Küresel bilgi agi ortaklik programi – potansiyel now_ ögrenmek

Moneymaking firsati çok düzeyli pazarlama tabanli pazarlama stratejisi veya ortaklik programidir. Bir satis gücü bizzat olusturmak satis için sadece telafi degil, ayni zamanda bu ise baskalarinin satis edilir.

GIN olarak, satis gücü vardir. Eger ürün satmak ise, ortaklik programi kar olacaktir. Eger satan ürünü Küresel Bilgi Agi bir üyeliktir. Bu Küresel Bilgi Agi bir üyesi olmak birisi kayit komisyon olun. Biri kaydolmak için, bir kisinin bagli kurulus kodu kullanabilirsiniz ve o kisi 1000 $ baslangiç ??ücreti ödemek zorunda olmalidir. Eger ilk düzeyde devam kayit insanlar.

Eger ilk düzeyde tüm insanlar üzerinde yüzde 20 komisyon ödenir. Bu (bu miktarina bagli olarak degisir Eger aidat baslatilmasi (200 $ tutarinda), aylik aidat için% 20 (30 $ tutarinda) için yüzde 20 ödeme ve aidat için yüzde 20 daha yüksek üyelik seviyesine yükseltmek için ödenen ne anlama geldigini seviyesi onlar) yükseltin.

Yani bir kisi kayit disinda, baslangiçta 200 $ olacakti. Bu ilk 200 $ garantilidir. Her ay için bir üyesi, 30 $ alirsiniz. Bu yilin geri kalani için üye kalmak Yani, 360 $ kazanmak. Onlar sonra gelecek yil ve her yil için bir üye kalmak, her yil için 360 $ alirsiniz. Bu yillik ariza üye baska bir seviyeye yükseltme ya da altinda kisi kayit yok varsayar. Onlar yükseltme ya da altinda kisi kayit yoksa, bu büyük ölçüde kar durmak.

Yani kayit insanlar ilk düzeyde bulunmaktadir. Ilk seviye isaretleri biri kadar bir kisi, onlar kayit insanlar ikinci seviyede olacaksa. Üçüncü seviye isaretleri biri bir kisi kadar, sizin dördüncü düzeyde ve benzeri olmak vb. Eger Genellikle sizin altinizdaki komisyon yedi düzeyde derin çalistirin. Bir kez, bazi bagli düzeyleri bu degisecektir vurdu. Bir noktada, derin seviyelerde üyeleri yüzlerce istifade edilebilir.

Ayni kurallar aldiginiz komisyon yüzdesi disinda komisyonlari konusunda da ikinci seviyesinden sizin altinizdaki olarak üyelere asagi geçerlidir. Sadece ilk seviyesinden gibi ikinci seviyesinden ücretlerinin 20percent alirsiniz. Sen altinci seviye ile üçüncü gelen ücretlerin yüzde 2 alirsiniz. Seviye yedi yüzde 2 baslar ama yavas yavas ortaklik programi size seviye yukari gibi yüzde 5 artirir.

Ortaklik programi açisindan hatirlamak için önemli bir kural yoktur. Eger komisyon kontrol için hak kazanmak için geçerli ay en az bir üyelik satmak gerekir. Eger geçerli ay bir üyelik satmak yoksa, komisyon çek nitelendirir upline bir sonraki kisiye kadar rulo. Akilda tutulmasi gereken önemli sey sizin altinizdaki herkes artik bir yerde bu kurala üyelikleri satmak için büyük bir tesvik olmasidir. Bu program tembellik ödül degildir.

Bir kisi platin bagli seviyesi vurur sonra, artik kendi komisyon kazanmak için geçerli ay bir üyelik satmak için gereklidir.

Çesitli ortaklik düzeyleri ve nasil hak kazanmak için üzerinde ayrintili bir dökümünü için, resmi CIN web sitesini ziyaret edin ve orada komisyon yapisi inceleyebilirsiniz. Ayrica ben daha önce atlatmis Üç Yildizli Platin Ortaklik düzeyinde, baslayan Kopan Bonus dikkate almak. Bu kisi derin seviyelerde üyeleri yüzlerce komisyon kazanmak için hak nasil oldugunu.

Ayrica ortaklik programi hakkinda daha fazla bilgi için para kazanmak için nasil CIN açiklamasini okuyun.

sicak olur programi

Sizin Istek Komuta mi CD serisi TV’de satilmaktadir. Bu çekim yasasi ötesinde ve kitabi “The Secret” ötesinde insanlar ögretir. Onlar hayatta istediginiz ne olursa olsun, var olmak, ya da yapabilecegi insanlar ögretir. Bu CD serisi satin Insanlar motive. Onlar basari ariyoruz. Onlar finansal özgürlük ariyoruz. Onlar firsat arayanlar. Bu insanlar umutlari Küresel Bilgi Agi katilmak ve ortaklik programi yapmaya kabul edilebilir. Bu yüzden sicak olur kabul edilir.

GIN Sizin Istek Komuta CD serisi mi satin her kisi üzerinde kayitlari vardir. CIN kendi telefon numarasini ve e-posta adresi de dahil olmak üzere size bu insanlarin iletisim bilgilerini satiyor. Yol her biri sadece size belirlenir. Onlarin iletisim bilgilerini almak için sadece biridir. Eger bu yol kayit varsa, bu kisi su anda sizin altinizdaki üyeleri ve ayni kurallar onlar için geçerli gibi olur kendi basiniza kaydoldum bir kisi.

Sicak yol sicak olur bir on paket $ için 900 ve sicak olur bir bes paket için 500 $ satiliyor. Sicak yol tüm CIN sponsorlu etkinliklerde bir indirim satiliyor. Sicak yol için maliyeti herhangi bir zamanda degistirilebilir.

GIN web sitesinin ücretsiz bagli kismi, onlar üyeleri içine bu umutlari dönüstürmek için nasil egitim ve tavsiye.

Bir üyesinin potansiyel degeri ne unutmayin. Birini kayit varsa, onlar tam bir yil için üye kalmak $ 560 garantilidir ve ilk sonra her yil 360 $ garantilidir. Bir bes paketi satin almak ve bir kisi katilmak alirsaniz Yani, ilk yilin sonuna kadar geri ve daha sonra bazi para kazanirsiniz. Bes sicak olur birini imza ya da en fazla on sicak olur birini imza garanti unutmayin. Bes bir dizi ya da eger birden fazla kayit Ama ayni zamanda potansiyeli akilda tutmak size CIN üyelikleri satis baslar kayit insanlarin sadece bir.

Kar potansiyeli Sicak Ilanlar programi ile çok yüksektir. Onunla hiçbir garanti olsa vardir.

Henüz benim makalelerin daha fazla veya daha iyi kontrol etmeyi unutmayin, Küresel Bilgi Agi hakkinda bilgi inanilmaz ögrenmek için web sitemi ziyaret.