yerden her gün iyi bir gün

Charlie selamliyorum zaman ben her zaman ayni cevap aliyorum. “Peki Charlie bugün?”, Diye cevap hangi, “Eh, yerden her gün güzel bir gün!” Bile farkinda olmadan Charlie iyi olmanin temel bir ilke uygulamaktadir. Genellikle bir “sükran tutum” olarak anilacaktir.

Eger bunun farkinda ya da tüm hakim düsüncelerden kendi gerçeklik yaratmak olsun. Sizin gerçek ya hos ya da çok hos degil olabilir. Düsüncelerinizi ne istediginizi olmamasi etrafinda ise çok sonra hayal kirikligi ve nihai basarisizlik için kendinizi kurma sahip.

neden?

Bu gibi çekiyor gibi evrenin temel bir yasa. Ya sizin için ya da size karsi çalisabilir. Yerine iterek papatyalar altinda alti metre olmaktan daha hayatta olmanin kesinlikle iyi bir sey oldugunu Charlie rakamlar. O yas ile birlikte yasam için büyük bir takdir vardir ve o zevk etrafinda hala her gün için minnettar.

Nerede hayatinda da su anda için minnettar olun. Böyle yaparak size hayat hakkinda iyi ne daha fazla çekmeye basladi. Tabii ki, her zaman sürekli olarak daha fazla istiyorum çabasi olmasi ve hayatta büyük seyler arzu gerekir. Bu bizi belirgin insan yapan ve kendimizi gelistirmek için bize sürücüler ne. Sadece niyet bilinçli olmak ve her zaman takdir güçlü bir duygusu var. Odaklanin ve oldukça yanlis olandan daha çalisma ve hayatinda güçlendirici ne daha fazla bekliyoruz.

Bu bir “sükran tutum” bana istenen gerçeklik tezahür yardimci kadar önemliydi neden gerçekten anlamak için bana uzun bir zaman aldi. Eger mevcut kabul etmek ve su anda da size titresim ve iyi olma düzeyini yükseltmek baslar nerede takdir derin bir anlamda gelistirmek ölçüde. Ancak o zaman hayatinizda büyük ve daha iyi seyler için hareket edebiliyoruz.

Sizin refah için,

mike manjin