diger faaliyetleri veya görevleri hangi.