serbest meslek bir ruh halidir

Serbest meslek genellikle baskasinin is için çalisan aksine, kendi isinde çalisan olarak düsünülmektedir olmak. Ancak, baskasinin isinde çalisiyor olsa bile, bugün kendiniz için çalismaya baslayabilirsiniz. Perspektif Hepsi meselesi.

Eger baskasi için çalisan bir çalisan, ancak bu sekilde kendinizi düsünmek zorunda degilsiniz. Serbest meslek sahibi olarak kendinizi düsünün. Eger hamburger saygisiz konum bile, sag emek satan is konum? Ve is adamlari farkli çalisanlara göre düsünüyorum.

Kelime “çalisan” sik sik ifade oldugu gibi, kölelik çagrisimlar tasiyan “ücret köle.” Bu kontrol kaybi, “patron” son sözü biri oldugunu duygusu ile iliskilidir. Ne korkunç bir düsünce! Daha iyi bir yol yoktur.

is bugünden itibaren olmak

Benim isveren bana müsterilerine daha olmamisti. Ben terimleri veya fiyat gibi dodn’t, ben müzakere veya baska bir yere gitmek. Firsat olsa, her yerde vardir. Bu tutum ben gibi olmayan bir is hissedilir sikisip hiç anlamina gelmektedir. Ben is firsatlari olarak is bakmak, ve herhangi bir zamanda iyi bir seçim. Simdi oldugu gibi kendi is, daha iyi bir ise, o zaman ben bunu.

Orada hile ve bir isveren bagli hissediyorum aci isçi daha üzücü bir sey degildir. Korkunç isveren oldu, ama bana aci asla. Ödeme buna deger ise herhangi bir is bazen, sizin gibi olmayan müsteriler için çalismak.

Yillar önce bir kumarhanede çalisti. Rezervasyon kumarhane olarak onlar asgari ücret ödemiyor ortadan alabilir. Ipuçlari ile, devlet içindeki diger bes casinolar herhangi bir daha fazla aslinda, iyi para yapti. Isveren onlar ne yapiyor degil çünkü isçilerin çogu olsa da, aci vardi “yapmak gerekiyordu.”

Onlar çalisan zihniyet vardi ve bu yüzden hile hissettim. Bir isadami olarak, objektif bakmak ve onlar benim emek diger potansiyel alicilar daha fazla ödeme görebiliyordu. Onlar kesinlikle pek çok açidan bir “sorun müsteri”, ama ben onlarla is yapmak için seçti, bu yüzden bu konuda aci hissetmiyordu.

serbest meslek sahibi olmak için nasil

Bu bankada para var yardimci olur. “Ücret kölelik” O pozisyonda kendinizi koyduk ölçüde sadece dogrudur. Bu is için baska bir müsteri bulmak için sadece birkaç hafta sürer. Eger is yarin çikamazsiniz hissediyorum zaman, muhtemelen düzgün bir sekilde mali isler düzenlenmesi degiliz. Herhangi bir akilli isadami inis ve çikislar için planliyor.

, Kenara biraz para koymak kötü borç disinda tutmak (gelir veya kar iyi borç üreten sadece borç) ve sabit harcamalari düsük tutmak: Iste yeni bir bakis açisi desteklemek için yapmaniz gereken budur. Seçimlerinizi sorumlulugunu bugün alin. Sen emek, bilgi ve becerileri satis, isletme bulunmaktadir.

Sen daha iyi isler ve is faaliyetleri olanaklari için zihninizi açiyoruz. Bu bu tutum için en iyi neden güzel avantajlari, ama degil. Eger otuz yil için is kalmak bile, bakin, size çekinmeyin, ve bagimli olmayacaktir. Bu SIZIN is kararidir ve sorumluluk bu kabul ile birlikte gelen özgürlük bu bakis açisi almak için en iyi nedenidir. Bugünden itibaren, kendini istihdam edilmektedir.