basari elde etmek için yollar oran önemli bir

Eger basari elde etmek istiyorum ama demisler, “bir ölü sinek parfüm bir sise sarap berbat edebilir” çünkü bu makaleyi okurken eminim. Tersine cehalet biraz aptallik biraz ayni sekilde basari için yol berbat edebilir yok edebilir bilgelik bir ömür boyu kazandi. Ben basari ve basarisizlik elde arasindaki çizgi çok ince oldugu için bu kategorilerden birinde düsmemesi umuyoruz.

Sampiyonlar saf karakter modelleri, onlar kendi irade ve basariya ulasmak için kararlilik sey tarafindan kirletilmemis insan türüdür. Onlar amaçlanan hedefe ulasmak için hiçbir sey duracaktir kararli, hirsli ve son derece disiplinli kisilerdir. Sadece bir yönde biliyorum; ileri. Iste bu hayatta arzularini ulasmak için gereken budur.

Hiç basarili insanlarin gipta ve bu sürelere riayet varsa, o zaman onlar gibi olmak için gerekenlere bilmeli: öz disiplin. Temptations ve denemeler bir çok yolunuz engellemek baglanmistir. Aslinda onlar seni getirmek için ancak basariya ulasmak için model anlamina gelmez gibi hayatin tüm sürecin bir parçasidir.

Yasam zorluklari açikça daha ilgi çekici olacak bir sonraki seviye için hazirlamak için var aslinda. Eger sorunlari önlemek için gidiyoruz bir yolu yoktur oldugundan, bunlari mücadele sevme baslamaniz önerilir ve sonuç olarak onlar sizi takip tercih ne olursa olsun basariya ulasmak için macera sizi strese ya da engel olmaz.

Temptations ile ilgili olarak, her zaman çekici bir görünüm ancak etkileri genellikle acimasiz oldugunu bilmek iyidir. Daha kolay ve etkileri tedavi etmek için daha bir dürtü karsi daha uygundur. Yukarida gördügümüz gibi, dikkatsizlik tek bir hareket, son iki ya da üç yil için insa etmeye çalisiyorlar ne berbat edebilir. Dolayisiyla hayatta basari elde etmek isteyen varsa dikkat gerekir.

Hayatin her alaninda basari ulasmak yollari hakkinda daha fazla motive edici ve anlayisli mesajlari okunmus.