iman ve olmak – pozitif inanma gücünü aktive

Inanç nedir? Biz sik sik terim hafifçe kullanin. Eger uçak kaza degil inaniyorum söyleyebiliriz, ama gerçek su ki, mantik ve geçmis deneyimlerine bu ifadeyi dayali olmasidir. Uçaklar Binlerce çökmesini olmadan her gün sinek, bu yüzden mantik senin olacak o da söyler. Yani bu inanç tür, hayatinizi degistirebilirsiniz tür, hiçbir mantikli temeli yoktur. 17 Aralik 1903 tarihinde, Orville Wright Kitty Hawk, Kuzey Carolina bir blöf tarafinda, 12 beygir gücünde motor ile yaptigi uçak konumlandirilmis ve kenarindan itti. Simdi bu inanç var!

Inanç bunu destekleyecek mantik ya da aslinda hiç ihtiyaci olan bir firma inanmalaridir. Bu, hiç kimse sizinle inanmasa bile, görmek duymak, hissetmek ve beklentilerinizi gerçekligi anlamda saglar. Kristof Kolomb herkes dünyanin düz olduguna inaniyordu gerçegi ile sallandi degildi, onun inanç gücü onu çok yuvarlak dünyada yelken görsellestirmek için güven verdi çünkü, aksi ispat için denize onun tekne söndürüldü!

Inanç ne arzu getiren amaçli eylem için temel olusturur. Statükodan memnun körükledigi, inanç, hayal için ilham size büyümeye iter ve hareket meydan okuyor. Ne iman olacak belirler.
Bunu gelistirmek ve kullanmak için cesaret inanç gücü sizin için kullanilabilir.
inanan:
· Yakitlar konsantrasyon – hedeflerinize ulasmak için ne gerekiyorsa düsüncelerinizi, planlari ve eylemleri odaklanarak, sen, engeller engeller için öncelikler olsun, cosku korumak, ve yapilacak.
· Çekim yasasi harekete geçirir – olumlu düsünce ve inançlar göndermek zaman, olumlu durumlari çekmek ve olumlu sonuçlar çizilir
· Görsellestirme güçlendirir – Eger, yapmak olabilir ve görsellestirmek sadece ne olabilir. Eger hararetle bir iman, onu geçmek için gelen olusturulabiliyor. Düsünceleriniz ya olusturmak veya yok, zihninizi olumsuz fikirler ile dolu ise bu yüzden, o zaman olumlu inanç gelistirmelidir!

Görsellestirme, aralikli tekrar yoluyla, böylece inançlarina göre yeni tutum gelistirme, zihninizi yeniden programlamak için en hizli yoludur. Tutum düsünce bir aliskanliktir, ve davranis tutum bir yansimasidir. Yani bir sey inanmak ve görsellestirmek zaman, o zaman davranislari kaçinilmaz degisecektir.
Sen seçenek var. Sen dinamiktir. Kendi kaderini sekillendirici ve kalipçi vardir. Istediginiz yeni bir hayat meditasyon ve görsellestirmek için her gün tek basina biraz zaman harcayin. Tüm bunlardan sonra, ne istediginizi biliyorsaniz, kendinize çekmeye baslar. Eger arzu ve ulasmak için gereken ilk adim görebilirsiniz hedefi sonuçlarini görebilirsiniz zaman inanan büyüsü gelir. Daha sonra, bu hedefe ulasmak ve yolculuga baslamak için gereken eylemleri için sorumluluk almak. Ve bu sevinç var!

Eger canli hayal ne olursa olsun, hararetle arzu, içtenlikle inaniyoruz ve coskuyla üzerine hareket kaçinilmaz geçmek için gelmelidir. Sen, büyüklük tohum basarili olmak için potansiyeli ile dogmustur. Buna inanmak ya da görmezden gelmeyi tercih ve size olma yetenegine ne olma canlilik asla bilemezsiniz. Inan ve yildizlar size ait!