dokunmatik sistem tarafindan zaman yönetimi

Asagidaki kaç kez yasadim?

Bu web trafigi olusturmak ya da yazi çok uzun süre kapali koyarak olmustur üzerinde çalismaya baslar. Baslamak, ama is baska bir sey dikkatinizi çekiyor ilk kez terk. Sen baslamisti is hendek ve sevinçle isinizi ile ilerliyoruz kanitlamaya çalisiyor, yeni oyalama dalmak.

Bu girisim için gerekli öncelik daha eglenceli büyük olasilikla oldugunu. Sen müdahale etkinlik yapacak, ancak zaman yönetimi müthis geri kurulmustur. Sizin yetki ve verim daha elverissiz hale olamazdi. Daha bir sürü gerçeklestirebilirsiniz. Eger gerekli faaliyetleri sizi yeniden çalisiyor olacak daha fazla sorun uzak kalmak daha fazla zaman. Bu çogumuz hemen daha etkilesimler için arama baslar yapar.

Bu sizin çalisma aliskanliklari tarif mu? Yapar ve geleneksel bir ofis ortaminda çalisiyorsaniz muhtemelen size yollar hatayi gösteren bir patron var. Bu sizin ev-ofis tarzi is görevleri nasil ele ise hizli bir sekilde dolar kaybetmek olasidir. KIMSE dogru yolu götürecektir. Aileniz ve arkadaslarinizla dikkat dagitici en büyük kaynagidir! Onlar rahatlatici sözler fisildayan ana dikkat dagitici vardir: “Bize vakit geçirmek, is bekleyebilir,” ya da “Biz çok önemlisin.” Bu dikkat dagitici basari insa edecek mesru öncelikleri uzakta indirebiliriz. SIZ verimliligi kendinize dogru degisiklik yapmak gerekir.

Zaman yönetimi kurallari evrensel uygulamak ve sagduyu ilkelerine dayanmaktadir. Baskalarinin yönetmek bir sirket için ev ya da isten çalismak ister. Dikkat dagitici her yerde bulunur: is yerinde is arkadaslari ve çalisanlarin olabilir iken evde, arkadas ve aile olabilir.

Verimlilik için yol baslamak için, takip etmeniz gereken iki kural vardir. Bunlar:
1. bir kez görevlerini yerine
2. ilk en önemli

Bu organizasyon uzmanlari tarafindan bloglar, web siteleri, zaman yönetimi kitap okudum. Eger sistem uyguladiniz mi? Ne kadar yerinde sistem devam mi? Rahatsiz edici görevler çalisma aliskanliklari tanimlamak, bu sorunun cevabi “Hayir” olmalidir Eger Yapilacaklar Listesi organize ve önceliklerin belirlenmesi ancak, görevleri heyet okudum …

Daha iyi okuma ve pratik sadece biraz daha fazla çaba sarf serbest zaman kullanmak için araç ve aliskanliklari gelisebilir. Bu zaman yönetimi parça benim noktayi açiklamak için ben herkes kendi günlük rutin içine dahil olabilir iki mantiksal baslangiç ??noktalari inceleyecegiz.

Bu belirli bir görevi baslarsaniz, bunu bitirmek bu basit bir kural takip etmek çok kolaydir. Herhangi bir oyalama yer vermek ve üzerinde itmeyin Yapilacaklar listesi ve bunu bitirmek kadar öncelikli is odaklanmak. Bu dikkat dagitici önem vererek baslamak eger zaman kaybetmeyin. Eger dikkat dagitici bu tür izin verirseniz, o da yaptiklarini noktasina TEKRAR gelip son olarak çok zaman kaybetmek zaman alir. Bu Touch kez kavraminin temelidir.

Eger is günü sonunda iseniz, o gün tamamlayamayan bir görev baslamayan: Bir kere Bu dokunun bir parçasi iki. Sizin için dogru bir görev yapmak için, bunu yapmak için zaman gerekir. Önemlidir özellikle. Bugün tamamlayamiyor önemli bir görev asagidaki sabahi ise ilk sey olmalidir. Öncesinde önemli olarak kabul baskalarinin önemli görevleri öncelik.

E-posta hakkinda bir not: her zaman posta hakkinda ne gösterir konu satirlari kullanin. Ayni yapmak için arkadaslari almak için deneyin. Bir is parçacigi ayni eski konu satiri ile uzun süre devam ettiginde, ne e-postalar unutmak kolaydir. Bu Aradiginiz arsivlenmis e-postalari bulmak zor olabilir, ve acil bir konu eski bir iplik parçasi gibi görünebilir. Bunu yaparken ayni kisiye arkaya birkaç e-posta göndermek gerektiriyorsa, hala çalismak için daha iyi bir yol var.