ama çok uzun sürer

Fuar yerden bir bekleme alaninda oturan, ben forklift sürücüleri yedi bin konferans katilimci ev sahipligi ertesi gün fuar açilis için davet pazarlama çabalari içine kiralik çimento zemin dönüstürmek için bekliyorlardi küçük gruplar için kasalar ve kutular teslim izledi.

Çalisma stilleri farkli bir evren, ben bunu muhtesem izlemek bulundu. Bir genç kadin kutulari açma ve malzeme düzenleme hakkinda gitti bir alanda, yarim düzine insan, sandiklar yaslanmis ve konusma, etrafinda duruyorlardi. Ah evet, ben bu dügünle-uygulamak-çok-çok-çaba-kadar–patron-geldiginde insanlar tanidi.

Baska bir yer, ben fark ettim bazilari sadece-yeterli-için-get-by millet, daha dogru yapilmasi almak daha, kendi standinda yapilan niyetliydi. Çalismalari dikkatli bir güzel potansiyel müsteriler için karsilama düzenledi dönüstürülmesi, iki kisi, yöntemli açma ve küçük ayrilan alan insa ile keskin tezat.

Ben fuar zemin ortaya seyrederken, bu insanlar çok ayni sekilde kariyerlerini idare bana vurdu. Bazi yetki ile baska biri onlarin basarisi sorumludur inanan, izliyor kadar kendi inisiyatif ve yetenek göstermek için sabirsizlaniyorum. Digerleri sürecinde hem sinirlayici, bir maas yerine bir firsat olarak is yaklasim. Hala digerleri ne, sonuçlari sahibi ve ögrenme ve bu süreçte artan arkasinda neden ile çabalarini uyum.

Bu son çalisma grubu az kazanan insanlar içerir. Onlar etkili karar vericiler ya da patronlarin dikkatli gözleri olan veya olmayan, kim olduklarini en iyi sunuyoruz. Islerini kim olduklarini bir yansimasidir ve onlar yapmak için sorumluyuz her görev için sorumlu hissediyorum. Birisi, onlari kesfeder onlari anoints, ya da tesvik zaman kariyer gerçeklesmesi için bekliyorlar degil. Onlar her gün kalite performansi, devam eden ögrenme, inisiyatif ve disiplinli eylemleri ile onlarin basarili bir gelecek yaratiyoruz.

Çalisma konusunda kazanan insanlar Afrika atasözü bulunan bilgelik ile çalismak, “Yarin için beklerseniz, yarin geliyor. Yarin beklemek yoksa, yarin geliyor.” Onlar kendi bugünün içinde yer alir istediginiz yarin anliyorum.

Bir yil, ya da üç ya da bes, onlar roman yazili yeni bir beceri, hakim olacak, derecesi bitmis, veya sonraki giristi. Onlar büyük maas, daha büyük sorumluluklar ve izlenen hayat hayalleri olanlar olacak. Onlar kendi arzusu ise o kurma degil, fuar çalisan olanlar olacak.

Sen kazanan insanlar dogru, zor bir proje mücadele, ya da bir amaci gerçeklestirmek isi yapmak için “çok uzun sürer” sanmiyorum, bakin. Onlar, ek egitim almak gerekli bir beceri gelistirmek, ya da bir hayat hayal gerçeklesmesi için çok uzun sürer sanmiyorum. Onlara göre, bu arzu ne basarmak için gereken süreyi ilgili degil, bu konuda daha sonra, bir sonraki ve bir sonraki ilk adimi aliyor. Bu is yaratma sürekli bir süreç, ve yasam hakkinda, arzu. Büyük hedeflere dogru çalismiyor, baslangiç ??degil görmek çalisma konusunda kazanan insanlar, bosa oluyor zaman olarak yasam potansiyelini elde degil.

Bundan bes yil, bu çalisma insanlara kazanan bilgi önde bes yil olacak, beceri, hedefleri ve basarilari. Her yil, her seferinde bir adim istedikleri gelecegi yararlanarak ediyoruz. Peki ya siz? Bes yil içinde, bu tarihten bes yil olacak. Geleceginiz için ne kaldiraçli olacak?

(C) 2007 Nan S. Russell. Tüm haklari saklidir.