bazi seyler web siteleri gibi ~ degistirmek gerekir

Çocuklarim için askim gibi ~ asla degismeyecek bazi “seyler” var! Bazi yapmak bile “Aptal seyler,” Ben hala benim çocuklar her ask için gidiyorum. Tabii, onlar gerçekten benim tavsiyem istemiyorum ve muhtemelen almayacagiz çünkü onlari ~ dissappointed olabilir. Belki, onlar siklikla istiyorum gibi ziyaret için mi? Belki de, ben bazi iyi seçimler yapmis hissediyorum? Ancak, bu “seyler” benim çocuklar için ders askim olmaz.

Ben çocuklarima hep onlari seviyorum biliyorum inaniyorum. Sadece Rabbim için askim gibi “, Sabit” onlar için askim bir oldugunu bilerek belirli bir güvenlik elde merak ediyorum.

Peki, bizim web siteleri biraz farkli oldugunu hissediyorum. Evet, biz de onlari seviyorum. Biz hiç de bizim web sevmeyi olasi degildir. Biz bizim çocuklarda “Seyler” degisiklikleri üzerinde yapmak daha bizim web sitelerinde “seyler” üzerinde çok daha fazla kontrol var.

Biz dünyaya yeni bir web sitesi getirmek, bizim bebek. Biz bunun için beklentiler her türlü var. Biz dogum duyurular göndermek. Bu ilk üç ay içinde kendini tarafindan durmazsa, biz dissappointed bir önemsememek olabilir. Onun ilk yilin sonunda yürüme degilse bir sey yanlissa, biz sorabilirsiniz.

Hiçbirimiz hiç iyi anne dogmus gibi, ya dogustan yöneticileri degildir. Ebeveynlik becerileri kendi anne ve hata yaparak ögrenilir. Çogumuz web becerileri ögrenmek için anne yoktu. Hatta bir web yoktu. Yani bizim ögrenme bizim hatalari çogunlukla olmustur. Neyse ki, bizim ögrenme egrileri kadar kisaltmak için pek çok güzel çevrimiçi ögretmen ve programlari vardir. Biz dikkat ederseniz, biz degisiklikler yaparak daha iyi sitemizde “seyler” yapabilirsiniz.

Degisim kolay degildir. Çogumuz bir ömür boyu yapi güvenilirligini geçirdim. Bizim yapmak istedigimiz son sey bize iyi isimleri gevsek veya itibarina tehlikeye neden olabilir bir seydir. Biz, sormak “Ne için kullanilan kisiler eger” seyler “Biz degisiklik yapmak ya da is firsatlari sunan zaman ayni hissi olmak tehdit?” Olabilir

Peki, biz gerçekten uzun üzerinde kendimizi kanitlamis varsa biz de onlari seviyorum onlar kendi bilgi güvenli oldugu için ~ saygin oldugu mesafe, bizim çocuklar gibi, iade web sitesi ziyaretçileri bize güvenmeyi ögreneceksiniz umuyoruz. Aslinda, bizim childen gibi, web sitemizi ziyarete degisiklik iyi ve “seyler” degisti görmek için sik sik döndürebilir gerçeklestirmek için gelebilir.

Bazi “seyler” degistirmelisiniz. Web siteleri gibi.