anksiyete tedavisi neden çalismiyor üst 2 nedeni

Eger panik atak muzdarip ve anksiyete tedavisi giderek yardim almak için çalisti, ama bu gerçekten hiç yardimci olmadigini fark ettik, bu yazi tam size göre yazilmistir. Burada anksiyete tedavisi ve anksiyete bozukluklari tedavi söz konusu oldugunda bir basarisiz bir yaklasim nedenleri hakkinda gerçegi ögreneceksiniz. Ve sonunda ben size inanilmaz bir% 97 basari orani panik atak ve anksiyete bozukluklari ortadan kaldirmak için tam bir atilim sistemine erisim elde edebilirsiniz nasil anlatacagim. Ama sonunda bu, en üstten baslayalim.

Tüm anksiyete bozukluklari için ne ayni degil mi? Özünde tüm anksiyete amigdala denilen beyin kisminda tetiklenen bir korku tepkisi, neden olur. Bu amigdala bir “panik dügmesi” olarak tür çalisir. Bu mücadele veya uçus yanit setleri ve biz için dikkat etmeniz gereken dünyada tehlike oldugunu hissettiginiz zaman en fazla tetikte duygumuzu her koyar budur. Korku tepkisi tetiklenir zaman bu “panik dügmesi” yanip sönen parlak kirmizi düsünün ve size güvenli ve unthreatened hissettiginizde sadece karanlik ve nötr olmak hayal. Anksiyete bozuklugu yasayan insanlar için bu panik dügmesi, sürekli gece veya gündüz kirmizi renkte yanip sönüyor. Onlara her zaman korkuyorsunuz anlamiyla gibi son derece endiseli ve hissettiren. Bu normal bir yasam ve normal sosyal iliskileri çok zor tutmak yapar.

Anksiyete tedavisi çalismiyor neden ilk nedeni genellikle böyle bir program almak istenir reçeteli ilaçlar çalismiyor olmasidir. Onlar panik butonu kirmizi yanip neden beyindeki belirli sinir yollari ulasmaz. Aslinda, bunu yapamazlar. Beyin bu yerine getirilmesi için çok karmasik. (Herhangi bir psychopharmacologist isteyin ve bu dogrudur teyit edecektir). En iyi ihtimalle, uyusturucu biraz sakinlestirici etki saglayabilir ya da antidepresanlar durumunda, biraz ruh halinizi yükseltmek. Esas olarak davranissal, çünkü Ama altta yatan durum tedavi olamaz.

Anksiyete tedavisi neden basarisiz Ikinci neden tedavi bu tür stratejileri aslinda yapmak insanlar ters olan sorun olmasidir. Bir kaygi günlük yazma, örnegin, durumunu iyilestirmek için hiçbir sey yapmaz. Öte yandan bu kötülestirebilir. Anksiyete daha fazla odaklanarak, çünkü, bu konuda yazarak, beyin bunu daha olusturmak istiyorum düsündürüyor. Ve bunu yapmak için yardim etmeye çalisir. Daha sen daha sizin yasam deneyimi tezahür edecek, bir sey dikkatinizi verir. Anksiyete gelince Ve bu tabii ki kötü haber tasimaktadir.

Ne anksiyete bozuklugu ve panik atak muzdarip zaman yapmak istediginiz bu yaklasimin tam tersidir. Eger anksiyete disinda bir sey odaklanmak için mümkün oldugunca istiyorum. Bu tetikleyen beyninizde panik alarm sonra kesilmis oldugundan sinir sinyalleri neden olur ve normal seviyeye geri sifirlamak için.

Orada baska bir sey daha iyi yapmak yardimci olan yeni bir yöntem hakkinda bilgi için, bu makalenin sonunda web siteme linke tiklayin gidin ve ben bu konuda anlatacagim. Bu yöntem% 97 basari orani (inanilmaz oldugunu!) Sahiptir ve 125.000 kisi panik atak ve anksiyete tamamen ücretsiz hale üzerinde simdiye kadar yardimci oldu. Ve çok sizin için çalisacak! Sadece asagidaki web siteme linke tiklayin ve ben anksiyete tedavisi gerçekten bir kayip nedenidir neden tüm kepçe verecegim. Orada görüsürüz!