basari için sürücü

Tutarli ve hizli degisimler ekonomi etkileyen ve yaklasik üçte ikisi ülkenin yeni is yaratmak küçük isletmeler vardir. Bu degisiklikler hepimizi ve zarf is her alaninda etrafinda. Telekomünikasyon, üretim, dagitim ve dogal kaynak yönetimi gelisen tüketici ihtiyaç ve taleplerine: En belirgin degisiklikler arasinda degisir. Böylece özellikle küçük isletmeler ve girisimciler için, dünya çapinda rekabet ve çok daha karmasik ve zor basariya giden yolda yapim büyük bir büyüme görüyoruz.

At parkurlari gezegenler arasi yörüngeleri için ulasim tasindi yüzyilda, tüy kalem bilgisayarlari için iletisim araçlari degisti ve pastirma ve fasulye susi ve burrito için kültür aldi, bazi insanlar her gördüm düsünüyorum. Fütüristler 1900’lerde tanik degisim rüzgarlari Vermekteyiz kasirga göre yaz esinti, söylüyorlar. 21. yüzyil, iddia, içinde yasadigimiz dünyaya görülmemis dönüsüm getirecektir.

Sadece son on yilda, bilgisayar, faks makineleri ve modemler evler, arabalar, uçaklar ve otel odalarinda içine ofis getirdi. Gelecek gelismeler bir ünite içine telefon, bilgisayar ve televizyon birlesecek. Aslinda, telefonlar da dünyanin herhangi bir yerinde ulasilabilir nerede çok insan kendi bireysel telefon numaralari olacak o kadar tasinabilir olabilir. Elektronik ekonomisi hem büyük sirketler ve küçük isletmeler degisiyor. Bu teknoloji büyük ölçüde ev merkezli isletmeler için hacminin büyüme ve artis etkileyen ve ev ofis kaliplasmis yaraliyor. Avukatlik SBA Ofisi tarafindan 1993 arastirmaya göre, ev islerini ekstra para kazanmak istiyorum “gerçek” issiz insanlarin sadece bölge degil. Aksine, çalisma daha az çalisani yaparken, ortalama ev tabanli is sahibi kendi isyerinde bagli göre daha anlamli olarak daha yüksek net deger oldugunu buldu. 1993 yilinda, yaklasik 41,1 milyon Amerikali evlerinden çalisiyorlardi, ya da yukari 1989 yilinda 26,8 milyon gelen, yetiskin is gücünün üçte birinden fazla.

California yaklasik dört milyon ev ofisleri ile bu alternatif çalisma tarzi egilim ülkenin yol açar. Is-at-home segmentinde hizla büyümeye devam etmistir.

Yüzyilin gazeteci Ambrose Bierce çevirmek gibi gelecekte tanimlanan “bizim isleri basarili oldugu süre, bizim arkadaslar dogru ve mutluluk saglanir.” Ealistically Ancak, gelecekte bu daha az rekabet kosullari saglamak, ve olabilir her ölçekteki sirketler hayatta kalmak için bir dereceye kadar kapis devam edecektir. Biz dünya çapinda is gönderme ve isyerinde yeniden, bildigimiz gibi dünya degisiyor önemli egilimleri yararlanarak, girisimciler yeni is yaratma, yaraticilik ve yenilik yoluyla ülke ekonomisinin yakit devam edecektir.

Hepimiz basari, saglik, refah istiyoruz ve hepimiz mutlu olmak istiyorum. Biz simdi istiyorum. Hepimiz disiplinli olmasi ve basari ve yüksek basari için kolay bir formül bulmak istiyorum. Biz yapmak istediginiz hedefleri ve emelleri hakkinda bu heyecan ve cosku korumak için yolu vardir. Yaptigimiz olmak istiyorum bildigimiz seyler yapmak taahhüt kalmak için yolu vardir. Enerji, arzu, sürücü tutmak ve duygu son yapmak için çesitli yollar vardir! Bir formül, bir reçete veya kalici basari ve motivasyon için bir yol haritasi vardir. Hayatimizin belirli alanlarda biz arzu var ama uzun vadeli motivasyon eksikligi bulabilirsiniz.

ilham zapteden ne

1. Tanimlanmis hedeflere eksikligi
2. Izin digerleri asagi çekme
3. Kisisel gelisim eksikligi
4. Yasam için sorumluluk eksikligi ve suçu degisen
5. kötü saglik
6. bunalmis
7. Hayatinda daha iyi siparis için bekleyen, ya da seyler için mükemmel olmasi için
8. Ödül görmek ya da yapmak istediginiz ne görsellestirmek etmeyin
9. Benlik saygisi düsük
10. Aliskanlik yaratik

iç ilham bulmak için en iyi on yolu

1. Yapmaniz ask bulmak ve bunu yapmak için bir oyun plani olusturur.
2. Günlük amaç ve hedefleri gözden geçirin. Nasil oraya gidiyorsun?
3. Aciliyet duygusu gelistirmek. Nasil ve ne zaman oraya gidiyorsun?
4. Gerçekten ne istedigini yapmak cesaret gelistirin.
5. Nasil ve nereye gitmek istediginiz hakkinda ilham verici madde okuyun.
6. Basarili ve hedeflerine basarili nasil kesfedeceksiniz digerleri bulun.
7. Bir vizyon gelistirmek.
8. Oraya istediginiz nedenleri nelerdir? Onlari listeler.
9. Bir destek grubu bulun.
10. Bulmak ve büyük bir tutum gelistirmek!

Biz ilham kullandiginizda, kendimizi ve ne basarmak için gidiyoruz konusunda hevesli. Bunu nasil ilham bulabilirim? Biz bize kendimizi ve hayatimizi gelistirmek için ilham nedenleri kesfederek bulabilirsiniz. Amacimiz nedir? Bizim amaç ve hedefleri arkasindaki nedenleri nelerdir? Bir motivasyon olarak çaresizlik kullandiginizda, mantik tarafindan tasinir. Eger yoksa size ates çünkü Örnegin,, ise gitmek.

Duygusal gitmek istemiyorum, ama mantiksal olarak ise gitmek gerekir. Bir motivasyon olarak ilham kullandiginizda, duygularinizi kullaniyorsunuz. Tabii, orada motivasyon için bazi mantik olabilir, ancak hareket için ilham duygusal olabilir. Kendi alaninda en iyi olmak isteyen bir arzu, ve bu duygu ve mantik üzerinde motivasyon dayandirarak daha fazla sürücü olacaktir.