kadinlarin erkeklerden daha iyi stres yapmaliyim

Kadinlarin erkeklerden daha iyi stres ele? Bu çok uzun bir süre için sorulan bir sorudur. Daha duygusal oldugu için bazi kadinlar daha iyi stresle basa yapmak inaniyoruz. Aslinda, onlar birakti, çünkü kadinlar erkekler kadar stres gibi muzdarip degildi inaniliyordu, ya da arkadaslarinizla konusurken veya aglama kendi stres yayinladi. Kadinlarin daha anlamli olma egilimi oldugu dogrudur, ama onlar erkeklere göre daha duygusal oldugu her zaman geçerli degildir. Erkekler de duygusal, onlar sadece daha fazla tutmak ve meslektasi daha az etkileyici olma egilimindedir.

Stres söz konusu oldugunda, insanlarin hayatlarinda stresi azaltmak yardimci olmak için nedenleri hedef ve bu sorunlari çözmek için bir yol bulmak için yapilan sayisiz testler olmustur. Stres kalp sorunlari ile baglantili oldugunu, ve kadinlar erkeklere göre kalp hastaligi düsük oranda oldugu tespit edildi gibi, muhtemelen kendi gibi vurguladi olmamak nedeniyle olabilir düsünüldü. Ancak, son zamanlarda, kalp hastaligi kadinlarin sayisi artiyor ve bazi alanlarda, muzdarip erkeklerin sayisi ya da yüzde ile neredeyse seviyesidir. Bu isyerinde, hem de kurumsal merdiven üzerinde daha yukari ve daha stresli islerde daha çok kadin olan kadinlarin artisi ile, kismen, isnat edilmistir. Bu tür veri bakildiginda, bir kadin aslinda erkeklere yapabilirsiniz daha iyi stres ele olmayabilir düsünmeye baslayabilir. Sonuçta, ayni engelli ve erkekler yüzyillardir yönelik çalisiyoruz bu hedefleri bazi karsilastiginda, kadin erkek gibi ayni oyuna olsun ayni yansimalari hakkinda aci gibi görünüyor.

Tüm verileri ve nasil stres, son 20 ila 30 yilda erkekler hem de kadinlar etkiledi baktiktan sonra, kimse gerçekten ilk gözlem veya varsayimlar ise her cinsiyet stres kollari hakkinda merak etmeye baslayabilirsiniz. Belki kadinlar aslinda erkeklerden daha o daha iyi idare yok, ya da belki, bir bütün olarak hayati daha hiç olmadigi kadar simdi vurguladi haline geliyor. Bir de bu düsünmek vardir, isin haftalik saat azalmis degil, hayatimizi kolaylastirmak gerekiyordu tüm bu yeni teknoloji ile, onlar artmistir. Her sey bilgisayara koymak ediliyor olsa da, insanlar kadar ya da 80’den fazla kelime bir dakika yazabilirsiniz, ve internet her zamanki gibi hizli, hayatimizi daha da, dolu hiper ve her zamankinden daha kalabaliklasti gibi görünüyor. Simdi görünümünü bir aile kadinin bakis açisindan bakmak, eski degerleri ve gelenekleri hala bu nesil açikça görülmektedir. Bu nedenle, sadece yararli ve basarili bir kariyer olmasi beklenmemektedir bir kadin, onun çocuklari, kocasi ve ev bakmak için vardir. Kadinlarin erkekler kadar kalp hastaligi sütunda benzer numaralari görmek basliyor hiç sasirtici degil. Kadinlar bir an alarak neden Bu, bir online danisman ya da online terapist ile temasa geçmek, stresli ekstra hissediyorsaniz özellikle vardir. Bir gerçekten ihtiyaç duyduklari hissetmez bile küçük bir rahat online terapi veya çevrimiçi danismanlik, zarar verebilir. Aslinda, büyük olasilikla, bir hayat kurtarabilir.