kisisel basariya ulasmak için bes adim – bugün

Kisisel basariya ulasmak için bugün alabilir bes eylemler nelerdir?

Eylem 1. ASK! Jack Canfield ve Mark Victor Hansen tarafindan Aladdin Factor adli bir kitap okuyordum. Hayatta – – is – iliskilerde bunun büyük bölümü bizim istedigimiz soran ile ilgilenir. Okumak – bagimlilik aksine o, size bagimsizlik nasil baktiginiza degisecektir. Covey, kalkinmanin üç asamalari hakkinda Yüksek Etkili Insanlarin görüsmelerin Yedi Aliskanliklar – bagimlilik, daha sonra bagimsizlik ve karsilikli bagimlilik. Seni bilmiyorum, ama bagimsizlik gelisme en yüksek asamasidir inanmak kadar getirildi. Bu degil. Karsilikli bagimlilik – pek çok yönden baskalariyla çalisma, bize hayatimizda kaldiraç verir. Bizim el sikisma kontrol etmek için tavsiye yardim için satis,,, talep edemez ise – bunu yapamaz, o zaman basari bizim en üst düzeyde ulasamaz .. Bu kitabi okuyun – egzersiz yapmak – isteyin. Bu hayatinizi degistirecek.

Eylem 2. Sizin el sikisma ve göz temasi kontrol edin. Biz el sikisti kadar Dün, ben, ben etkileyici olarak anlatacagim bir kisi bir araya geldi. Bana balik tutma ve herhangi bir göz temasi ile soguk yapti. Ne bir ilk izlenim! Bu kaç kisi, erkek ve kadin, gevsek sallamak vermek inanilmaz. Gevsek sallamak güven eksikligi, ilgi eksikligi, düsük enerji izlenimi verir. Eger kavrama kontrol ediyoruz Ayni zamanda, göz temasi yapmak nasil kontrol. Az göz temasi ile gevsek sallamak basarili insanlar için emin bir yol ayrimi. Bunlar teknik yetenekleri saygi olabilir, bunlar basarilari saygi olabilir, ama onlar diger kuruluslara, organizasyonlari, “Bir” oyuncu adaylara, ya da baska bir etkili kisi veya kurulusa temsil istemeyeceksiniz garanti. Ve sizinle el sikisan kisinin adini tekrar bir aliskanlik haline – göz temasi ve giris sözlerin pratik bir ayna kullanin. Parmak – – iyi, güçlü, olmayan tercihen biri – bir arkadasi ile el sikisma Uygulama kirma kavrama ve bir firma, kisa, tam el titremesi bir aliskanlik haline. Ve erkek hem de kadinlar ile kullanabilirsiniz.

Eylem 3. Bir “Hizli Walker.” Olun Amaci ile adim. Her yerde almak için acele. Bugün hizini kontrol edin. Eger kendinize is arkadaslari daha yavas yürüyüs bulursaniz, hizlandirmak. Hiçbir sey gibi düsük enerji diyor “Yavas Walker.” Hiçbir sey enerji ve hizla daha fazla amaci iletisim kurar.

Eylem 4. Inançla konusun. Hiç insanlari dinlemek ve inançla ve dogrudan bir sekilde konusmak insanin iman nasil fark ettiniz mi? Onlar mutlaka dogru, ya da bu konuda en uzman kisi var mi? Hayir! Fakat insanlarin çogu mahkumiyet konfor bulmak – onlar bir uzman dinlerken inanmak istiyorum. Konusmaya önce her zaman daha fazla bilgi için ariyorsaniz eger öyleyse – ya da konusmaya ama ne demek eleme, duydum elde degil. Kendini dinle – degisiklik – Söyleyecek çok sey var – konusmak, sesimizi, insanlar ne düsündügünüzü bildirin!

Eylem 5. Kendinize bir yüz germe verin. Gülümseme! Bu bir gülümseme iliskileri için ne inanilmaz. Insanlarin dönüstüren – onlari daha ulasilabilir hale getirir – bu onlari basarili görünmesini saglar – diyor “Ben iyi yapiyorum.” Insanlar belirlemek ve kendilerini iyi hissetmek insanlarla iliskilendirmek istiyorum. Resim ve sekilde kontrol edin. Onlara bakmak nasil insanlar sorun. Sizin “Kuvvet Alani” çigliklar “Geri dur” o zaman-gülümseme degistirin. Yüzünü bir deli siritarak dolasiyor, ancak diger duygular gibi kisiligi çok bir parçasi olarak bir gülümseme yapmak anlamina gelmez. Onu alir ne kadar az çaba sasirtici ve dönüs muazzam!

Bes eylemler: sormak, iyi bir el sikisma ve göz temasi, bir hizla, inançla, gülümseme ile konusmak – ne bir arada! Bugün bunu – bir kurus maliyeti yok. Büyük faydalar – hiçbir ücret – ne bir arada!