Daha aziyla nasil verimliligi artirabilir

Verimliligi artirmak için en iyi yollarindan biri daha az yapiyor geregidir. Degil mi? Daha az gerçeklestirmek için karar vererek bugün kisisel verimlilik baslangiç ??artirmak ariyorsaniz bu dogru. Bir gün süre içinde isin ‘kalite’ düzeltilmis standi daha daha az yaparak gelistirmek ETMEZ EGER Bu ilk basta biraz garip görünebilir ama.

Her birimiz bu yüzden görevleri daha büyük bir ‘numara’ gerçeklestirmek için bir çaba yapmak için daha fazla ile programlari tikinma aliskin hale gelmistir. Kalite basari ölçme geldiginde artik miktari kadar kullanilmak üzere görünmüyor. Bu yaklasim sürdürerek bizim kisisel performans kalitesini tehlikeye var. Sonuç olarak çesitli islerde veya görevleri kendi tamamlanmasi için ayrilan zamanin veya dikkat eksikligi nedeniyle aci.

Simdi ‘aferin’ bir is elbette sizin için önemli degildir eger basarmak seyler sayisina göre basari ölçme devam. ‘Ne kadar iyi’ burada bir görevi tamamlamak daha fazla önem olanlar için kisisel performans kalitesini artiracak az yapiyor 3 yolu oldugunu.

zaman kazandirir

Bu daha önemli görevlere ayiracak zaman kadar özgür programinizda gerekli olmayan yigilmayi kurtularak. Bu nihai hedefe ulasmak ile ilgili olarak her görevi öncelik. Hedefleriniz olacak ve geri kalan programiniza kurtulmak ne olursa olsun elde gibi sürece en önemli ne Rank,

Bunun yerine büyüyen listesine görev ya da is atamalari ekleme ve artik isin kalitesi ile basarisini ölçebilirsiniz tamamlanmis seyler sayisina göre verimlilik ölçme.

enerji tasarrufu saglar

Bazi görevler gibi anlamsiz onlar hala yorgun ve tam potansiyeline çalismasina mümkün birakarak enerji ‘zap’ yönetmek gibi görünebilir. Herhangi bir zamanlanmis görevler ve bu nedenle kisisel performans kalitesinde azalma tamamladiktan de en iyi daha az yaparken neden olur. Iyi yapiyor deger yapmaya deger bir istir!

artar odaklanir

Daha fazla zaman ve enerji ile odaklanma yeteneginizi çok daha iyi size çabalari daha iyi sonuçlar üretmek için izin oldugunu. Hata miktari böylece bir sonucu olarak kisisel verimliligi artirmak için yardimci düsüs olarak is kalitesi artik artar.

Burada tartistigimiz gibi biz günlük olarak girisimi görevlerin sayisini azaltarak verimliligi artirmak mümkündür. ‘Yapmak için’ bizim en aza indirerek biz eldeki görevleri daha fazla zaman ve daha iyi odak harcamak edebiliyoruz liste. Çabalarimizin sonuçlarini bir daha kaliteli oldugu için bu bizim kisisel performansini artirmak için yardimci olur. Biz hangi yukarida tartisilan 3 sekilde çabalarimiz fayda az yapmak çözümlenmesi ile kisisel verimlilik bir artisa yol açar. Daha fazla zaman ve görevleri odak ile birlikte biz dogru ilk kez yapilir. Basari ölçerek kalitesine göre çalismalarimizi çabalari daha anlamli hale ve sonuçlari genellikle daha etkilidir. Bu nedenle tüm daha verimli bir gün sahip olmak için daha az yarin yapmaya karar saglar!