isteyen vs sahip

Biz genellikle çok “isteyen” ve “olan” arasindaki ayrim düsünülen vermeyin, biz genellikle sadece söylemek, “bu? Ben bunu elde etmek için yapmak zorunda ne, ne istiyorsunuz” Ama hepsi yapan bir ayrim var aslinda hayatta bizim için görünür ne fark.

Isteyen “sahip degil” ve “isteyen gerek” ima olan anlamina gelir. Her iki sürece “isteyen” bu durumunda kalir gibi, hayat gerçek arzu olarak bu “isteyen” devlet kabul eder ve böylece sartlar yani hala isteyen, bu yansitmak için devam ediyor “olmak” ve bir devlet var!

Eger gerçekten kosullarda bir degisiklik görmek istiyorsaniz zaten ne istediginizi “var” oldugunu “hissetmek”, böylece bu bilerek, size odagi degistirmek gerekir. Bu duygu (genellikle sevinç, bolluk ve özgürlük duygusu olan) sayesinde, yasam dünyada yansitacak baslayacaktir.

Olmak nedeni zaten dahili istediginiz her seyi var gibi davranmaya eger öyleyse ne düsünmek, hissetmek ve almak, her zaman bir maç oldugunu, yasam maç olacak sizin dis dünyada ki.
Bu anahtari iyi bir tutum ne olur olursa olsun sahip olmaktir, her zaman gümüs astar arayin. Bu anda iyi hissetmek daha çok karsi daha hayatta uyum içinde size verir ve zaten içinde var zenginligi almak için ayarlar.

Duygu eksi kalirsa bu ne içinde baskin yaratici güç olacak o zaman, bilinçli bir sey pozitif düsünmek yeterli degil. Yani, iyi seyler almak iyi seyler (bu ne olursa olsun) duygu odaklanmak ve zaten var ve GARANTILI, basarili olacagini bilmek.

Bu garanti nasil, sorabilir miyim? Zaten seylerle birçok kez basarili Çünkü istedigini bilmiyordum. Bu korku hissettiginizde ne örnegin, olur oldugunu. Korku baskin duygu olur, size korku olan bir sey alirsiniz. Hayat sadece size hakim ne olursa olsun verir sekilde iyi ya da kötü bir sey yargiç degildir.

Biz sik sik sans vadede, hayatta oluyor seyler düsünmek, bir sey keyifli “iyi sanslar”, hos olmayan bir sey “kötü sans” oldugunu. Ama “sans” bir polis disari ve yukari gösterir ne için sorumluluk reddi. Her sey ya bilinçli ya da bilinçsiz (bu bilinçsiz oldugunu çogu zaman) bizden kaynaklaniyor. Bu suçlama ya da baska kinayan açiklamasi hakkinda degil, her birimiz bir yaraticisi ve biz içimizde neler olup bittigini farkinda degildir zaman, hayat bize ne gibi görünüyor ve biz olacak “umut” oldugunu kabul ibaret degil “sansli”.

Ilginç olan gerçekte seyler için gereken güç hos oldugunu hos seyler göstermek için aldigi ayni güç oldugunu göstermek oldugunu, gerçekten farkli degil. Tek fark her birimiz biz (ve mod bir kitlik ve mücadele oldugunu çok bizim için) rahat oldugu çalisma bir modu ögrendim olmasidir. Bir hizli akan nehrin yönünü degistirmek için bir dal kullanmaya çalisiyor gibi çünkü biz bu modunu degistirmek için girisimlerde bulunmak, bu genellikle nihai degisiklik neden olur!

Peki daha sorumlu ve bilinçli olan bir sekilde yasamaya baslar? Sen, sen etrafinda giderseniz gidin bakarak bunu, ve hakkinda iyi hissetmek seyler ve iyi hissetmek için nedenler ariyoruz ve yavas bu küçük gibi, bir seyler ve nedenleri bulmak için baslar kendinize söylemek hakkinda iyi hissetmek için.

Kendinizi iyi hissetmenizi olarak, iyi duygular fark ve iyi duygular var olsun, size yaraticilik izin baslar, size bolca izin baslar, Neden basari içeri baslar? Bu evrenin temel bir ilke oldugu için, her seyi belli frekanslarda titresen ve olusturulacak bir sey için bu titresim bir maç bulmak gerekir enerji olusur gerçegine asagi gelir.

Yani, hissediyorum biçimini degistirmek ve size dünyayi degistirmek olacak!