öfke yönetimi sinif öfke ele ögrenmek

Ne zaman bir öfke yönetimi sinif alarak düsünmelisiniz? Hayat daha stresli alir gibi Eh, zor sizin öfke kaybetmeden gezinmek için bulabilirsiniz. Eger öfke kontrol edemez eger asiri durumlarda, gerçek birine zarar olabilir. Davranis o kadar da kötü olmaz bile.

Mahkemeler tahris disari baglama fazla insan görüyoruz çünkü, çogu kez bu derslerden birini almak istiyorlar. Ancak, gerçekten kötü almak için seyler için beklemek zorunda degilsiniz. Ayrica, çevrimiçi ya da toplum içinde bu tür siniflari bulmak ve sizin isteginize göre devam edebilirsiniz.

Bu derslerin çogu küçük gruplar halinde yapilir. Çok daha küçük olmasina ragmen belki de en fazla bir düzine daha ögrenciler, mevcut olabilir. Tabii kendisi genellikle alti ile sekiz hafta her yerde çalisir.

Sirasinda sinif egitimi bir çok sey var. Kadar bunun size tetikler bilerek denilen, sizin öfke kaybetme zaman belirlenmesi üzerinde durulacaktir. Diger ana alani o zaman bunu yükselen hissediyorum zaman öfke yaygin için kullanabileceginiz araçlar üzerinde duruluyor.

Size kapak olacak bir alan dis faktörler egilim kizgin almak için hizlandirarak olabilir nasil. Ögretmen Eger alkol ya da uyusturucu kullanimi ve sinirlenen arasindaki baglantiyi anlamaniza yardimci olacaktir. Ayrica aile dinamikleri öfke katkida nasil zor deginmek olabilir.

Ancak, bu derslerin tedavi degildir dikkat etmek önemlidir. Öfke önemli bir altta yatan neden varsa, o da bu basa yardimci olmak için dogru kaynak bulmak için yararli olabilir. Bu sinif size olumsuz duygulari ifade nasil kontrol yardimci olmak için tasarlanmistir, bu neden olabilecek altta yatan sorunlari çözmenize yardimci degil.

Iyi bir öfke yönetimi sinif da kullanabileceginiz çok özel egzersiz ve araçlari ögretecektir. Örnegin, büyük olasilikla yerine duygusal yanit daha yapici sekilde, konusmak ögreneceksiniz. Ayrica muhtemelen asagi sakin yardimci olmak için nefes nasil kullanacaginizi ögreneceksiniz.

Bir öfke yönetimi sinif digerine büyük ölçüde degisebilir bir yönü ne kadar interaktif. Bazi siniflar araçlari kullanmayi ögrenmek için ögrenciler tarafindan rol oynayan bir parça talimat öncelikle bir ögretmen olacaktir. Diger siniflarda, ögrencilerin duygusal sorunlar hakkinda daha kisisel bir düzeyde paylasmak için beklenebilir. Bir öfke yönetimi sinif seçerken, ögrencinin katilim beklentilerini nelerdir anlamak isteyebilirsiniz.