basarinin sirlari – Üniversitede Ingilizce egitim

Ingilizce Ingiliz okullarda bir çekirdek konudur. Bebek okula birakarak yasina kadar olan bütün ögrenciler bir sekilde bu çalisma gereklidir. Daha yüksek bir düzeyde Ingilizce okumak popüler olmaya devam ediyor ama herkes için degil.

Çogu geleneksel Ingilizce kurslari büyük ölçüde edebiyati dayaniyordu. Bunun anlami, ve hala okumak çok var anlamina gelir. Eger okumaktan zevk Eger bu sorun degildir, ama çok aslinda okuma bunun çogu kendi zamaninda yapilmasi muhtemeldir. Farkli yas ve farkli türün edebiyat okumak istenecektir. Bu düzyazi, siir ve tiyatro oyunu ele alacagiz muhtemeldir. Agir vurgu emici gerçekler orada bazi diger konularda farkli olarak, Ingilizce bu okuduklarimizin kisisel tepkiler hakkinda daha fazla dayanir çünkü çogu zaman farklidir.

Daha yakin zamanlarda tabanli dil ve Ingilizce ve dilbilim farkli yönlerini bakmak Ingilizce kurslari sayisinda bir artis olmustur. Örnegin bu gibi kurslarda, baska bir tür bir metni çevirmek istenebilir. Ayrica ögrencilerin yaratici ve fonksiyonel hem de dil ustalikla yazmaya olanak kurslari yazili bir gelisme olmustur. Genellikle Ingilizce ile ilgili konular Medya Çalismalari ve Drama bulunmaktadir.

Özellikle daha geleneksel ders Ingilizce egitimi olumsuz okuma büyük vurgudur. Eger hevesli bir okuyucu olmayan ve okuma çok az zevk almak, o zaman Ingilizce egitim hakkinda iki kez düsünmek için akillica olabilir. Vurgu yerine gerçeklere dayali sonuçlar üzerinde daha kisisel tepki ve görüs olmak, o zaman bu bazi sorunlara neden olabilir. Uzun denemeler yazmak gereksinimi Ingilizce özgü degildir. Diger konular projeler, tezler ve uzun denemeler gerektirir, ama sizin kadar Ingilizce çalisma için oldugu gibi oldukça yazmak beklenmektedir olasi degildir.

Ne düzeyde Ingilizce yeterlilik bir is daha kolay için arama yapiminda önemli bir faktör olmasi muhtemeldir. Degerini is ve mesleklerde kabul edilmektedir, çünkü lisans düzeyde Ingilizce olan insanlar için birçok firsat vardir.

Kurs bazi noktada, neredeyse kesinlikle en az bir büyük bir proje yapmak için gerekli olacak. Peki nerede baslar? Elbette kütüphane! Buna ek olarak, internet üzerinden kullanilabilir bilgi hazinesi oldugunu unutmayin.

Internet çalismanin her türlü için harika bir yardim oldugunu ve bir proje arastirma yaparken bilgiye ihtiyaciniz varsa o zaman bir bereket vardir. Bilgi arama motorlari ve elektronik ansiklopedi ile adlandirabilir hemen her konuda uygun hale getirilir, ve bilgi büyük miktarlarda uygun hale getirilir. Bu tam olarak neye ihtiyaciniz, ilgili ne oldugunu ögrenmek için, önemlidir.

Bilgi bir sürü de bilgi olarak pedal çevirerek, sadece saçmalik fikir olabilir veya olacaktir. Dikkatli olmak ve iki ayirmak gerekir. Iyi bilinmektedir Genel olarak, bilgi çesitli yerlerde bulunan ya da güvenilir bir kaynak atfedilebilir olacaktir. Genellikle herhangi bir potansiyel olarak tartismali noktalari bagimsiz olarak çevrimdisi dogrulamak için denemeye deger. Bu internet kullanarak bilgi almanin hizli bir yol olarak birçok kisi tarafindan görülür, zaman ve çaba alabilir. Bu degil. Eger gerçekleri dogrulamak için ve kendi görüsler gelistirmek için izin vermek için proje için yeterli zaman taniyin. Sizin ögretmen zamani, s degerlidir / o güvenilmez kaynaklardan dogrulanmamis çöp ile israf için tesekkür olmayacaktir.

Seçici olun; proje gerektirir karar. Özel ve konuya odaklanmis olmaya çalisin. Projeniz bu olumlu görülebilmesini olasi degildir ilgisiz bilgi ve detay içeriyorsa, böylece proje gelistirmek için gerekli olan sadece kullandiginizdan emin olun. Net büyük özler kopyalama hata yapmayin, bu iyi bir fikir degil. Büyük parçalar kopyalama daha da önemlisi is kendi gibi size kopyasini ne yutturmaya çalismayin olmasidir. Bu intihal ve akademik çalisma her düzeyde sinav ve moderatörler tarafindan çok ciddiye görülüyor. Ayrica, tüm ögrenme firsatlari kaldirir tamamen anlamsizdir.

Size gereken bilgileri bulmak zaman, zaman, okumak anlamak ve daha sonra kendi sözleriyle bunu ifade girisimi için gerekir. Bu belki zor Ilk basta sizin için elde etmek için ama daha bunu o kadar kolay olacaktir yapmak. Sizin yarariniza bilgileri islemek için nasil ögreneceksiniz.

Projeniz Eger fotograf, resim veya diger görüntüleri dahil etmek gerektiriyorsa o zaman internet bu saglayan ve is içine dahil çok yararli olabilir. Ama her zaman görüntüleri kullanmak için izin almak emin olun. Bu hiç baskasinin fikri mülkiyet var çalmak için dava olacagini olasi degildir ama nezaket meselesidir.

Son olarak, bu proje en etkili sekilde sunulur önemlidir unutmayin. Bu, uyumlu açikça endeksli ve okunmasi kolay olmalidir. Her zaman is tashih ve elestiri için onu okumaya bir arkadas alabilirsiniz.