Korkak bir basari makale – sarisin kapari

Benjamin Pennyworth kendini dolaba James Bond olarak.

O kesfedilmeyi henüz 007 ajaniydi belli hissettim. Tabii ki, o, hiçbir egitim almamis çok kel, küçük ve smokin sahip degildi. Ama zihnindeki o sadece bir baslik uzak ün, baska bir James Bond oldu.

Onun defter tutma iste çalismak için yürürken Her bir bahar sabahi bir araya geldi. Çarpici bir sarisin onu takip oldugu ortaya çikti. O ona yaklasmak isteyen hissedebiliyordu. Belki de yardim için savunma var.

James Bond ne yapardi? Tabii ki, bir magaza pencere önünde durdurmak ve tamamen ekranda ne olursa olsun dalmis olmak iddia. Bu onun ayni zamanda o her hareketi onu izlemek ise ona yaklasmak için bir firsat verecek. O göz önünde herhangi bir kötü niyet olsaydi, o etrafinda döndürmek ve bir aydinlatma saldiri ile ona sürpriz olabilir.

Onun yansimasi tereddüt izlerken onun nefes düzenledi. Daha sonra, sonunda onu kararini verme gibi, ona dogru dümen kirdigi ve yakin sirtini yürüdü.

Düsük bir girtlaktan seksi fisiltiyla, o Tatlim, ayakkabinin altina sikismis tuvalet kagidi var “dedi. Ve, bana güven, pencerenin bu seyler herhangi bir gibi olmaz. ”

Benjamin ne demek bilmiyordum. Birkaç saniye için o kadin kusaklar ile doluydu farkinda olmadan penceresine bakarak kaldi.

Ona mesaj bazi gizli kodunu görmek için çalistim. Ama etrafinda bükülmüs, o arkasinda firar tuvalet kagidi uzun boyu kesfetti. Mesaj sadece olmustu. Bir mesaj.

Bir nefes ile onun ayakkabi kapali temizlenmesi ve çalismaya devam etti. O, bu onun iç James Bond dolaptan gelecegini gündü kadar emin olmustu. Ama sonra, gün sadece baslamak oldu. Belki ileride bir macera hala oldu.

O çalisti ofis binasi girdi ve iki agirbasli bayan tarafindan çalistirilan karsi deli yaklasti. “Günaydin, Benjamin,” bunlardan biri onu karsiladi. “Her zamanki bu sabah? Bir sicak çikolata, Geçen ay bir dikkatsiz sabahi onun sicak çikolata ile ilgili bazi aptal saka yapmisti “? Sarsilmis degil karistirilir ve bunu tekrar basarisiz oldu.

Tam o sirada, bir deri ceket uzun boylu agir set adam Benjamin kenara itti. “Ben çavdar bir pastirma istiyorum, hardal tutun ve bana çekmece tüm para verecek. Ben bir biçak var ve bunu kullanmak için tereddüt etmeyecektir. ”

Benjamin bu onun andi biliyordu. Hizla, onun ceket cebine elini itti ve isaret parmagi çikardi. “Bu kadar hizli degil, buster,” o amaçlanan daha squeakier sesle. “Burada bir silah var ve size dogru isaret ediyor.”

Adam, açik Benjamin bakti ve sonra Benjamin ceket cebinde. Aniden gülümsedi. Sonra güldü. Son olarak, o kahkaha içinde kivranmasina.

Benjamin bakti. Cebinde elini tutmak için unutmustu.

Adam simdi kahkaha gelen zayifti. “Sen, dostum kazanmak. . Pastirma, bayanlar unutun “Ve bununla, o kapidan sendeleyerek.

Simdi, bayanlar gülüyorlardi. Bunlardan biri sayaç üzerinden bir sicak çikolata itti ve Burada, Bay Bond, “dedi. Karistir, çalkalama. Bu evi var. ”

Öglen, binada herkesin James Bond bu sabah görev oldugunu biliyordu. O salonda birisi geçti zaman, onlar “, Bang ona onlarin parmagi isaret ve gitmek istiyorum. Yakaladim. ”

O gün ögleden sonra, üst katta Bay Simmons ofisine gelmesini Benjamin için gönderdi. Benjamin sinirli onun saçma eylemleri bu sabah siddetli bir kinama bekliyor, baskan yardimcisi ofisinde bir koltuk aldi.

Bay Simmons en az bir dakika boyunca ona bakti, sonra gülümsedi ve dedi ki, “Yani karsi deli olmak isteyen soyguncu bir silah çekti sensin.”

Benjamin protesto basladi. “Biliyorum. Sadece bir parmak oldu. Ama yine de sinir aldi. Ben böyle. Ben cesaret olan biri için bir is var. Her ay bu sirkette kaybolan binlerce dolar vardir. Bu hata veya zimmet gelen olup olmadigini bilmiyorum. Sizin atama, Bay Pennyworth, bunu alacagim, bu para nereye bulmaktir. Bana dogrudan rapor olacak ve ben size ihtiyaciniz olan tüm bilgileri almak emin olun “dedi.

O aksam, onun eve, Benjamin bir keresinde takip edildigini görmek için arkasinda bakmadi. O çok bir ‘master muhasebeci’ olarak yeni bir kimlik ayirmistir.

O hata ve suç ayri ama karanlik yollar takip ederken kendini rakamlar yiginlari üzerinde çalisma gördüm. Simdi dolar sirket milyonlarca tasarruf usta bir muhasebeci oldu.

O is için adam oldugunu biliyordu … ve bir smokin gerek yoktu.

Basari Ders: Hayallerinizi hareket için basarisiz asla. Ve bunu yapmak için dogru zaman onlari degistirmek için basarisiz asla.

Doug hibe 2010