basari chopra yasalari hareket için mücadele

Basari Yedi Ruhsal Kanunlari olarak, Chopra bize “hayallerinizdeki yerine getirilmesi için pratik bir rehber” verir. Basari Chopra Kanunlari güçlü, henüz günlük yasam içine uygulanmasi bir mücadeledir.

Chopra tarafindan garanti olarak, günlük yasamda Basari Yedi Ruhsal Kanunlari uygulamak için bazi mantikli ipuçlari sunmaktadir. Basari 7 Kanunlari oldugu için, o haftanin her günü için bir Hukuku önem göstermektedir.

Bu kullanimi tipik programi olabilir:

– Sunday: Saf potansiyeli kanunu
– Pazartesi: verme yasasi
* Sali: karma yasasi
– Çarsamba: az çaba yasasi
* Persembe: Niyet ve Arzu Kanunu
* Cuma: dekolmani yasasi
* Cumartesi: Dharma Hukuku

Bu, her gün yedi dengelemek için çalisirken aksine bir Hukuk odaklanmak saglar.

LetGoAndFlow.com olarak, daha kolay her gün bir Kanun featuring Basari Yedi Ruhsal Kanunlar takip yapmak. Her Tek sayfa (yukarida gösterilen) üzerinde righthand kenar çubugunun üstündeki görücüye Hukuk bulabilirsiniz.

Her hukuk için, yasa kisa bir özeti verilen ve 3 eylemler gündelik hayatinda yasa etkinlestirmek için adimlari. Anahtar hayatinda Günün Kanun etkinlestirmek için kendini her gün hatirlatmaktir. Sen kalk zaman, bir saniyenizi ayirin LetGoAndFlow.com ziyaret edin ve biz gün için sermistir Kanunu gözden geçirin. O zaman kesinlikle dikkatinizi hem de Hukuk etkinlestirmek için tasarlanmis plani belirli rutinleri içine Kanun alabilirsiniz.

Örnegin, her Pazar biz Saf Potansiyelinin Kanunu gözlemlemek. Bu Kanunun için 3 eylem yöntemleri sunlardir:

1. Günlük meditasyon.
2. Doga ile komün.
3. olmayan karar gözlemlemek.

Her sabah birkaç dakikanizi ayirin, size, meditasyon için bir süre bir kenara birakip bir yürüyüs plani ya da tüm gün boyunca diger insanlara ve kendinize hakim degil bir nokta yapma, mahalle etrafinda çalistirmak için kendinize hatirlatmak mümkün olacaktir.

Bu gerçekten bilincine Kanun koyarak kadar basittir. Günlük olarak farkindaliginizi bir Hukuk sunarak, kendinizi farkli kararlar ve sonuçlar olusturabilir bazi eylemleri dikkate almak bir olasilik verir.