bilinçalti mesaj cd – bilinçalti üzerinde ters konusma etkisi

ses bilinçalti mesajlari
Subliminal Messages dogrudan bir kisinin bilinçalti ulasmak için tasarlanmistir olanlardir. Bu ses veya görsel mekanizmalar ya araciligiyla, uyari, bilinçli zihin (bilinçaltinda) atlayarak bunu onlar. Bu onlarin benlik saygisi, elestiri dayanacak sekilde yeteneklerini, performanslarini yatakta, ya da her neyse gibi – bir tedavi olarak kullanildiginda, bilinçalti mesajlari bireyin sistemi var ne olursa olsun olumsuzluk çözme amaci ile bilinçalti iletilmektedir. (Bilinçalti mesajlari hakkinda daha fazla okumaya merakli Okuyucular benim blog sörf olabilir.)

Ses bilinçalti mesajlari yönetmek Bu yöntem kulaklarina bagli stereo kulaklik ile, herhangi bir uyumlu CD-çalar ile çalinabilir CD yüklenen MP3 dosyalari, geçer. Bir CD genellikle kullanici gelistirmek istedigi herhangi belirli bir alanda odaklanarak mesaj kaydi içerir, bu nedenle bir sadece katalog göz atmak ve kisinin seçtiginiz herhangi seçebilirsiniz. Önceki gün, bu kayitlari güzel ve rahatlatici fon müzigi ayarlamak için, yumusak, düsük ses seviyesinde mesajlari konusan düz vanilya insan sesleri vardi. Teknolojisindeki en son gelismeler ile, ancak, bu binaural yener, ters konusma, ve stereo karisiklik gibi yeni teknikler kayitlari dahil edilmistir.

ters konusma nedir
“: Bilinçdisi Sesi Ters Konusma” – Bu Avustralya David John Oates kitap ile geldi 1996 yilinda oldu. Herhangi bir kisi – – konusmayi kendi agzi açik her gönderir kitap bir kisi, gizli mesajlari desifre üzerindeki yazari tarafindan yapilan yeni bir yol açici çalisma ayrintili.

David Oates göre, her insanin iki düzeyde iletisim kurar. Birincisi, bu da çeneleri hareket baslayana yapmak duyulabilir bir ses seklinde olan disa dogru yüzeysel seviyesidir. Bu disa düzeyde çikardi tablolar konusmacinin bilinçli zihin proaktif olarak düsünce isleme bir sonucudur. Hoparlör kasten ve “bilinçli” diye düsünüyorsun tüm kamuflaj olabilir, bu seviyede düsünce seçici filtreleme olabilir.

Ancak, olabilir gibi deneyin, insan tam olarak çok bazal düsüncelerini kamufle etmek mümkün degildir. Onlarin güzel-filtre ifadeleri mouthing ise Yani, kendi gizli düsüncelerini de ayni ifadeleri bir bileseni olarak disari sizinti. Bu bilesen iletisim ikinci düzey olusturur. Bir bilinçalti düzeyde oldugu gibi insan kulagi, bu bilesen tespit edemiyor.

Sayin Oates göre iletisim Bu ikinci seviye, kesfetmek için tek yolu sesli konusma kaydedebilir ve ters yönde Kaseti oynatmak için. Saçma anlamsiz içinde bagcikli ayni hoparlörden gelen, mükemmel akilli ifadeler bulunur!

Sayin Oates tarafindan yapilan deneyler bir kisi konustugu zaman, o anda onlarin aklinda en baskin düsünce ortaya – açik, henüz uyari tarafindan sariliyor patlak için agriyan, bilinçli duvarlarina karsi süzme bir düsünce , kendini savunmak hoparlörün bilinçli zihin – her zaman konusulan deyimi ile birlikte diye patliyor biridir. Onun sahibi rahatsiz etmemek gibi, bir kendini begenmis bir sekilde yapar. Bu düsünce bile hiç sesli açiklamaya uygun olmayabilir. Hoparlör masum hava hakkinda yorum olabilir ise kendi konusma o anda kaydedilir ve ters çalistirmak Örnegin,,, açilir belki bilinçalti düsünce kendi bilinçalti bastirmak ve ile üzerinden almak mümkün oldugu bir suçluluk olabilir !

David Oates kitabi 1996 yilinda piyasaya çiktiginda, hemen baska bir New Age kesif olarak gömülmüs oldu. Güvenli artik kalan degil siradan konusma hayaleti bir hayran toplum üzerine görülüyordu. Seslerini gölgelerde gizlenen rakipleri ile bantlanmis olmalidir diye gizlemek için çok olan insanlar, sessizlik uzun nöbetleri tefekkür basladi! Ancak, out-of-the-siradan pooh-pooh sey insan egilimi hakim ve konu etrafinda süphecilik ve tartisma ortak halk arasinda ters konusma ilgi bir süre sonra öldü saglamistir.

bilinçalti mesajlari ters konusma içeren
Ancak, Ters Konusma kavrami Subliminal Mesajlar CD sektöründe insanlarin dikkatini çekti. David insanlarin konusmalari kayit ve bilinçalti düsüncelerini ortaya çikarmak için ters oynatarak durdu Oates. Subliminal Mesajlar Uzmanlar daha bu konu aldi ve film müzigi ters konusma dahil.

Uzmanlar ne yapmis normal bir insan sesi pozitif, kendini onaylayan mesajlari (düsük ses seviyesinde kaydedilen) bir dizi kaydetmek için, ters oynamak, sonra tekrar bu _reverse_ oynatma kaydedin. Nihai çikis olumlu mesajlar bir kayittir, ancak ters konusulan! Bu parça CD gider müzigi yerlestirilmistir.

Bunu yaparken de kendi mantigi David Oates ‘hipotezi dogal bir uzantisi, hem de simdi bilinçaltinin çalisanlarin sahip oldugu bilgidir. Genellikle bu ters konusma bölümü binaural attigi bir arka plan ile oynanir, ve düz ileri bilinçalti mesajlasma yirmi dakika sonra zaten kirisli edilmistir. Zamanla ters mesajlari kismi dinleyicinin zihninde zaten meditatif bir durumda stabilize, ve iki kulaklik gelen gelen tüm sinyallerin bu nedenle açik oldugunu, oynamaya baslar. Ve zaten düsük hacimli, tamamen anlasilmaz ters konusma müzigi oynarken basladiginda, zihnin bilinçli bileseni sadece bilinçalti ulasmak için pozitif, kendini affirmatory mesajlari için açik kapi genis birakarak, bu yok sayar. O zaman, bilinçalti sadece geriye dogru ters mesajlari döndürür ve duyar ve toto bunlari anlar. Bir kez anladim, bilinçalti onlara ise gider, ve öz-dönüsüm pozitif büyüsünü baslar!

Subliminal mesaj soundtrack parçasi olarak ters konusma sahip arkasindaki tüm amaci bilinçalti ulasmasini olumlu mesajlar engellemek için bir muhtemelen yorgun ve alayci bilinçli önlemektir.

son sözü
Evet, Subliminal Mesajlar CD sektöründe uzun bir yol kat etti söylemek oldukça uygun olacaktir. Piyasada birçok oyuncu var – bazilari sadece ters kaydedilmis mesajlari sunmak, digerleri ileri teknikler bir arada sunuyoruz. (Ben bu sitenin CD kullaniyorum, ve insanoglunun bildigi en son teknikleri bir arada var.) Sizinle mücadele oldugunu kisisel bir sorun varsa, benim tavsiyem bu bilinçalti mesajlari çalismaktir – onlar vardir ruhunu gerçekten ihtiyaci beslenme.