Hedeflerinize ulasmak degil neden yedi nedenleri.

Neden bugün Zengin Degildir? Pek çok nedeni vardir
Dilediginiz gibi bugün kadar para yok.
Açikçasi bu kisi diyor bir zihinsel görüntü etrafinda tasiyor: “.. Çok para varsa, onun tarafindan harap olacak ve Yani, zenginlik aramak daha kötü kalmasi daha iyi oldugunu istemiyorum” Bu tür düsünme sonucu, sasirtici olmayan, para eksikligidir.
Her sey bir düsünce olarak akilda baslar – yasam kulaklariniza arasindan yönelik bir oyundur. Para ile kendinizi “görmek” degil, o zaman sizin bilinçalti hala hareket nasil net bir resim yok ve bu nedenle oraya yardimci olamaz. Nasil bilinçaltinin ile yapmak için birçok yol vardir.

Bir gün zengin olmak istiyorsaniz 1. Bu düsünceler kurtulun. Gelir Kanunu zenginlik ilk zihninde olusturulur diyor. Zengin kendilerini hayal bile edemiyorum Bir Zengin Kendini Resim Insanlar henüz zengin olmak kadar olgun degildir.

2. Her sey bir düsünce olarak akilda baslar – yasam kulaklariniza arasindan yönelik bir oyundur. Para ile kendinizi “görmek” degil, o zaman sizin bilinçalti hala hareket nasil net bir resim yok ve bu nedenle oraya yardimci olamaz.

3. Para yok olanlar genellikle para kirli oldugunu ya da dürüst bir sekilde elde edilemez inanmak ögretildi. Bilinçalti “Tüm zengin insanlar dürüst olmayan ve ben böyle olmak istemiyorum.”, Gibi seyler ile beslenen ise Peki, sizin servet bulacaksiniz?
Asagida belki hatta ganimet insanlar, para degisiklikleri inaniyorum, açiktir.

4. Asagidaki gerçegi hakkinda açik olmak zorunda: “. Money kendisi bir sey demek degildir – sadece bir kagit parçasi, maddi için ticaret için kullanilabilecek bir araçtir” Para bir “stand-in” satin almak istediginiz seyler için. Bu satin her seyi kötü ve çürük oldugu anlamina mi geliyor? Bu dogru ise, neden insanlar yeni araba istiyorlar? Is yerine para “araba” ödeme yapar hayal – simdi araba kötü ve çürük oldugunu söyleyebilirim?

5. Bu niyetleri en iyi bir hedef belirledi – ama bilinçsiz olumsuz inançlari ile çatismalar yoluyla takip sizi durdurmak hangi. Ego için isinizin profilini artirmak için ag baslatmak için karar verebilir. Ama ne oldu? Eger ag içerir ne hakkinda olumsuz inançlara sahip, çünkü bu sekilde kendinizi tesvik fikri nefret ediyorum. Ya da daha iyi bir kavrama almak isteyebilirsiniz
mali ve finansal özgürlük elde, ama zengin insanlar (kibirli, umursamaz, bencil vb) hakkinda bilinçsiz inançlar var.

6. Bir hedef ayarlama açmak ve sulari giderek almak gerekir! Bir “yapmaliyim” “” gerektigi gibi yaklasti – Eger bunu basaracak degil sansinizi artirmak. Daha büyük bir resim, genis manzara içine hedefi baglayin.
Bu konuda heyecan hissetmeye baslar emin olun – o kadar açar olanaklari düsünün. Denemek ve tek basina hedefler koymak, ancak onlar hakkinda gerçekten hevesli oldugunuzu büyük bir seyin parçasi oldugunuzda onlar iyi çalisabilir.

7. Hedef ayarlarken olasi engeller / zorluklar dikkate olmadiysa – Bu geri düsmek ve zorluklar karsilamak vazgeçmek çok daha kolay hale getirir. Bu mazeretler tümüyle yapiyor durdurmak için yapmak için bir bahane degil! Sadece bir sekilde alabilir ne biraz müstakil görünüm almak. Karsilasabilecegi zorluklar ne ve onlarla ilgilenirim nasil kendinize sorun – suç savunma en iyi seklidir! Seyler sizin kontrolünüz disinda oldugunu hangi oldu çünkü bazen bir hedefe ulasmak vermedi.