basari için yol basarisiz

Basarilar – Hayat yüksek puan siçramali hatalari bir dizi olarak görülebilir. Ne çok gerçeklestirmek için basarisiz bu size hayatta deneyim sonra daha hatalari elde basari o büyük düzeyi takip olmasidir. Ve ikimiz de olmasi gerekir – basarisizlik hem de basarilari – nihayet gelmesi ne zaman nasil baska bizim basari takdir etmek mümkün olurdu.

Jack Canfield Soul ® (Mark Victor Hansen tarafindan yazarlarindan) için Tavuk Çorbasi 144 yayinevi tarafindan geri çevirdi oldugu bir röportajda söyledi.

“… Kimse istedi. Seks yok, hiçbir siddet – Hepsi kimsenin hiçbir kenar oldugunu, öykü koleksiyonlari satin aldi, bu aptalca bir baslik oldugunu söyledi. Neden kimse okurdu? ”

Onlarin ajan ilk 33 ret New York basimevleri sonra vazgeçti.

“Üzgünüm çocuklar, satmak olamaz.”

Dogrusunu, onu suçlayabilir ki? Sonuçta, o Jack Canfield ve yazarlarindan Mark Victor Hansen oldugu gibi bu üründe ayni kisisel yatirim yoktu.

Ama “uzman” yanlis.

Soul ® için Tavuk Çorbasi uluslararasi bir bestseller oldu ve scrapbooker Soul ve Pet Severlerin Soul Köpek Mamasi için Tavuk Çorbasi için Tavuk Çorbasi gibi karanlik gibi basliklar ile 100’ün üzerinde Tavuk Çorbasi kitap bir dizi esin kaynagi oldu. Gerçekten!

Uzun vadede, dayanma gücü bir ajan eksikligi onlar ajan% 15 komisyon tutmak için var gibi Canfield ve Hansen için bir avantaj oldugu ortaya çikti.

Bu her seye ragmen görünüste sebat için çok özel bir zihniyet alir – bir hedef achiever, bir kazanan zihniyet zihniyet.

Jack Canfield ve Mark Victor Hansen edebi çabalari için tekrarlanan ret ugramis tek yazar degildir. John Grisham de defalarca reddedildi A Time to Kill var. A Time to Kill Samuel L. Jackson, Sandra Bullock ve Matthew McConaughey gibi bir yildiz döküm ile büyük bir film haline getirildi. Alex Haley en Kökler reddedildi. Ancak, Roots televizyon seri firtina dünya aldi. James Redfield Celestine Kehanet baslangiçta kendi basina yayinlanmis oldu bu. Bu yayinevleri oturup haber almak yapti yeralti basariydi. Celestine Kehanet viral pazarlama gücünü bir kanitidir. Öncelikle agizdan agiza ilk baski ay içinde bin yüzden fazla kopya satti.

Eger gerçekten bir sey inaniyorum Yani bunu üzerinden izleyin, tabii nedenle içinde, bakin. Farkli kombinasyonlar ve yaklasimlar denemeye devam ve meyvelerini halinde fikir, rüya getirmek için bir yol bulacaksiniz kadar.

Ben Corey Rudyl, online satis üzerinde 40.000.000 $ içine 25 $ yatirim döndü ve, bu süreçte binlerce kendi Internet isletmeler baslatmak yardimci Internet Pazarlama gurusu hakkinda son zamanlarda okuyordu. Corey geçen yil bir trafik kazasinda aniden ve trajik bir biçimde öldü. Corey araba yarisi sevdi ve o da Internet is sevdi. Öldügünde sadece 34 oldu ve onun azim, sebat ve kurdugu sirket, Internet Pazarlama Merkezi, onun ögrencisi, Derek Gehl önderliginde her zamankinden daha karli büyümeye devam ediyor bu vizyonu bir kanitidir.

Corey Rudyl hata yapar mi? Tabii ki yaptim ama o gibi onlari görmedim. O sadece onun hatalarindan dersler uygulandigi takdirde her “basarisizlik” büyük bir basari haline olabilir kabul etmek öngörü vardi.

Ancak, belki de tekrar basarisizlik karsisinda pes olmaz en ünlü adamlarindan biri Thomas Edison oldu. Napoleon Hill Edison röportaj zaman o akkor lambanin gizli bulunamadi olsaydi o anda onun yerine onunla konusurken zaman israf üzerinde çalisan laboratuvarda olacagini joked! Edison da söyledi:

“Sonunda ise yaramaz seyler bitti çünkü basarili zorunda kaldi.”

Edison kendini düsünmek için çok sayida bulduk olabilir sekillerde Thomas Edison’un icat Simdi tüm yarar. Ya da belki de küstahça oluyorum.

Walt Disney vazgeçmedi baska büyük vizyoner oldu. O Florida halk içinde bataklik arazi binlerce dönüm satin alma oldugu kesfedildi zaman o deli gitmisti düsündüm ama onun vizyonu yoktu. Rüyasini gerçeklesecegi olabilir önce Walt Disney aslinda öldü.

Birisi daha sonra o tüm ihtisamiyla onun tema parki görmedim bir utanç oldugunu Walt Disney bir ortak için belirtti. Ortak gülümsedi ve cevap verdi:

“Ah, o gördü.”

Belki de akkor ampul hayatimizi aydinlatmak nasil Thomas Edison vizyonu ben onu kredi vermek çok daha detayli ve genis oldu. Kim konusmak için ben? Ben sinirlayici inançlari ortadan kaldirmaya çalisirken ben 10.000 deneyler yapmak için dayanma gücü olurdu bilmiyorum.

Benim nokta hatalarindan ders ve gol veya hayallerini yönelik çabasi devam edersen ayni zamanda arayan aramak hangi çünkü basari elde olacaktir sanirim. Ben Thoreau tarafindan bu teklif size birakmak istiyorum:

“Bir kisinin rüya yönünde güvenle gelismeler, ve hayal hayat yasamak için çaba, bunlar ortak saat içinde beklenmedik bir basari ile bir araya gelecek.”