Basarili islem aliyor – nasil gösterecegim 5 basit kural

Bu düsünün: ‘. Refaha ve basarinin sirlari’ Çok hemen siparis size tutmak için iddia internet üzerinde bulunan yeni bir kitap heyecanliyiz ve ellerini almak için sabirsizlaniyorum. Nihayet geldiginde, çocuklar çiglik baslatmak ve dikkat edilmesi gereken, ya da yemek pisirmek zorunda önce, cümle ve belki bir sayfa veya iki okumak, ya da zamani haberler için, ya da … yine de, resmi olsun. Hayat bir sekilde olur ve alir.

Sonunda kitap üzerinden takip etmedi bir sey daha olur ve size hayatinizin herhangi bir gerçek degisiklikleri etkileme yeteneginizi daha az emin hale gelir. Bu tanidik geliyorsa, cesareti alamadim. Bugün dün gibi olmak zorunda degildir gerçeklestirmek ve geçmiste kim belirlemez. Ve burada baslamak nasil oldugunu:

Kural 1: kabul sorumluluk-Burada kendinizi var, suçlu baska kimse yok
Eger seçimler hayatinizda bu özel noktaya getiren ne oldugunu kabul sürece, ileriye tasimak mümkün olmayacaktir. Eger eylemler için sorumluluk alma suçlamak oyun oynarken ya da bahaneler yaparken de büyük musunuz? Kendinizi ne istedi bir yasam, ne istiyorsaniz bulursaniz, simdi degistirmek için zamani.

Kural 2: ücret almak – Istediginiz ve neden biliyorum
Göründügü gibi basit, hayatinizi tam anlamiyla bir anda degistirebilirsiniz – ihtiyaciniz olan tüm ‘daha fazla’ veya ‘Seni seviyorum’ ve hatta kendinizi koyun, ‘yeterli’ demek hareket güçlü yeterli bir nedendir. Bu tek karar, kesin islem saglayacak ilk adimdir. Ancak, sadece ‘istediginiz degil, ayni zamanda açik olsun’ know’WHAT ‘NEDEN gerekmez – Amaciniz arkasindaki nedeni size Rahat çikmak ve karsisinda devam etmek için yeterli zorlayici olmalidir sikinti. Degisiklik araciligiyla tasinabilecek kadar hiz kazanmaya kadar tutarli islem gerektirir – ve çogu insan basarisiz yerdir.

Kural 3: eylemde – Kendiniz ulasilabilir günlük hedefler
Bu bin millik bir yolculuk tek bir adimla baslar söylenir, ama buna ben eklemek istiyorum: ‘. Dogru yönde’ Günümüz toplumunda mesgul olmayi çok mesgul olmak kolay. Amaciniz tanimlayin ve, aylik, haftalik ve günlük hedefleri içine yikmak. Sonra size orada almak gerekir günlük görevleri tespit ettik. Günlük kendinizi 2 veya 3 görev ayarlayin ve kesintisiz her seferinde bir çalisir. Her seferinde bir görev odaklanan sadece daha iyi performans saglar, ayni zamanda günlük hedeflere ulasilmasina basari beklemek klima beyin baslayacak.

Kural 4: iman – seyleri degistirmek için, degistirmek gerekir
Hayal kirikligi ve aksiliklere ana ögrenin – bu isleyebilir ne kadar degil, bunu nasil ele ilgilidir. Hissediyorum dahaki sefere hizli bir sekilde odagi degistirmek sinirli ve gününüzü mahvetmesine izin vermeyin.
Basari beklemek ögrenin – Eger eylemler istediginiz sonucu elde edersiniz kesinlikle emin oldugunuzda, sizi durdurmak bir sey yok. Düsünceler güçlü seyler ve ne sizin için dogru olduguna inaniyorum, bu nedenle hafife bu adimi yapmayiz vardir. Basit görsellestirme teknikleri kafanizda onlarin gerçek olana kadar hayatinizda olusturmak istediginiz sonuçlari görmek için izin verir. Tam kararliyiz, bunu alir ve mükemmel sonuçlar ile ödüllendirilir ne gerekiyorsa yapacagiz. Olumlu sonuçlar mümkün ve döngü Eger hayatinizda daha fazla basari yaratmak göreceksiniz kendi kendini gerçeklestiren bir kehanet olur ne inanç güçlendirecektir.

Kural 5: daha yüksek bir standart için kendinizi tutun
Bu% 80 psikoloji ve% 20 mekanik hayatta, asagi kaynar elde etmek istediginiz ne olursa olsun. , Rol modelleri arayin ilham almak ve diger akliniza ya da yapmaniz gereken söylediklerine göre, hedeflerinize ve potansiyel kendinizi degil yargiç ögrenirler. Her zaman çok daha fazla almak için beklediginizden daha vermek ve nerede olursaniz, her zaman için minnettar bir sey oldugunu fark.