Bir milyon dolarlik zihniyet ile dünyanin zirvesinde

Basarili, mutlu insanlar sürekli milyon dolarlik zihniyet bir devlet dolasmak ve dünyanin üstünde her zaman gibi görünür. Onlar ‘hafif’ konum özgür ve ortalama Joe daha kendi adimda biraz daha siçrama var gibi görünüyor. Onlar bal için arilar gibi kendilerine gibi düsünen insanlari çekmek ve para sadece büyü gibi onlara dogru akar.

Ne ilk geldi: kendi basari ya da olumlu bir tutum? Degil tersi – aile güvenleri ve zaman zaman piyango kazanan hariç, benim tahminim olumlu tutum onlara basari çeken ne olmasidir. Ve olmak daha olumlu, daha basarili hayatlarini girer. Bu çekim 101 ders kitabi yasasidir.

Eger dünyanin en büyük (henüz!) üzerinde olmasa bile kendinizi ve etrafinizdaki dünya hakkinda sahip düsünceler ulasmak basari düzeyini belirlemek nelerdir. Eger milyoner ya da degilseniz ne olursa olsun – – bir milyon dolarlik zihniyet sahip savas% 90’dir.

Yüzünüzde bir gülümseme ile basini tutan bir bakkal yürürken deneyin. Degil siritis bir çilgin, sen-olabilir-go-posta-herhangi bir saniyelik saskin tür, ama rahat, sicak karsisinda belirlenen dudaklari hos bir toparlanma. Kaç kisi size geri gülümseme dikkat edin. Bang – aninda geri bildirim. Sadece pozitifligi gönderdi ve karsiliginda geri aldim. Hatta ‘, ne getirilmis’ daha hafif ve daha mutlu … biraz hissediyorum. Zor degil bu, degil mi?

Simdi bas asagi ve farkli bir bakkal mutsuz bir kaslarini ile dolasiyor deneyin … insanlar geri kaslarini hatta bakma. Onlar, geri çatik tarafindan olumsuzluk gönderirken kabul degil (onlar bile aciyan olabilir) ve bas asagi-kaslarini bir sünger gibi onu emiyor ediyoruz. Muhtemelen çok iyi kötü seyler projelendirme konum ve size hemen geri geliyor çünkü – bilerek yapiyorsun olsa da, nasil hissettiginizi fark.

En biraz daha gidelim: size geri ‘gülümseyen’ düsünüyorum yapmak (bunu düsünüyorum gibi size akan degil çünkü) para dogru içinde bir frownie yüz varsa? Tüm zor is amorti olmadigi iç öfkeli iseniz, size bolluk ve basari seklinde bir kozmik gülümseme ile ödüllendirilir olacagim düsünüyorsunuz? Bakkal gibi sadece, evren size yok sayar ve, iyi, size gönderiyoruz ne çünkü daha olumsuzluk gönderebilir.

Bir milyon dolarlik zihniyet ile insanlarin dünyanin zirvesinde ‘Basarili her zaman dis ve iç gülümsüyor. Onlarin olumsuzluk limon limonata disari verme ve ne olursa olsun etraflarinda neler oluyor olabilir onlarin yüzünde bir gülümseme tutarak kontrol altinda tutulur.