basari – bunu nasil ölçebilirsiniz

Hayatin kendinizi iyi hissetmenizi defter olarak, basarisini ölçmek ve her kisiden kisiye farklilik ise, birbirine hepsini baglayan ortak bir konu gibi görünüyor hangi birçok duygusal barometre vardir. Basarili insanlar bireyler, ancak yürüyüs yürüdü ve kesinlikle tartisma olabilir insan bir kolektif aittir. Nasil basari ölçebilirsiniz? Evet, belirli bir yolu yoktur, ama birçok kisi için konusma disinda, birbirleriyle bazi seyleri o rezonansa bulurum. Bu makalede, bu ölçüm somut hale getirmek için elinden geleni çalisacagiz ve bu gün ve yas hayatinda her yerde umarim bir sey, kendinizi ulasmak ve ölçebilirsiniz.

Tamamlanma hissi. Hirs yanik artik ruhu singes bir duygu. Ve kötü bir sekilde. Farkli bir kaleydoskop, farkli bir isik altinda ömrü boyunca aramaya baslar ve biraz dinlenmis, zihin beden ve ruh hissediyorum ve hiçbir kendinizi ispat etmeniz gerekir gibi hissediyorum. Basari hirs ölçüsüdür ve bir kez de doruga ulasmis ve çapraz tirmanmaya ya da okyanus hiç dag yoktur, ruhu rahatlatir ve zihin mutluluk neredeyse meditative devlet sigar. Bu, ölçülen diyalog, onlarin memnun bir gülümsemeyle, onlar oturup tercih ve etraflarinda diger tedavi nasil kolay yoldan, basarili olanlarin gözünde görülebilir bir seydir. Boyutunu rekabet ve yasam hakkinda ruminate için bir ihtiyaç artik yoktur – bu can tüm verdi ve simdi bu son hedefe dalgalari ile rahme zamanidir.

Yaptiklari ne kadar para malzeme açisindan basarisini ölçmek için tercih daha var, yanlarinda getirdi kaç satin almalar, kendi rafa ödül, rozetleri kendi gömlek tutturulmus. Bu nüfusu ile basarisini ölçecek yollarindan bazilaridir. Biz insan ruhunun da dokunabilir seyler teselli aramak ve hissedeceksiniz bu manevi veya maddi bir sekilde sizi ödüllendirecektir ve eski soylu olabilir iken, biz kaçinamaz bildiginiz gibi dünya, parlaklik ve seyler var onlarin üzerine kazinmis adini verdi. Arkasinda bile bir pat, bir el titremesi, bir ödül töreni ya da sik bir mektup – Bu yasam ve kariyer ile bize ödül olabilir bazi seyler var.

Basari çesitli formlarda gelir ve her kisi onlara onlar hazine çogu kariyerlerinde ve seyler, hayatta iz yapmis nasil farkli bir yol vardir. Onlar dünyaya göstermek istiyorum ve basari bu önlemler ne duygular onlara nasil. Ruhunu içine bak ve sizin olabilir isabet ya kendiniz elde etmek için ayarlamamis olabilir zaman bilir.