Isinizi istifleme

Eger normalde çok büyük bir projeyi bitirmek için çalisirken is beton aliskanligi içine almak mi? Beton üretkenliginizi artirmak için kullanilabilecek bir zaman yönetimi aracidir. Tamamlanan görev nihai hedefi Baslarken, ama bazen noktadan alma noktasi A’dan Z’ye birçok kisi için çok çok zor.

Basit ve benzeri görevleri içine proje yikmak. Bu dogru zaman yönetmek ve ayni zamanda çok daha hizli projelerinizi tamamlamak için yardimci olacaktir.

Her zamanki stratejisi

Büyük bir görevi tamamlamak için her zamanki stratejisi nedir? Gelen kutunuzda dolu ve zaman sikintisi çeken zaman, nasil genellikle zamaninda içindeki tüm görevleri tamamlamak mi? Bu ele verebilir birçok yolu vardir. Ilk olarak, bir anda posta birinin her parça açik ve tamamlanana kadar gerekli görevi gerçeklestirebilir. Bu durumun üstesinden gelmek için en basit yol, ama gerçekten zaman yönetimi iyi bir biçimi degildir.

istenmeyen çogaltilmasi

Sonunda tamamlanmis tüm görevleri alacak olsa da, tekrar tekrar ayni seyleri yapiyor çok fazla zaman harcamak olacagi büyük bir olasilik vardir. Gelen kutunuzda posta 20 adet olsaydi Örnegin, ne bu fotokopi ve postalanacaktir gerekiyordu.

Eger ayri ayri görevi yerine, bu sizin fotokopi makinesi için 20 kez yürümek ve sonra da posta departmani 20 kez yürüyerek anlamina gelir. Gerçekten zamaninda daha iyi ele almak gerekir. Zaman yönetmek çok daha etkili bir yolu yoktur.

dozaj kullanimi

Bu ikinci seçenek yol açar. Hiç is beton düsündünüz mü? Bu dozaj ve koyarak benzer görevleri birlikte ve sadece bir kez belirli bir eylem yaparak zamandan tasarruf saglayacak. Yerine posta bölümüne fotokopi için 20 kat 20 kat ve daha sonra yürüme, toplu birlikte benzer tüm ögeleri gerektigi ve sadece bir kez yapmak.

Eger yapilmasi gerektigini tam olarak ne oldugunu anlayabilmek Bu örnekte, bir anda posta tüm bakmak. Kopyalanmasi gerekir posta çekin. Fotokopi yürümek ve ayni zamanda posta tüm 20 adet kopyalayin. Bu islenecek bu ayni posta için zamani geldiginde, sadece bir kez posta bölüm yürüyün. Isinizi beton büyük ölçüde zaman yönetimi sorunlari gelistirmemize yardimci olacaktir.