Hayatinizi bir araziden olan

Ne kadar hayatinizin sadece bosa-away ediliyor?

Bu düsünün lütfen. Bu önemli.

Geri adim ve dürüst her gün basarmak ne degerlendirdigimizde, ne tür sonuçlar genellikle aliyorsaniz?

Bazi basit rakamlara bakmak ve bazi basit matematik yapalim. Ben ne görecegimi açilmak olacak sersemletici biraz.

nasil hayatinizi harcadigimiz bir dürüst, sert bir görünüm

Uyku 8 saat için muhasebe sonra, seyler yapmak için her gün kalan 16 saat veya 112 saat bir hafta var.

Bu 112 saat en yapiyoruz? Tabii ki, gerçekten harcadiginiz zaman ‘en iyi’ degil demektir
yeme ya da diger eglence etkinlikleri yapiyor, ama kendinizi bir çok liberal 3 saat hala 91 saat seyler hayatinda yapilan almak için bir hafta ile yapraklari yemek ve eglence için bir gün vermek bile. Bir an … 91 saat boyunca bu konuda düsünün!

Eger uyku sonra ve 21 yeme saat ve 91 saat vardi eglence her hafta kalan farkinda mi? Eger pek çok kisi (bir anda, ben dahil) gibi iseniz, muhtemelen. Eger is ve bir gidip bir hafta uzakta 45 saat sürebilir bile, yine de kalan 46 saat var.

Bir daha kesinti yapalim. En bir saat gibi, köpek yürüyüs fatura ödeme ve alisveris gidiyor gibi çesitli etkinlikler için bir gün (7 saat haftada) kenara olsun. Tüm söyledi ve yapilir sonra, 39 saat bir hafta ile kalacaksin. Simdi biraz rahatsiz veya rahatsizlik hissetmeye basliyor? Neredeyse 40 saat bir hafta olabilecegi fikri mi muhtemelen sok sizin biraz mantikli hesap yapamam?

Gerçekten bunun için göstermek için hiçbir sey ile her hafta hayatinizin o kadar harciyorsun? Hayir, öyle mi?!? Buna ne yarisi, ya da 20 saat bir hafta? Eger düsündügünüz kadar uzak harciyorsun? Peki sadece bir cimri dörtte, ya da 10 saat bir hafta?

Eger hiçbir sey 10 saat bir hafta harciyorsun?

Simdi asagi sadece 10 saat bir hafta için atik rakam var ki, bu konuda çok kötü bir duygu olabilir. Her seyden önce, sadece 10 saattir.

Bu 520 saat, ya da her yil damperli asagi gidiyor 32.5 gün (16 saat gün) var: Ama bu düsünün. Ve bu bir minimum var! Sizin için, daha kötü olabilir … 2, 3, hatta 4 kat daha kötü (bu atik 4 ay bitti)! Ben, hiç yapmaktan zevk olmayabilir sey bir matematik çok oldu biliyorum, ama gerekli bir egzersiz oldu.

Zaman – Ben size en degerli kaynak ile yapiyor olabilir ne büyüklügünü görmek ve anlamak mümkün oldum umuyoruz. Bu egzersiz yaptim, ben sadece inanamadim. Ben bir dizi yanlis falan alamadim emin olmak için benim rakamlar birden çok kez kontrol etmek vardi. Etmedi! Ne yanlis OLDU Aslinda benim zaman ne yaptigini hakkinda benim kaygisiz tutumu oldu.

Bu bana normalde ne yol açti, ve etrafinda dönüs seyler için fikir, ipuçlari ve stratejiler ortaya çikarmak için I could her kaynak yoluyla dökmek var. Bu kilavuz, benim kendi kesifler birkaç ile birlikte, buldugum en iyi fikirlerden bazilarini bir derlemesidir.

Benim zaman en iyi sekilde istiyorum benim arzu yalniz degilim, ve böylece hayatimi biliyorum çünkü ben paylasiyorum.

(Bölüm 1)